Jump to content
Dogomania

LOLEK-pręgowany stróż i przyjaciel OD WRZEŚNIA 2008 ma w Niemczech dom :)))))))


Greven

Recommended Posts

Justyna, nie dziw sie, ze się martwimy, słyszało się o różnych wypadkach, zaufanie do Greven to jedna rzecz a brak info o psie to druga, jakby nie było od roku sie Lolkiem "opiekujemy".
Wierzę, że Greven nie oddałaby Psa w złe ręce, jednak liczę jak wszyscy tu na wieści prosto z boju, jakieś zdjecia też by się przydały, nie wiem czy Ci Ludzie mieliby możliwość, ale jeśli tak byłoby super zobaczyć Lola w nowym DT.
Pozdowienia, Aga.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość.

Greven ma teraz na głowie szczeniaki pittbulle z pseudohodowli które jak się okazalo nie dość ze słabe i niedożywione to jeszcze mogą byc chore na parvo....:shake:
Link do wątku w moim podpisie, potrzebne wsparcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justine.']skontaktowalam sie z Greven i czekam na maila tych ludzi zeby sie z nimi skontaktowac... Greven ma urwanie glowy, przywiezli jej kolejne 6 pitbulli...:([/quote]

Nie płacz, świetnie sobie z nimi radzi:evil_lol: tylko kasy jej trzeba- jak ktos moze pomoc to super prosimy o wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka5']Mysza, Ty masz kontakt z Greven, niech Ci da maila do tych Ludzi. Rozumiem, że Greven jest bardzo zajęta, więc my spróbujmy się z Nimi skontaktować, od wyjazdu Lolka brak wieści o Psie, nie może tak być.[/quote]

OK, załatwię to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szyszka']Kochani! Chciałam Was wszystkich przeprosić za brak wpłaty. Sprawdzę za ile wiszę i wpłacę pieniążki na Lolka.
Byłam długo w szpitalu i urodziłam córcię - wcześniaczka, stąd to zakręcenie.:oops:[/quote]

[SIZE=5][COLOR=purple][B]Gratulacje !!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=5][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#800080][SIZE=3]A jak[/SIZE] [SIZE=3]sie czuje mama i córcia ??? No i jak malutka ma na imię?[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]Nie wiem czy doczytałaś ale Lolek pojechał do Niemiec :)[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=black]i teraz czekamy na jakies wieści od niego[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...