Jump to content
Dogomania

Wwa.Żoliborz. Kto może odwiedzić czasem starszą panią i jej psa? post 606


pidzej

Recommended Posts

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Sherina[/B], to starsza pani która ma problemy z pamięcią a jej mieszkanie jest zawalone po sufit wszystkim co się da, myślę że nie ma szans na znalezienie karty.

[B]Baaaaardzo Ci dziękuje[/B] za te regularne wpłaty, na koncie Maksa i Agata jest 130 zł od Ciebie, jeśli dobrze pamiętam. Niedługo poproszę azyl o pieniądzde na jedzenie, karma od Witokretówbędzie po 12stym bo są na Śląsku.

A ja miałam 50 zł od Malagos na jedzenie + 100 od Witokretów na weta.
Za leki zapłaciłam 60 + 26 = 86, zostało 14 + te 50 = 64
Kupiłam: kości 2x4 zł, karma 5 kg 18 zł, karma 2 kg 8 zł, 3 puszki 850 gr x 4 zł, jednego dnia jak zapomniałam i tylko mały sklepik był otwarty a u psów zero jedzenia- puszki małe 2x 2 zł i jedną 1250 gr za 6 zł. = 56 zł.
Zostało 8 zł. Przepraszam że tak szczegółowo ale ja zero kasy a na początku kupowałam puszki za swoje.
Może ktoś z azylu będzie mógł kupić większą torbę suchego ciut lepszego, bo te moje najtańsze niechętnie jedzą, szczególnie Agat, a puszki wiadomo na raz starczają. Dostają jedzenie 2x dziennie żeby nie wyły po moim wyjściu. Na dzis jeszcze jest, jutro kupię ta sucha 2 kg za 8 zł i starczy na 2 dni. Później wezmę z azylu z sherinowych pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']
Dziś jakaś baba...użyłabym gorszych słów ale sie powtrzymam... pretensje miała że psy pod oknami się załatwiają, i żebym zbierała ich kupy do kaptura i żebym jeszcze 5 sobie wzięła iii mam na**ane w głowie. tez mi nowosc...
Ale jestem kulturalna i nie pozostawiłam jej bez odpowiedzi. Byłam wkurzona Maksem a tu mi jeszcze jakieś babsko głupie krzyczy przez okno.[/quote]

no to Ci chamowe odstawila:shake:, zbieraj po nich, jesli tylko jestes w stanie, bedzie spokoj;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE="6"]ALARM[/SIZE][/B][/CENTER]

Prawdopodobnie psy mają TYDZIEŃ, do przyszłego wtorku- 13 maja.
Sąsiadom skończyła się cierpliwość. Psy po wieczornym spacerze szczekają i wyją do 1-2 w nocy, do tego Maks skacze na drzwi,to takie walenie że z 5 piętra słychać na dole. Sprawa została poruszona na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej, był dzielnicowy, sąsiedzi maja do niego nr i za tydzień zadzwonią.
Dziś rozmawiałam z młodą dziewczyną która mieszka obok. Jej koleżanka dzieli ścianę z psami i to jest nie do wytrzymania. A ja to doskonale rozumiem i wstydzę sie codziennie odpowiadać to samo, że nie wiem, że szukamy itp.



Biorąc pod uwagę sytuację Anety ( skomplikowany dojazd ) i brak drugiego klucza, bedzie mi pomagac w jednym spacerze dziennie. Jutro poprzyklejamy plakaty i myslimynad ogarnieciem troche w mieszkaniu- popakowanie chociaz rzeczy w worki.

[CENTER][B][SIZE="6"]potrzebne DT NA JUZ!!![/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej'][CENTER][B][SIZE=6]ALARM[/SIZE][/B][/CENTER]

Prawdopodobnie psy mają TYDZIEŃ, do przyszłego wtorku- 13 maja.
Sąsiadom skończyła się cierpliwość. Psy po wieczornym spacerze szczekają i wyją do 1-2 w nocy, do tego Maks skacze na drzwi,to takie walenie że z 5 piętra słychać na dole. Sprawa została poruszona na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej, był dzielnicowy, sąsiedzi maja do niego nr i za tydzień zadzwonią.
Dziś rozmawiałam z młodą dziewczyną która mieszka obok. Jej koleżanka dzieli ścianę z psami i to jest nie do wytrzymania. A ja to doskonale rozumiem i wstydzę sie codziennie odpowiadać to samo, że nie wiem, że szukamy itp.



Biorąc pod uwagę sytuację Anety ( skomplikowany dojazd ) i brak drugiego klucza, bedzie mi pomagac w jednym spacerze dziennie. Jutro poprzyklejamy plakaty i myslimynad ogarnieciem troche w mieszkaniu- popakowanie chociaz rzeczy w worki.

[CENTER][B][SIZE=6]potrzebne DT NA JUZ!!![/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]

aneta juz do mnie dzwonila. Mowila, ze tam jest strasznie i ze bedziecie sprzatac i ze sytuacja jest naprawde zla. Puszcze to w obieg, przypomnialo mi ise, ze mam dojscie do wiekszej liczby osob. POMOCY!!!! Aneta mowila mi etz cos o schronisku jakims, ze ktos sie nie chce zgodzic itp. o co chodzi? jelsi mozesz powiedziec?

Link to comment
Share on other sites

Postaramy sie jutro uprzatnac jak najwiecej, nie wiem, moze ten balagan tez jakos negatywnie wplywa na psy, choc watpie. W sumie wolny to jest tylko przedpokoj, to siedza w nim i na kazdy szmer na klatce reaguja szczekaniem.
Zrobie tez nowe zdjecia i jeszcze raz oglosze.

Link to comment
Share on other sites

prowizoryczny baner....

[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109461][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/UntitleKKKd2.jpg[/IMG][/url]


Jeśli znalazłby sie tymczas na terenie Warszawy to w miare mozliwosci mogę pomoc z wyprowadzaniem itp. Watek trochę straszy bo to dwa psy,
ale szukamy czegokolwiek, one nie musza iść razem.
Moze platny DT?
cokolwiek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']Agatowi nie ma sensu zakładać wątku, i tak nikt nie wejdzie....pozostaje ogłaszać i liczyć na cud.[/quote]

Wejdzie, wejdzie - to mój imiennik. A poza tym jest piękny, biedny i w dodatku podobny do moich schroniskowych kudłaczy. Dopiero teraz trafiłam na ten wątek, wziąć nie mogę, nawet na DT, pomyślę. Mogę wesprzeć finansowo, ale za chwilkę, bo przed chwilą przelałam trochę kasy na inne bidy. Pozdrawiam, życzę powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

dziękuje Malagos i Sherina. Kupiłam im 4 kg za 16 zł.
Dziś będą miały troszkę atrakcji, teraz wezmę je na dłuższy spacer, poszukamy jakiegoś parku. A wieczorem sprzątanie to nie będą siedziały same, mam nadzieję, że nie ogłuchniemy....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wejdzie, wejdzie - to mój imiennik. A poza tym jest piękny, biedny i w dodatku podobny do moich schroniskowych kudłaczy. Dopiero teraz trafiłam na ten wątek, wziąć nie mogę, nawet na DT, pomyślę. Mogę wesprzeć finansowo, ale za chwilkę, bo przed chwilą przelałam trochę kasy na inne bidy. Pozdrawiam, życzę powodzenia.[/QUOTE]
Dziękuje.
Agat jest ładny, naprawdę! I jak poczuje sie pewnie to zachowuje się jak szczeniak. Najbardziej lubi z rozpędu walić głową w Maksa;) ale niegroźnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...