Jump to content
Dogomania

QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!


clockwork

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='RESSEL']Ja porozsyłałabym info np do dobermanów, bulli, rotka itp itd Oni tak jak my zajmują się adopcjami takie info jest chyba niezbędne.... Co Wy na to? Kto przygotuje info?[/quote]



[SIZE=3][B]UWAGA NA TYPA W ŚWIĘTOCHŁOWICACH!!

niejaki
[COLOR=Blue]Henryk W* [/COLOR]
[/B]zamieszkały -[B]
[COLOR=Blue]ul. Hanki Sawickiej *
Świętochłowice 5- Lipiny [/COLOR](wkrótce rzekomo Chorzów)

nicki na psich forach:
poetry63, wodoryt, wodoryt63, heniek63..... mogą być inne
[/B]
*zara na PW podam pełne dane ;)[B]

adoptował dogomaniackiego Qdłaczka... pies po kilku dniach został wyrzucony... na szczęście się znalazł!!

zaalarmowałyśmy inne fora po czym okazuje się że to nie pierwszy pies którego chciał lub wyadoptował ten gość!!!

w okresie tygodnia kiedy my szukałyśmy Qdłaczka- on miał kolejne 2 psy- jeden po drugim - co się z nimi stało?? nie wiadomo...

koleś adoptuje psy po czym znikają w tajemniczych okolicznościach.

gustuje w dużych psach- bynajmniej na razie to udało nam się ustalić....

NIE POZWÓLMY aby jakikolwiek pies do niego trafił za naszym pośrednictwem!!!
DOŚĆ SKRZYWDZONYCH BIDULKÓW!!!

P.S. facet nadrabia gadką... leje wode że nie sposób mu nie uwierzyć jak to on nie chce pomóc.... [/B][/SIZE]

wątek Qdłaczka

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9958835#post9958835[/url]

ale głośno się zrobiło na wielu psich forach- na wielu toczą się dyskusje, gdzie wychodzą nowe fakty

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Walczmy o Nasze psiaki ....dzielmy się takimi wiadomościami ...zawsze kogoś można ustrzec ...czasem nie ma złego co by na dobre nie wyszło ...szczęściem Nasz Qdłaczek cały i zdrowy :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Nowy banerek...niestety tylko tyle moge pomoc...:-(

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108652"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/6716/qdng0.png[/IMG][/URL][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]zara w doopalona dostaniesz ......przecież już nam tyle pomogłaś pomimo ze jesteś tak daleko ....:calus: [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja dziś wybrałam sie do Qdłatego do hoteliku.... TZ z sąsiedniego miasta- dogomaniackiej chalimali miał mnie zawieźć

chciałam porobić foty i wziąć go do weta i na spacer.... już byłam w drodze gdy pani z hoteliku zadzwoniła że ma pilny wyjazd i dziś nie ma szans :-( lipa bo po niedzieli ja pracuje do bólu :placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja dziś wybrałam sie do Qdłatego do hoteliku.... TZ z sąsiedniego miasta- dogomaniackiej chalimali miał mnie zawieźć

chciałam porobić foty i wziąć go do weta i na spacer.... już byłam w drodze gdy pani z hoteliku zadzwoniła że ma pilny wyjazd i dziś nie ma szans :-( lipa bo po niedzieli ja pracuje do bólu :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Zlośliwość losu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Skopiowałam 1 fotke Qdłaczka; wyslę znajomym. Moze się zdecydują...?
Pzdr.[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]super... postaram się na dniach pocykać mu foty poza kratami... :razz:

[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='chalimala']Madziu mój TZ w poniedzialek chętnie pojedzie :) co sięodwlecze to nie uciecze (tak ok 17) bardzo chętnie pomogemy jak yno mogemy :)[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fajny ten twój TZ :razz::razz: nie taki jak mój ale też fajny. Dziękuję- zdzwonie się z Panią czy w pon. po 17tej bedzie w domciu... bydymy w kontakcie :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Trzymam mocno kciuki...:oops: przecież jestem ze Śląskiem spokrewniona odkąd Figa ma tam rajski domek :p[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
ano... żeby wszystkie domki były takie :loveu::loveu:


a pan poetry 63 pokasował swoje posty :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]



a pan poetry 63 pokasował swoje posty :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[COLOR=Red][B][FONT=Arial]
czyli ów osobnik :diabloti: uznał ze się za bardzo odkryl przed nami ....i teraz musi za sobą zatrzeć ślady CZYLI JEST WINNY ...nasze domysły są słuszne...teraz dał nam do ręki dowód



[/FONT][/B][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=Navy]Masz pan lista gończego panie poeto :roll::diabloti:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...