Jump to content
Dogomania

!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hanah']Kiedy te dni na Polach MOkotowskich?[/quote]
to niedziela, 27 kwietnia. Wejdź w google na "Dzień Ziemi", jest plan, mapka, wiele wiadomosci. Wiele stowarzyszeń zwierzęcych ma swoje namioty, mozna pogadać z fundacjami, wolontariuszami....

Link to comment
Share on other sites

Bylysmy wczoraj z Weroniá i Denisem w Chrcynnym i sprawa wygláda tak, ze potrzebna jest osoba, która pojechalaby tam porobic zdjécia kazdemu psiakowi z osobna i wtedy mozna zalozyc wátek TYLKO do adopcji (tak jak jest wátek adopcji z Krzyczek).

Myslé, ze najwiécej pomozemy psiakom jesli udokumentujemy kazdego i wystawimy do adopcji na jednym wátku.

Czy jest ktos kto móglby pomóc? To moze byc kilka wizyt z uwagi na liczbé zwierzát, ale koszty transportu zalatwié sama- potrzebujé kogos z okolic Warszawy do pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Bylysmy wczoraj z Weroniá i Denisem w Chrcynnym i sprawa wygláda tak, ze potrzebna jest osoba, która pojechalaby tam porobic zdjécia kazdemu psiakowi z osobna i wtedy mozna zalozyc wátek TYLKO do adopcji (tak jak jest wátek adopcji z Krzyczek).

Myslé, ze najwiécej pomozemy psiakom jesli udokumentujemy kazdego i wystawimy do adopcji na jednym wátku.

Czy jest ktos kto móglby pomóc? To moze byc kilka wizyt z uwagi na liczbé zwierzát, ale koszty transportu zalatwié sama- potrzebujé kogos z okolic Warszawy do pomocy.[/quote]
Ile tam miej więcej jest psiaków i czy właściciel pozwoli na zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

Kanzaj, wczoraj na miejscu rozmawialysmy z wlascicielem i jezeli znajdziemy osobé, która chce porobic zdjécia i porozmawiac o kazdym psie indywidualnie w celu zamieszczenia ogloszenia na wátku- nie ma najmniejszych przeszkód, pomogá nam w tym a ja osobiscie zadzwonié i polecé taká osobé, zeby zostala wpuszczona.

Czy mam rozumiec ze zglaszasz sié na ochotnika?

PS. Wczoraj zlozylysmy niezapowiedzianá wizyté w schronie i nie znalazlysmy zadnych zaniedban, które swiadczylyby o zlym traktowaniu psów - oczywiscie boksy sá male, ale wszystkie psy wygládajá jak w normalnym schronie.

Link to comment
Share on other sites

Tak Emilko! Ja również jestem tego samego zdania!
A może jednak pan z Chrcynnego zmieni się? Tyle jest intratnych interesów-może jednak dałby sobie spokój z psami? Po co mu to?
A te co są niech szukają domków!
Dzięki Wam cioteczki,że tam pojechałyście!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']
PS. Wczoraj zlozylysmy niezapowiedzianá wizyté w schronie i nie znalazlysmy zadnych zaniedban, które swiadczylyby o zlym traktowaniu psów - oczywiscie boksy sá male, ale wszystkie psy wygládajá jak w normalnym schronie.[/quote]

W normalnym schronie [B]tego typu[/B].
Normalny schron wygląda tak:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108025[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6'][B][SIZE=4]kto zgadnie jaka to rasa?[/SIZE][/B]

[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7336/img35313ffyy5pp1ys3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8549/img35324uezz8ew7sq5.jpg[/IMG][/quote]

a to dla Pana właściciela specjalnie ode mnie. żeby wiedział to, czego nie wiedział wczoraj.

Oktawia, skąd masz to zdjęcie? kto je robił i kiedy??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila2101']Edi, zamiast pytań może byś coś zrobił konkretnego.[/quote]
Edi robi duzo konkretnego, ale na drugim krańcu Polski. Dlaczego ma nie komentować, przeciez od tego jest forum.
Są jakieś pomysły na spotkanie i działanie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Edi robi duzo konkretnego, ale na drugim krańcu Polski. Dlaczego ma nie komentować, przeciez od tego jest forum.
Są jakieś pomysły na spotkanie i działanie?[/quote]
Zdjęcie Pogryzione psa bardzo mnie poruszyło:( Nie jestem w stanie przyjechac i fizycznie pomóc, bo odległośc:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila2101']Nie wiem co się dzieje ale wygląda nato że wszystkie maile do ciebie niedotarły.[/quote]

a moje do Ciebie dotarły? wiadomości, tu na dogo? napisałam kilka..
To napisz mi jeszcze raz, na dogomanii( prywatna wiadomośc)
albo na gg: 9713846

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...