Jump to content
Dogomania

Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!


Margo05

Recommended Posts

[quote name='KWL']Tak jak zakładaliśmy na początku Czarnuszek już nigdy "pełnosprawny" nie będzie. Zrobiliśmy co mogliśmy, dzięki operacji może ziać, lizać i w miarę normalnie się odżywiać. Raczej na zawsze już poza jego zasięgiem pozostaną kośći czy używanie zębów do obrony. Teoretycznie może nastąpić dalsza poprawa, zależne jest to od odbudowy mięśni i sprawności pozostałego stawu. W tej chwili trudno cokolwiek prognozować.[/quote]

Czarnuś całkiem sprawnie sobie radzi. Wczoraj, gdy przyjechaliśmy, czekały na niego psie ciasteczka. Najpierw sobie podjadł spore kawałki mięska, potem sobie popił. W końcu wziął ciacho w pyszczek, położył się i powoli, z żelazną konsekwencją, ruzłupywał sobie ciacho :eviltong: Bez problemu sobie poradził, choć mieliśmy obawy czy da radę :multi: Poza tym, gdy był w odiwedzinach u cioci Gagaty, to szczekał za kotem. I wtedy całkiem konkretnie otwierał pysk. A szczek też ma niezły :evil_lol:

[quote name='magdyska25']Wspaniałe wieści i oczywiście zdjęcia.
Pani zakochana-> a jak mogłoby być inaczej?:cool3:.
Bardzo się ciesze że się dogadał ze swoim kolegą:loveu:.[/quote]

Co ciekawe, gdy Pikuś i Czarnulo wczoraj się spotkali to obaj zaczęli machać ogonkami :loveu: Trochę się obawiałam spotkania, bo chwilę wcześniej Czarnuś powarkiwał na przechodzące luzem psy, które za blisko podeszły. A na Pikusia nie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czarnuszek miewa się bardzo dobrze :multi: Ze swoim kumplem Pikusiem dogaduje się doskonale. Pikuś, chyba wiedząc, że Czarnuś ma "kłopoty" z towarzystwem przy misce, puszcza go pierwszego, siada na fotelu i czeka. Dopiero później sam idzie do miski.
Czarnuś broni swojej Pani i kumpla. Nie pozwala go dotykać obcym, zaraz warczy i go zasłania. Pani dla obcych również jest nietykalna. Chyba jest zazdrosny :cool3:
Wciąż chodzi na spacery na smyczy, ale w domu jest całkowicie przywoływalny. Oczywiście niesamowity z niego pieszczoch i przytulak. Je wszystko bez problemu. Wprawdzie w pierwszym tygodniu Pani wpadła w panikę, bo kooopa była za rzadka, ale okazało się, że to tylko zmiana otoczenia i kuchni. Czarnuś czuje się świetnie, rośnie w siłę i to fizyczną i psychiczną. Chyba już wie, że to jego dom i jego człowiek, więc nabrał pewności siebie. A i kuchnia widać mu służy :evil_lol:

Mam nadzieję, że wkrótce będą jakies fotki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To nie takie łatwe, ale postaram się :)

Póki co mogę Wam powiedzieć, że jest to jedenj z najbardziej wiernych psów na smyczy. Spuszczony ze smyczy nie pogna jak Pikuś, czy inne psy, ale dalej stoi u nóg swojej Pani :crazyeye: Chodzi za nią nie odstępując jej na krok.

Niesamowity jest :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='gagata'][COLOR=Blue][B]To może znowu babski wieczór z Kentami[/B]????[/COLOR] [COLOR=Red][B]Bo tych facetów akurat polubiłam..[/B][/COLOR].:evil_lol:[/quote]

No jak dla mnie to 2 razy nie trzeba powtarzać. Tym bardziej, że jak widzę lubimy tych samych facetów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...