Jump to content
Dogomania

!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...


Weronia

Recommended Posts

wlasnie to jest dramat tamtych psów! NIKT nie chce sie tam ponownie znależć... :placz::placz: a one tam umierają i .... widziałas ten zamkniety betonowy bunkier w którego dochodzily dziwne wycia... zapytałam : odpowiedz : suka po operacji (????!) - ciekawe kto robił skoro tam weta niet...
nie miałabym chyba odwagi zobaczyc nawet gdyby mi dali :-(:-(:-(:-( słaba jestem..
mój mąż po mojej relacji powiedział że ZABRANIA mi tam jezdzic samej. w ostatecznosci wieksza grupa lub jakims facetem , on tez moze..

To cytat z wypowiedzi Aggie!
Tym obozem zagłady należałoby się intensywniej zająć!
Uważam,że teraz przyszedł czas na pana Krzysztofa-pewnie następny,który bedzie się leczył psychiatrycznie!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aura!
Ja od kiedy przeczytałam o tym,to cały czas myślę o tym co naprawdę dzieje się w Chrcynnem z psami!
I ten bunkier to spać prawie nie daje! W końcu sadystów na świecie pełno!
Po co w ogóle panu Krzysztofowi ten schron? Skoro jako Fundacja prowadzi całkiem dochodową działalność gospodarczą!
Aggie pisała też,że jak kiedyś byli po psy,to on udawał pracownika!:crazyeye:
Tylko nie wiedział,że ona go zna! Czy to nie perfidia?

Link to comment
Share on other sites

sama Księżopolska powiedziała że tam dopiero jest jazda!

w telewizji polskiej rok temu bodajże był program gdzie ukrytą kamerą było pokazane jak zabijał łopatą-zaje...ywał te psy łopatą na żywca:angryy:-po głowach i do piach, pokazali to w publicznej telewizji, w bunkrze siedzą te które są na umarcie: bez wody, bez jedzenia, bez światła, w odchodach, tak ma byc, śmiercią krutną w agonii, bunkry wojskowe schowane w głęboko w lesie, z daleka od ludzi, koszmar jak z teksańskiej masakry, ma znajomości-duże znajomości podobno-Lach przy nim to elf w porównaniu do tego .......szefka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']sama Księżopolska powiedziała że tam dopiero jest jazda!

w telewizji polskiej rok temu bodajże był program gdzie ukrytą kamerą było pokazane jak zabijał łopatą-zaje...ywał te psy łopatą na żywca:angryy:-po głowach i do piach, pokazali to w publicznej telewizji, w bunkrze siedzą te które są na umarcie: bez wody, bez jedzenia, bez światła, w odchodach, tak ma byc, śmiercią krutną w agonii, bunkry wojskowe schowane w głęboko w lesie, z daleka od ludzi, koszmar jak z teksańskiej masakry, ma znajomości-duże znajomości podobno-Lach przy nim to elf w porównaniu do tego .......szefka.[/quote]
No lepiej ująć tego nie mogłaś............:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']wrzuć te filmiki w wolnej chwili.
Nareszcie ktoś nam opowie o Chrcynnem.[/quote]
Malagos pół dogo wie coś o Chrcynnem.......od dawna.....
można jeździć i zabierać psiaki , dziewczyny to przerabiały - ale ile wytrzymasz? ile można jeździć i zabierać? rok, dwa,trzy?
tam nikt nic nie zrobi, za wysokie progi jak dla nas........:shake:
największe "szychy" dogo nie wiem czy miałyby odwagę......
chociaż gołym okiem widać,że nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']sama Księżopolska powiedziała że tam dopiero jest jazda!

w telewizji polskiej rok temu bodajże był program gdzie ukrytą kamerą było pokazane jak zabijał łopatą-zaje...ywał te psy łopatą na żywca:angryy:-po głowach i do piach, pokazali to w publicznej telewizji, w bunkrze siedzą te które są na umarcie: bez wody, bez jedzenia, bez światła, w odchodach, tak ma byc, śmiercią krutną w agonii, bunkry wojskowe schowane w głęboko w lesie, z daleka od ludzi, koszmar jak z teksańskiej masakry, ma znajomości-duże znajomości podobno-Lach przy nim to elf w porównaniu do tego .......szefka.[/quote]

no to Ksieżnej można wierzyć - ona się zna na skur....ństwie, siedzi w tej branży od lat :evil_lol:
Oktawia!!!! na jakim dokladnie kanale to było?? widziałaś to, czy tylko o tym slyszałaś? Może poszukam w archiwum tv?? co to za program był?
i tam to pokazywali? jak łopatą..??:crazyeye: i do tych bunkrów z kamerą włazili????:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[B]Lavinia [/B]i jak....? wybierasz się do tego schronu ? Jak tam byłyśmy z Weronią to chcieli od nas pożyczyć czytnika do chipów więc hmm...może byś wzięła czytnik i pod pretekstem sprawdzenia psów tam zajrzycie :cool3: No sama już nie wiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']
[B]Lavinia [/B]i jak....? wybierasz się do tego schronu ? Jak tam byłyśmy z Weronią to chcieli od nas pożyczyć czytnika do chipów więc hmm...może byś wzięła czytnik i pod pretekstem sprawdzenia psów tam zajrzycie :cool3: No sama już nie wiem :roll:
[/quote]
taaa i jeszcze napisz o której godzinie w jakim dniu - to z całą pewnością wpuszczą-wszystkie i z osobna:-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']
no to Ksieżnej można wierzyć - ona się zna na skur....ństwie, siedzi w tej branży od lat :evil_lol:
Oktawia!!!! na jakim dokladnie kanale to było?? widziałaś to, czy tylko o tym slyszałaś? Może poszukam w archiwum tv?? co to za program był?
i tam to pokazywali? jak łopatą..??:crazyeye: i do tych bunkrów z kamerą włazili????:crazyeye:
[/quote]
ona mówiła-widziała oglądała w TV-to znany kanał - umknęło mi z głowy-kręcił to ktoś z ukrytej kamery-ten ktoś to były pracownik tego bagna-opinia publiczna aż furczała po tej emisji-bo to Polska a nie Chiny czy Korea Północna.

Link to comment
Share on other sites

Malagos pół dogo wie coś o Chrcynnem.......od dawna.....
można jeździć i zabierać psiaki , dziewczyny to przerabiały - ale ile wytrzymasz? ile można jeździć i zabierać? rok, dwa,trzy?
tam nikt nic nie zrobi, za wysokie progi jak dla nas........:shake:
największe "szychy" dogo nie wiem czy miałyby odwagę......
chociaż gołym okiem widać,że nie.

Ludzie nie ma za wysokich progów wierzcie mi,że jesli naprawde sie zbierzemy i bedziemy chcieli to osiagniemy to co bedziemy chcieli.Ja bardzo w to wierzę.Nie chce sie rozpisywac na Dogo,bo tu różne zakapy wchodzą,a lepiej żeby nie wiedziały co chcemy zrobic. Potrzebuję osoby,które sa wtajemniczone w sprawe schroniska, ja daję siebie,swój czas, znajomości, a postaram sie dojść wszedzie żeby zakończyc cierpienie tych zwierzat.Osoby zainteresowane prosze o kontak meilowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Trzeba sie spotkac i ruszyc ta sprawe,bo pisanie tu zwierzetom nie pomaga. Zastanawiacie sie skad sie tu wziełam? Nie jestem nowicjuszem na dogo pierwszy raz zalogowałam sie ponad 2 lata temu mam psiaka z dogo Rudiego vel bezdomnego od ponad 2 lat :loveu: Działąłam wczesniej,jako miałampsa.Przez dluższy czas nie wchodziłam tutaj,ale teraz moim celem jest zamkniecie sprawy chrycynna.Nie jestem naiwnym dzieckiem,a zdesperowana osoba,która poruszy Niebo i Ziemie by zakonczyc ten koszmar.Prosze osoby zainteresowane o kontakt.Serdeczności - Lidka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...