Jump to content
Dogomania

LOLEK-pręgowany stróż i przyjaciel OD WRZEŚNIA 2008 ma w Niemczech dom :)))))))


Greven

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzeba więc zebrać jeszcze tę stówę na Lolka i to chyba wychodzi na to, że musimy zwiększyć nasze comiesięczne wpłaty, no chyba, że się Ktoś jeszcze dołączy, ale na to bym nie liczyła.
Ja zwiększam wpłatę o 20 zł, czyli ode mnie będzie szło 120 zł, dośle 20 zł za ten miesiąc.
Może Loluś w końcu znajdzie domek..

Link to comment
Share on other sites

Justne,wiesz bo sama mowilas ze masz starej generacji telefon i że nie masz potwierdzenia dostarczania smsow,a jesli ostatnio cos pisalas to mam nowy numer juz,na tamten stary zawsze odpowiadalam chyba ze nie mialam karty to wtedy szlam do kafejki i odpisywalam na dogo-przeciez wiesz,jak bylam w Niemczch to mogło to potrwac pare dni az wlaczylam swoj telefon po powrocie i tak jak napisalas o Lolusiu ze bedzie brany,tak ci odpisalam ze nie mam nic przeciwko,wierze ze u greven bedzie mial dobrze i w koncu zwieksza to jego szanse.Niestety,pozniej znalazlam sie w szpitalu,dlatego mnie tu nie było,ale to nie wazne co mi jest.Wazne ze Lolus juz sie przyzwyczaił.Ja na razie nie wychodze z domu wiec dalam przez moja Mamę 20 zł(w twoim sklepie),w przyszłym miesiącu też coś dorzucę.Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amelka0']Justne,wiesz bo sama mowilas ze masz starej generacji telefon i że nie masz potwierdzenia dostarczania smsow,a jesli ostatnio cos pisalas to mam nowy numer juz,na tamten stary zawsze odpowiadalam chyba ze nie mialam karty to wtedy szlam do kafejki i odpisywalam na dogo-przeciez wiesz,jak bylam w Niemczch to mogło to potrwac pare dni az wlaczylam swoj telefon po powrocie i tak jak napisalas o Lolusiu ze bedzie brany,tak ci odpisalam ze nie mam nic przeciwko,wierze ze u greven bedzie mial dobrze i w koncu zwieksza to jego szanse.Niestety,pozniej znalazlam sie w szpitalu,dlatego mnie tu nie było,ale to nie wazne co mi jest.Wazne ze Lolus juz sie przyzwyczaił.Ja na razie nie wychodze z domu wiec dalam przez moja Mamę 20 zł(w twoim sklepie),w przyszłym miesiącu też coś dorzucę.Pozdrawiam wszystkich.[/quote]

Marta nie rozumiem pretensji? same dobrze wiemy ze ciezki z Toba kontakt tu na dogo i o Bursztynce i Guciu malo wiemy, ale nie wtracam sie. nie wiem tez o zadnych pieniazkach w sklepie, prosilabym o wysylanie na konto, ja i tak przelewem Greven place

Link to comment
Share on other sites

Justynko, wczoraj dosłałam 20 zł na Lolka, tylko nie wiem czy Paweł napisał, że to ode mnie, jakby coś przyszło od P.J. to ode mnie:-)
I daj znać jak z tą kasą.
Ania napisała, że 25 zł dorzuca, ja 20 to mamy 45 i nie wiem co z tą kasą od Marty.
Kochani potrzebujemy jeszcze troszkę wsparcia...
A co tam u Lolusia?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy!! jak sie uda bedzie na kastracje
pisalam wczoraj do Greven i poki co jest odradzana kastracja ze wzgledu na te upaly, psy bardzo zle to znosza. dzis jest chlodniej i pada wiec jesli taka pogoda chlodniejsza sie utrzyma to bedzie mozliwy zabieg.
wczoraj sie usmialam, Greven napisala ze w te upaly jedyna aktywnosc ktora Lolek wykazuje to obszczekanie swini ktora chodzi specjalnie pod jego kojcem i wyjada kulki suchej karmy ktora wypadla :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...