Jump to content
Dogomania

!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwonilam kilkakrotnie, zostawilam wiadomosc z numerem mojej kom. proszác tylko o smsa kiedy mogé zadzwonic. Dzwonilam na stacjonarny do schronu i na kom. p. Lukaszewicza (wlasciciela)- tez zostawilam wiadomosc.

bedé próbowac, moze ktos zna jakies numery tel. na które ktos sié zglosi?

Link to comment
Share on other sites

Nic z tego, ja chyba zaczné caly tydzien przed planowanym weekendem dzwonic zeby sié dodzwonic... Tylko nawet nie wiem czy Ziutka bédzie mogla jechac w nastépny weekend.
Ziutka powiedz kiedy moze, a ja juz od jutra bédé starala sié tam dodzwonic i przekazac termin odwiedzin.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Nic z tego, ja chyba zaczné caly tydzien przed planowanym weekendem dzwonic zeby sié dodzwonic...[B][COLOR=Red] Tylko nawet nie wiem czy Ziutka bédzie mogla jechac w nastépny weekend.[/COLOR][/B]
Ziutka powiedz kiedy moze, a ja juz od jutra bédé starala sié tam dodzwonic i przekazac termin odwiedzin.[/quote]
Emilcia, w przyszły weekend śmigam na wesele więc odpada ale możesz mnie umawiać na kolejny weekend ;) na pewno nie zawiodę :cool3:

A dzisiaj nie byłyśmy bo za późno niestety się dowiedziałam o tym, że jednak można dzisiaj się stawić w schronisku...i miałam już ustalone inne plany na rano :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280'] Kasiaprodex, jesli masz mozliwosc skuteczniejszego dodzwonienia sié, powiadom prosze schron...[/quote]

Ciotki
Nie wiem jakie kto ma plany za dwa tygodnie i poprostu nie chce aby były jakies niedomówienia. Dzwońcie najlepiej troche wcześniej niz dzień wyjazdem.
Ziutka ma z kims jechac to najlepiej aby bezposrednio sie umówiły. Telefon ten co Ziutka przedstawiła jak najbardziej aktualny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Jutro rano dzwonié rano do p.Iwony- kobiety, która tam pracujé i z którá rozmawialam wczesniej i wspomnialam wtedy, ze tamta wizyta odwlekla sié o dwa tygodnie. Napisze rano po rozmowie czy wszystko ok.[/quote]
Oki :lol: czekam w takim razie ;)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko ustalone. P.wlasciciel osobiscie oddzwonil na mojá irlandzká komórké :crazyeye: i wizyta Ziutki jutro miédzy 1 i 2 jutro zostala zaanonsowana :cool3: piéknie dziékujemy i trzymamy kciuki za wytrwalosc w obfoceniu wszystkich tamtejszych rezydentów :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...