Jump to content
Dogomania

!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']Podaj kochana adres na pw, jutro nadam ten memory stick.[/quote]
Emilcia...to załóż wątek (napisz co i jak :cool3: ) a ja powklejam wszystko z opisami i numerami...czasu szkoda ;) hmm ???

Wiadra też dobre i mało miejsca zajmują........ma ktoś na zbyciu :diabloti: ??? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Emilcia...to załóż wątek (napisz co i jak :cool3: ) a ja powklejam wszystko z opisami i numerami...czasu szkoda ;) hmm ???

Wiadra też dobre i mało miejsca zajmują........ma ktoś na zbyciu :diabloti: ??? :cool3:[/QUOTE]
Mówisz i masz:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10227521&postcount=1[/URL]

Kochana, wklej w miaré mozliwosci choc kilka fotek na poczatek, powoli ruszymy z tym wozem.

Ciotko Kasiaprodex- zdjécia bédá niebawem na wátku od cioci Ziutki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Mało mnie to interesuje czy ma na karmę dla tych BIEDNYCH psów czy nie ma!!! Piszę o tym, o czym rozmawialiśmy i czego trzeba, jeśli ktoś będzie chciał coś przekazać to to zrobi - tyle. Nie pojechałam tam na wycieczkę tylko chcieliście/my pomóc tym psom (aby zrobić im zdjęcia i szukać im domów) a karma i np. pojemniki na wodę to też pomoc, więc piszę też o innej pomocy bo tego te psy też bardzo potrzebują :cool1:[/quote]

nie wrzeszcz!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...