Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='weronika1']Tz, wygnać do pracy , bo wydatki będą większe.:eviltong:[/quote]

Niestety, mój mąż już na rencie. Ostatnio mamy kłopot, bo pogorszył mu się wzrok (a od dziecka jest nieomal niewidomy). Jeżeli do tego dodać, że od 2 lat nosi aparat słuchowy, a od ponad 20 lat ma rozrusznik serca - nie ma możliwości go gnać (zresztą i tak dorabia do renty, bo za to, co mu płacą, to ni żyć ni umrzeć). Muszę więc sama zarabiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Dzielna z ciebie dziewczyna :crazyeye:[/quote]
To mój mąż jest dzielny. Mając tylko jedno niedowidzące oko, ucząc się przy lampie naftowej, dojeżdżając codziennie zdezelowanym autobusem do szkoły, ukończył szkołę podstawową i liceum, skończył studia i 23 lata normalnie pracował, mimo że w międzyczasie ujawniła się u niego wada serca. Jak go w ramach redukcji zwolnili, zrobił doktorat. Niestety to nie pomogło i od 10 lat nie ma pracy - teraz to już nawet nie byłby w stanie jej podjąć.
Namawiałam męża, żebyśmy wzięli małą suczkę, jako drugiego psa, nie wiedząc, że on gorzej widzi (ukrywał to przede mną od paru miesięcy), a teraz chyba to już niemożliwe - nie wiem, czy takie maleństwo byłoby bezpieczne u nas. Parę dni temu widziałam, jak mąż próbuje pogłaskać powietrze - nasza sunia (mieszaniec owczarka podhalańskiego), która chwilę wcześniej stała koło niego, odsunęła się, a on tego nie zauważył :-( Boję się, że mógłby nadepnąć albo przyciąć drzwiami takie maleństwo.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie po długiej nieobecności :)

Niestety, ta nieobecność przedłuży się jeszcze na bardzo długo. Z przyczyn osobistych muszę zrezygnować z mojej działalności na dogo, a także jakiejkolwiek innej, absorbującej czas. Przepraszam.
Nie oznacza to jednak, że zrywam wszystkie kontakty, nie. Oczywiście jak najbardziej będzie mi miło, jeśli nie zapomnicie o mnie :) Na gg mnie nie będzie, ale pocztę będę odbierać, telefony również :)
Było mi bardzo miło Was wszystkich poznać i spędzić z Wami tyle czasu :) Dziękuję :) Wiele się od Was nauczyłam i inaczej spojrzałam na świat. Tylko zgubiłam nieco siebie. Więc trzymajcie kciuki, abym się odnalazła :)

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo gorąco :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Witajcie po długiej nieobecności :)

Niestety, ta nieobecność przedłuży się jeszcze na bardzo długo. Z przyczyn osobistych muszę zrezygnować z mojej działalności na dogo, a także jakiejkolwiek innej, absorbującej czas. Przepraszam.
Nie oznacza to jednak, że zrywam wszystkie kontakty, nie. Oczywiście jak najbardziej będzie mi miło, jeśli nie zapomnicie o mnie :) Na gg mnie nie będzie, ale pocztę będę odbierać, telefony również :)
Było mi bardzo miło Was wszystkich poznać i spędzić z Wami tyle czasu :) Dziękuję :) Wiele się od Was nauczyłam i inaczej spojrzałam na świat. Tylko zgubiłam nieco siebie. Więc trzymajcie kciuki, abym się odnalazła :)

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo gorąco :loveu:[/quote]


:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Kasza zawieziona, kupiłam 100 kg. Nie mam informacji od Żabka, nie wiem ile uzbierane na węgiel?:lol:
Wczoraj Urząd przywiózł drzewo na prośbę p. Igi, super sprawa, będzie na jakiś czas czym palić.:lol: Ale jak zwykle jest problem , drzewo nie jest grube tym razem , ale długie i trzeba przecinać na połowę. Biedny Pan Franiu pichta to taką ręczną , tępą piłką, aż ściska za serce.:shake:
Potrzebny tarzan z piłą spalinową.
Dzisiaj jeszczę będe raz u p. Romy bo jedziemy o godz 16 ,do zębisty, robić ząbki.:lol:

Link to comment
Share on other sites

E tam zaraz Tarzan, wystarczy dobra pila! :lol: i dobra, sprawna kobieca dłoń..
Szkoda, ze tak daleko mieszkam, nie podoba mi sie to, ze nie ma mnie tam gdzie moglabym sie wyzyc!
A na wegiel przydaloby sie w granicach 550-600zl za tone :roll:

I dlatego zapraszam na bazarek ze smyczami dogomanii na rzecz Romodogów! Zawsze mozna wplacic pare groszy wiecej.. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Weronika ! A może gdzieś na miejscu zamówić raz na tydzień większą ilość porcji rosołowych albo szyjek z kurczaka. Koszt jest też niewielki, a można podzielić na porcje i pozamrażać i przynajmniej wiadomo, że są. U mnie w Polo Markecie są pakowane w paczki po 5 kg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...