Jump to content
Dogomania

LOLEK-pręgowany stróż i przyjaciel OD WRZEŚNIA 2008 ma w Niemczech dom :)))))))


Greven

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DT w Niemczech?
Szkoda, ze nie w Polsce, muszę przyznać, że niepokoi mnie to trochę.
U Greven to jednk u swojego, mam nadzieję, ze Greven zna tych Ludzi na prawde, inaczej jak sądze nie wypuściła by Lolka.
Bardzo proszę o info o Lolku, niech ślad po nim nie zaginie.
Trzymam mocno kciuki, na razie sceptycznie, mam jednak nadzieję, że do Lolka w końcu uśmiechnął się los. Czy w sprawie stałego domu dla Lolka mamy coś jeszcze do powiedzenia? Jak to wszystko wygląda?
Pozdrawiam.
P.S. Poker to wyjątko było niestosowne.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w kontakcie z Greven, rozmawialam z nią przez telefon i powiedziała, że zna tych ludzi, wzięli od niej teraz dobermankę a Lolka dlatego, że było im go zal, bo przyjechali po dobermankę.
Oni szukają dobrych domów, poproszę ją o zdjęcia tylko to trochę trudne, bo ona nie ma netu na razie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Greven mowila ze jak bedzie miala jakies zdjecia to mi podesle, to je wstawie. dziewczyny wy sie nie martwcie, to naprawde dobrzy ludzie, ktorzy bardzo kochaja zwierzeta, u nich bedzie mial lepsze warunki niz u nas w polsce. nie bedzie w kojcu, bedzie mial non stop kontakt z ludzmi i innymi zwierzetami i wyjdzie mu to tylko na dobre

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam,że skoro ludzie sprawdzeni,to chociaż to DT,ale tam nauczy sie życia z człowiekiem w mieszkaniu.
Bo pamiętam,że Amelka opisywała jak Loluś zachowywał się w mieszkaniu,gdy go wzięła na próbę!
I dlatego był taki mało adopcyjny! Teraz ma szansę całkowicie się "ucywilizować"!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']A teraz u Greven jest dodatkowo 9 pitbulli :evil_lol: z tej hodowli, o której mówili w TVN24.[/quote]
Ja slyszalam w kronice o tej pseudohodowli:angryy:, 20 suk 3 "repdoduktory" i szczeniaki co cieczkę, czy te pitty maja swój wątek na dogo? Nie wiedzialam ze część z nich jest u Sandry. :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez']Ja slyszalam w kronice o tej pseudohodowli:angryy:, 20 suk 3 "repdoduktory" i szczeniaki co cieczkę, czy te pitty maja swój wątek na dogo? Nie wiedzialam ze część z nich jest u Sandry. :crazyeye:[/quote]

Greven mówiła, że tak ale nie znalazalam, widziałam tylko post o likwidacji hodowli...

Link to comment
Share on other sites

Bafi to pies ktory pojechal do Niemiec i słuch o nim zaginął a jego dalsze losy miały być znane....
Ale spokojnie, Greven nie uczestniczyła wtedy w tej adopcji, może ma lepszych pośredników. Sorry ze w ogóle o tym wspominam....

Link to comment
Share on other sites

jejku dziewczyny, czemu wy sie tak denerwujecie? wiecej zaufania. juz jeden pies ktory byl duzo mniej od Lolka zsocjalizowany i z ludzmi i z psami, ktory byl przez ponad rok u Greven, pojechal do tych ludzi i naprawde tak nad nim popracowali ze teraz mieszka ze starszymi ludzmi i nawet po restauracjach z nim chodza. Z Lolkiem bedzie tak samo, jak nie lepiej. Nie ma sie co denerwowac, a wiesci niedlugo beda. Mam zablokowane konto w komorce, zadzwonie do Greven dopiero po 5.08 CIERPLIWOSCI!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...