Jump to content
Dogomania

!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...


Weronia

Recommended Posts

[quote name='emilia2280'] trzymamy kciuki za wytrwalosc w obfoceniu wszystkich tamtejszych rezydentów :razz:[/quote]
ja też trzymam kciuki :diabloti: mam nadzieję, że wytrwam z tą gorączką :mad: :angryy: już nie wspominając o glutach po pas :evil_lol: i kaszelku :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Ziutka, żyjesz? Moze Ci podesłać TŻ z końską maścią? :evil_lol:[/quote]
Żyję ciotka...żyje :multi: Dopiero dzisiaj dopadłam dogo od soboty :placz: Tak się dorobiłam, że hej :diabloti: (pojechałam z gorączką 38 :razz:) a jak już wychodziłam ze schroniska to się modliłam aby szybko dojść do samochodu bo chusteczki mi się skończyły z kieszeni i bałam się, że się ten :diabloti: glutami po pas zaleje :eviltong:
Zdjęcia zrobione ale nie wszystkim psiakom, Pani kierownik powiedziała żeby najpierw zrobić 30 psom i niech One najpierw znajdą dom a potem kolejne :roll: Zdjęcia są robione zza krat, nie dało rady żadnego wyprowadzić bo tak strasznie się gryzły, że non stop pracownik musiał wbiegać do boksów bo walki jak cholera (nie mogłam już na to patrzeć :-()
Teraz spadam spać...usiadłam na chwilkę luknąć do Was.
Pytajcie o co chcecie ;)
Foteczki jutro...tylko chyba nowy wątek założymy ??? Tak jak i krzyczkowy - co ???
Dyrekcja będzie do Nas zaglądała na wątek w miarę możliwości ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6'][B][SIZE=4]kto zgadnie jaka to rasa?[/SIZE][/B]

[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7336/img35313ffyy5pp1ys3.jpg[/IMG]

[/quote]

Cytat:
Napisał [B]Weronia[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10025918#post10025918"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]A ona jest na dogo?[/I]
[I]Pan właściciel mówi, że to nie jest pies z Chrcynna.:smile:[/I]


[quote name='enia']pan wlaściciel powie Ci to co byś chciala uslyszeć........:roll:
bierz na wszystko duuuużą poprawke Weronia.[/quote]

[B][COLOR=red]Bo to na pewno nie jest pies z Chrcynna.[/COLOR][/B]
[B]To pies wyciągnięty z Olkusza (jakieś 2 lata temu). Fotka robiona chyba przez Patię i o ile pamiętam to także u niej miał DT.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Emilka i inne cioteczki...co robimy ze zdjęciami ???
Czy mam tutaj wklejać z opisami czy zakładamy nowy wątek ???

A teraz z innej beczki...
Jak w każdym schronisku, każda pomoc się przyda...chodzi o karmę, obroże, witaminy dla psów (w szczególności na stawy dla staruszków) a także karma dla seniorów bo psiaki jak wiadomo mają problemy z gryzieniem takiej suchej karmy.
Po rozmowie z Panem Krzysztofem dowiedziałam się, że bardzo potrzebują jakiś pojemników na wodę dla psów gdyż z tych blaszanych misek psy często wylewają wodę i potrzeba czegoś co można przymocować do krat np. drutem, żeby potem można było wylać starą wodę i nalać świeżej.
Macie może jakiś pomysł czym można zastąpić te małe miski i skąd to pozyskać :roll: Ja myślałam o takich plastikowych pojemnikach np. w jakich jest dostarczane mięso do sklepów - ale skąd to wziąć itd. ???

Jeśli ktoś chciałby przekazać karmę, obrożę i innego typu rzeczy do schroniska to kierownictwo będzie wdzięczne i ja także. W miarę możliwości będę jeździła i dostarczała dary z dogomanii ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']
A teraz z innej beczki...
Jak w każdym schronisku, każda pomoc się przyda...chodzi o karmę, obroże, witaminy dla psów (w szczególności na stawy dla staruszków) a także karma dla seniorów bo psiaki jak wiadomo mają problemy z gryzieniem takiej suchej karmy.
Po rozmowie z Panem Krzysztofem dowiedziałam się, że bardzo potrzebują jakiś pojemników na wodę dla psów gdyż z tych blaszanych misek psy często wylewają wodę i potrzeba czegoś co można przymocować do krat np. drutem, żeby potem można było wylać starą wodę i nalać świeżej.
Macie może jakiś pomysł czym można zastąpić te małe miski i skąd to pozyskać :roll: Ja myślałam o takich plastikowych pojemnikach np. w jakich jest dostarczane mięso do sklepów - ale skąd to wziąć itd. ???

Jeśli ktoś chciałby przekazać karmę, obrożę i innego typu rzeczy do schroniska to kierownictwo będzie wdzięczne i ja także. W miarę możliwości będę jeździła i dostarczała dary z dogomanii ;)[/quote]

a to biedne schronisko i biedny Pan Właściciel... nie ma na karmę..
ojojoj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']
Zdjęcia zrobione ale nie wszystkim psiakom, Pani kierownik powiedziała żeby najpierw zrobić 30 psom i niech One najpierw znajdą dom a potem kolejne :roll:

Dyrekcja będzie do Nas zaglądała na wątek w miarę możliwości ;)[/quote]

no przecie miały być wszystkie pieski..:roll:

a Dyrekcja to już chyba zaglądała wczesniej:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']a to biedne schronisko i biedny Pan Właściciel... nie ma na karmę..
ojojoj[/quote]
Mało mnie to interesuje czy ma na karmę dla tych BIEDNYCH psów czy nie ma!!! Piszę o tym, o czym rozmawialiśmy i czego trzeba, jeśli ktoś będzie chciał coś przekazać to to zrobi - tyle. Nie pojechałam tam na wycieczkę tylko chcieliście/my pomóc tym psom (aby zrobić im zdjęcia i szukać im domów) a karma i np. pojemniki na wodę to też pomoc, więc piszę też o innej pomocy bo tego te psy też bardzo potrzebują :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Po rozmowie z Panem Krzysztofem dowiedziałam się, że bardzo potrzebują jakiś pojemników na wodę dla psów gdyż z tych blaszanych misek psy często wylewają wodę i potrzeba czegoś co można przymocować do krat np. drutem, żeby potem można było wylać starą wodę i nalać świeżej.
[/quote]
No ale metalowe miski trzeba miec takie z "kolnierzem" nawet plastikowe i zrobic takie obrecze i przymocowac do krat. Jak wstawisz takie duze plastikowe pojemniki to zabierasz miejsce psom-A MIEJSCA tam psy wogole nie maja!:shake::shake::shake:

To 'cud natury',ze powiatowemu solą w oku nie stoja 2 m2 na psa! No ale Polska to dziwny kraj....dla zwierząt:cool1:

A kiedy zacznie kierownik STERYLIZOWAC suki?? Przy takim zageszczeniu, jeszcze suki z cieczkami, to jest "dopiero jazda' zagyzanie sie psow!:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej Ziutka, pomoc psom jest naszym priorytetem. Po to tam jechalas z tymi zdjéciami. Wlasciwie chcielismy wszystkie pieski pofotografowane, zeby miec pojécie kto jest do adopcji, wiéc myslé ze jak pojedziesz nastépnym razem (jak ladnie sié usmiechné), moglabys porobic wszystkie pozostale psiaki i wtedy mozemy stworzyc swoistá bazé danych psiaków i oferowac je do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Mało mnie to interesuje czy ma na karmę dla tych BIEDNYCH psów czy nie ma!!! Piszę o tym, o czym rozmawialiśmy i czego trzeba, jeśli ktoś będzie chciał coś przekazać to to zrobi - tyle. Nie pojechałam tam na wycieczkę tylko chcieliście/my pomóc tym psom (aby zrobić im zdjęcia i szukać im domów) a karma i np. pojemniki na wodę to też pomoc, więc piszę też o innej pomocy bo tego te psy też bardzo potrzebują :cool1:[/quote]
Dokladnie, skupmy sié wylácznie na pomocym tamtym psom.

EDIT: Arka, proszé Cié nie róbmy tego na tym wátku... No comment please.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280'] mozemy stworzyc swoistá bazé danych psiaków i oferowac je do adopcji.[/quote]
Te psiaki których mam zdjęcia już mają po przypisywane swoje numery, które trzeba będzie podawać w ogłoszeniach i wtedy pracownicy będą wiedzieli o jakiego psiaka ktoś pyta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Te psiaki których mam zdjęcia już mają po przypisywane swoje numery, które trzeba będzie podawać w ogłoszeniach i wtedy pracownicy będą wiedzieli o jakiego psiaka ktoś pyta.[/QUOTE]
Super, myslé ze to dobry poczátek, ale w przyszlosci musimy miec wszystkie.

Zerknélam wstecz wátku i myslé, ze nie powinnismy zalozyc nowy wátek- czysto adopcyjny, np. Adopcje psiaków z Chrcyna, czy cos w tym stylu. Poniewaz Ty Sandra posiadasz wszystkie fotki, obawiam sié ze cala robota spada na Ciebie, ale jesli chcesz przeslac mi je na np. memory stick pocztá (najpierw mogé go wyslac ode mnie a Ty go zwrócisz z fotkami)- chétnie sama zajmé sié tym.

Jezdzác i robiác fotki i opisy psów to bardzo duzo o co Cié prosilam, wiéc absolutnie nie wymagam od Ciebie zakladania wátku i pakowania wszystkich zdjéc z opisami, co jest czasochlonne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280'] ale w przyszlosci musimy miec wszystkie.[/quote]
Nie ma sprawy...może za dwa tygodnie pojadę :roll: i znowu zrobię i będziemy uzupełniać wątek z psami do adopcji.
[quote name='emilia2280'] Jezdzác i robiác fotki i opisy psów to bardzo duzo o co Cié prosilam, wiéc absolutnie nie wymagam od Ciebie zakladania wátku i pakowania wszystkich zdjéc z opisami,[B][COLOR=Red] co jest czasochlonne.[/COLOR][/B][/quote]
A czy Ty kobieto masz na to czas ???
Przecież Ty zapracowana od rana do nocy jesteś ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Nie ma sprawy...może za dwa tygodnie pojadę :roll: i znowu zrobię i będziemy uzupełniać wątek z psami do adopcji.

A czy Ty kobieto masz na to czas ??? [COLOR=navy][B]Tak, dla psów zawsze.[/B][/COLOR]
[B][/B]
Przecież Ty zapracowana od rana do nocy jesteś ;) [B][COLOR=#000080]Prawda, dla psów pracujé.[/COLOR][/B][/quote]

Podaj kochana adres na pw, jutro nadam ten memory stick.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...