Jump to content
Dogomania

!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mordercy nadal to robia,bo trzeba nalegac by sie tym zajeto chodzic,chodzic i jeszcze raz chodzic!!!Dopilnowac,aby osoba do której kieruje sie pismo przeczytała to pismo przy nas,ja wiem,ze mozna to zrobic.
Ja proponuje nie pisac tutaj o tym tylko sie spotkac.Czy nie ma dowodów-świadków,a zdjecie tego psa, czy to nie dowód? Sa jeszcze obiektywni weterynarze,którzy powiini zobaczyc psy w jakim sa stanie? Czy to nie dowody?jakies bunkry,w których Bóg jeden wie co sie dzieje?Co to jest,jak nie dowody???!!!

Link to comment
Share on other sites

Potrzebni sa ludzie,którzy cos wiedza i mają chęci,sa konsekwentni!!! A co z policją?Nie może wejść do schroniska i zobaczyc co sie dzieje w takim bunkrze?Jest różnica miedzy psem pobitym,a pogryzionym!! Nie ma ludzi bezkarnych!!!Ja sie nie obawiam jakiegos debi... właściciela schroniska i ich pracowników na nich tez sie znajdzie sposób.LUDZIE WY JESTEŚCIE POTRZEBNI.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2']Kasiaprodex co się dzieje z tym psem u pana Janka, a którego zdjęcia wstawiłaś pod koniec lutego na wątku krzyczkowym?????
quote]

a to jest pies z Chrcynna?????

[B][SIZE=3][COLOR=red]Ludziki z okolic!!!!! kto się przejedzie do Chrcynna??????????? [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Może ktoś by sprawdził, co z tym pokrwawionym psem????[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

ja na razie mocno zajęta przy psach i zdrowiu swoim ale nadaję się do rozpierduchy i chętnie za goowno mogę się zabrac jeśli się wszystko unormuje-to grubszy temat-mały pikuś przy krzyczkach.

krzyczuszki zostały łatwo rozpracowane-jak trzeba było to ciszę się zerwało-z tym też można wiele.

nigdy nie piszcie szczeg. na pubic-niech psychopaci/mordercy żyją złudzeniami nadal bo i na nich przyjdzie kres kiedyś i bunkry staną otworem na światło dzienne!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2']Kasiaprodex co się dzieje z tym psem u pana Janka, a którego zdjęcia wstawiłaś pod koniec lutego na wątku krzyczkowym?????

[IMG]http://img340.imageshack.us/img340/738/kudeki2tu7.jpg[/IMG][/quote]
wiec co z tym pieskiem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...