Jump to content
Dogomania

!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziutka']Już nie tak o kilometry chodzi bo 30 w tą czy tamtą to bez różnicy, ale tą drogę znam i tędy będę jechała :roll:
A czy czytnik u Lamii to ja tego nie wiem :shake:[/quote]

ciotki
umówcie sie gdzies na przekazanie czytnika
przeciez jedziecie tam aby fotki porobic w celu znalezienia im domków a tu może sie okazac że kilka sztuk jest zachipowanych i domki w zasieku reki.

Ziutka przeciez kiedys trzeba inna droge poznac. Mapy sie tez przydaja;)
a jeżeli nie to po czytniczek mozna innego dnia sie umówic niz tego kiedy będziecie do schronu jechac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']To moze trzeba pomoc w kontrolach poadopcyjnych?:p[/quote]

:diabloti::mad:
dokładnie!!!
Ciekawe co Pan by na to powiedział:) Pewnie by się ucieszył, że ktoś chce pomóc:evil_lol: Przecież trzeba kontrolować ludzi, prawda???:evil_lol: i sprawdzać, czy dobrze psy mają.. i gdzie są.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']to niedziela, 27 kwietnia. Wejdź w google na "Dzień Ziemi", jest plan, mapka, wiele wiadomosci. Wiele stowarzyszeń zwierzęcych ma swoje namioty, mozna pogadać z fundacjami, wolontariuszami....[/quote]
szkoda, że nie udalo sie spotkać i pogadac. Byłam kilka godzin na Polu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6'][B][SIZE=4]kto zgadnie jaka to rasa?[/SIZE][/B]

[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7336/img35313ffyy5pp1ys3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8549/img35324uezz8ew7sq5.jpg[/IMG][/quote]

Oktawia, kasuję to zdjęcie z pierwszej strony, bo właśnie mi missieek napisała, że to pies z Olkusza. Coś Ci się pomyliło.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Weronia, miałaś się odezwać już jakiś czas temu - przeciez byłyśmy umówione. Co się stało ?????

byłaś tam w końcu czy nie ?[/quote]

Lavinia, ale pisałam Ci na gg kilka razy.. jak byłaś dostępna. Nie odpisałaś nic.. :(
byłyśmy. Na wątku wszystko napisane.. teraz szukamy kogoś z okolic kto by pojechał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']sprawdziłam archiwum - rzeczywiście pisałaś, ale mogło mnie po prostu nie byc fizycznie przed kompem, bo on jest włączony cały czas. Szkoda, że nie dzwoniłaś....

nastepnym razem w takim razie[/quote]

następnym razem, to raczej lepiej by było, żeby ktoś kto mieszka bliżej się zreflektował i zadziałał. Bo ja z Poznania nie mogę wiecznie jezdzić. (nie mówiąc o Emilii z Dublina..)
ale widzę, że cisza.. :shake: chętnych brak.

Link to comment
Share on other sites

Serio dziewczyny, ludzie mówiá ze tak tam jest zle w schronie, ale jak prosimy kogos o podjechanie i porobienie zdjéc to nie ma nikogo.

Uwazam, ze nikt kto nie byl i nie pomaga aktywnie w adopcjach nie prawa mówic, ze jest tak a nie inaczej w Chrcynnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280'] prosimy kogos o podjechanie i porobienie zdjéc to nie ma nikogo.
[/quote]
Zadzwoń i zapytaj czy w sobotę jest czynne - jeśli tak to od której (ja muszę na 14.00 być w domu więc pasuje mi jak najwcześniej )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...