Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak właśnie myślała, że pewnie zdjęć fajnych nie ma:shake: :placz:
Wiem, wiem ze to tak fajnie pisać z daleka...:placz:
A może poprosić cioteczki z Rzeszowa o pomoc w tej sprawie?:roll:
Może by sie raz zebrały i pojechały do Przemyśla?
Tylko proszę nie bić:roll: Ja sobie tak głośno myśle :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']Tak właśnie myślała, że pewnie zdjęć fajnych nie ma:shake: :placz:
Wiem, wiem ze to tak fajnie pisać z daleka...:placz:
A może poprosić cioteczki z Rzeszowa o pomoc w tej sprawie?:roll:
Może by sie raz zebrały i pojechały do Przemyśla?
Tylko proszę nie bić:roll: Ja sobie tak głośno myśle :grins:[/quote]
Misiaczku,nie przejmuj sie będa zdjecia. Mnie najlepiej wychodzą ogony :evil_lol:i to od tylca.
Dzisiaj był ksiadz po kolędzie , stanął przy bramce, jak ta czereda zaczęła szczekać , to ksiadz spokojnie mówi :dziękuje uprzejmie, pobłogosławię Pania Romę przy bramce.
Przywiozłam dwa worki węgla , dałam 50zł, zatargałam pod bramkę P. Franiu jak wróci to sobie zawiezie do domu. Zanim uzbieramy na wiecej to przynajmniej nie zamarzna, dołozy trochę drzewa i kilka dni przetrwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Misiaczku,nie przejmuj sie będa zdjecia. Mnie najlepiej wychodzą ogony :evil_lol:i to od tylca.
Dzisiaj był ksiadz po kolędzie , stanął przy bramce, jak ta czereda zaczęła szczekać , to ksiadz spokojnie mówi :dziękuje uprzejmie, pobłogosławię Pania Romę przy bramce.
Przywiozłam dwa worki węgla , dałam 50zł, [B]zatargałam pod bramkę P. Franiu jak wróci to sobie zawiezie do domu.[/B] Zanim uzbieramy na wiecej to przynajmniej nie zamarzna, dołozy trochę drzewa i kilka dni przetrwa.[/quote]

Weronika, Ty jesteś niesamowita. Bardzo załuję, ze dzieli nas taka odległość, bo chętnie bym pomogła osobiście.

Edit: [B]Weroniko, dziekuję za kartkę świąteczną od Pani Romy i od Pana Frania.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tradycyjnie dołożę się do węgla, tylko napiszcie, gdzie lepiej wpłacić pieniądze na konto Stowarzyszenia czy Żaby.

[quote name='Saphira']Jak wy to robicie, że cytujecie kilka postów:angryy: Ja potrafię tylko jeden :angryy:[/quote]

Napiszę Ci, jak ja to robię, jeżeli nauczysz mnie wstawiać podlinkowane bannerki do sygnatury. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Elmirko,zapraszam do Przemyśla, u nas jest dużo mieszkań do sprzedaży a jak dużo psów i kotów bezdomnych. :eviltong:Miałyby my co robić.
TaK na poważnie, to latem zapraszam na urlop.:lol: Matyldę i tz w samochód i tylko obrać kierunek.:lol:[/quote]

Właśnie planuję wypoczynek (czynny) w Waszych stronach, bo Przemyśl jest piękny :) Mam nadzieję, że wszystko wypali i spotkamy się latem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlmaMater']Tradycyjnie dołożę się do węgla, tylko napiszcie, gdzie lepiej wpłacić pieniądze na konto Stowarzyszenia czy Żaby.



Napiszę Ci, jak ja to robię, jeżeli nauczysz mnie wstawiać podlinkowane bannerki do sygnatury. ;)[/quote]

To jest bardzo trudne i nie wiem czy każdy podoła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Najeżdżasz myszką na banerek w podpisie osoby, który ci się podoba i klikasz prawym klawiszem myszy [SIZE=3]kopiuj.[/SIZE][SIZE=2] Potem wchodzisz w swoim panelu użytkownika w edytuj sygnaturę i znowu prawym klawiszem myszy robisz [SIZE=3]wklej[/SIZE]. Potem zapisz sygnaturę i to wszystko :loveu:[/SIZE]
[SIZE=2]Innego sposobu nie znam. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Na węgiel najlepiej wpłacić na konto Żaby, tak mi się wydaje. A co Żabek na to?:lol:[/quote]

OK, wpłacę na konto Żabka 100 zł - w poniedziałek powinny być.

[quote name='Saphira']Najeżdżasz myszką na banerek w podpisie osoby, który ci się podoba i klikasz prawym klawiszem myszy [SIZE=3]kopiuj.[/SIZE][SIZE=2] Potem wchodzisz w swoim panelu użytkownika w edytuj sygnaturę i znowu prawym klawiszem myszy robisz [SIZE=3]wklej[/SIZE]. Potem zapisz sygnaturę i to wszystko :loveu:[/SIZE]
[SIZE=2]Innego sposobu nie znam. [/SIZE][/quote]

Które [I]Kopiuj[/I], bo ja mam 3 różne:

[I]1. Kopiuj adres odnośnika[/I]
[I]2. Kopiuj obrazek
3. Kopiuj adres obrazka

[/I]1. Mogę skopiować sam link
2. Mogę skopiować sam obrazek - niepodlinkowany
3. Mogę skopiować adres, gdzie osoba, która zrobiła bannerek, umieściła sam obrazek

Nie widzę możliwości skopiowania [U]podlinkowanego[/U] obrazka! :shake:
Jakich przeglądarek używacie? Bo ja mam Mozilla Firefox. Może to jest przyczyna, że nie mogę tego skopiować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlmaMater']Które [I]Kopiuj[/I], bo ja mam 3 różne:

[I]1. Kopiuj adres odnośnika[/I]
[I]2. Kopiuj obrazek[/I]
[I]3. Kopiuj adres obrazka[/I]

1. Mogę skopiować sam link
2. Mogę skopiować sam obrazek - niepodlinkowany
3. Mogę skopiować adres, gdzie osoba, która zrobiła bannerek, umieściła sam obrazek

Nie widzę możliwości skopiowania [U]podlinkowanego[/U] obrazka! :shake:
Jakich przeglądarek używacie? Bo ja mam Mozilla Firefox. Może to jest przyczyna, że nie mogę tego skopiować?[/quote]
yyyyyyyyyyyyyyy ja mam samo kopiuj:hmmmm::hmmmm::hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlmaMater']OK, wpłacę na konto Żabka 100 zł - w poniedziałek powinny być.



Które [I]Kopiuj[/I], bo ja mam 3 różne:

[I]1. Kopiuj adres odnośnika[/I]
[I]2. Kopiuj obrazek[/I]
[I]3. Kopiuj adres obrazka[/I]

1. Mogę skopiować sam link
2. Mogę skopiować sam obrazek - niepodlinkowany
3. Mogę skopiować adres, gdzie osoba, która zrobiła bannerek, umieściła sam obrazek

Nie widzę możliwości skopiowania [U]podlinkowanego[/U] obrazka! :shake:
Jakich przeglądarek używacie? Bo ja mam Mozilla Firefox. Może to jest przyczyna, że nie mogę tego skopiować?[/quote]
Ja mam samo kopiuj. Zaraz otworzę mozillę bo też mam i zobaczę jak tam jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...