Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

No tak...z figowego i lodowego spadło na % :evil_lol: Można jedno z drugim....:diabloti:

Margo, czy ufasz tej firmie? ja ostatnio też szukałąm jakiegoś kuriera i nacięłam się właśnie na OPEK- ale same negatywy...[URL]http://www.przesylki-kurierskie-opek.diagnostik.pl/[/URL] jezeli znasz i sprawdzilaś to nie problemu, ja zaufam Tobie;)
A co do Przemyśla....z wielką chęcią sama bym się wybrała.....mam tam liczną rodzinkę i już wiedzą co mają odkładać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='basiapron']jak będziesz jechac samochodem i to przez Sosnowiec to wpadnij- będzie pare rzeczy.
[/quote]
No jeśli chodzi o mnie, to ja nie będę jechać, tylko kurier, jeżeli byłaby taka możliwość aby kurier mogł coś po drodze zabrać to byłoby wspaniale, i wtedy wydaje mi się aby Zaba nie czekał na kuriera w domu tylko u p.Romy, byloby wygodniej i szybciej, takie oto jest moje skromne zdanie :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majawrc']
A co do Przemyśla....z wielką chęcią sama bym się wybrała.....mam tam liczną rodzinkę i już wiedzą co mają odkładać :evil_lol:[/quote]

Jak nie wyjeżdżają do Wrocławia, to jeżdżą do Przemyśla :lol:
We Wrocławiu pół Przemyśla siedzi.

[quote name='basiapron']
Żabo,czy jeśli bym wysyłała paczkę to na ten sam adres co mi podawałeś na przelew??[/quote]

Tak, na ten sam ;)


[quote name='Margo05']Zlecenie zrobię ja. Będziesz tylko musiała być w domu no i podac mi nr tel. o którym wspomniał Żaba :)[/quote]

Chodziło o mój nr. kontaktowy, bo paczka leci do mnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majawrc']No jeśli chodzi o mnie, to ja nie będę jechać, tylko kurier, jeżeli byłaby taka możliwość aby kurier mogł coś po drodze zabrać to byłoby wspaniale, i wtedy wydaje mi się aby Zaba nie czekał na kuriera w domu tylko u p.Romy, byloby wygodniej i szybciej, takie oto jest moje skromne zdanie :oops:[/quote]
ja nie wiem czy taki kurier drewno do palenia weźmie,to zalezy ile miejsca i jak sobie by to wycenił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majawrc']No tak...z figowego i lodowego spadło na % :evil_lol: Można jedno z drugim....:diabloti:

Margo, czy ufasz tej firmie? ja ostatnio też szukałąm jakiegoś kuriera i nacięłam się właśnie na OPEK- ale same negatywy...[URL]http://www.przesylki-kurierskie-opek.diagnostik.pl/[/URL] jezeli znasz i sprawdzilaś to nie problemu, ja zaufam Tobie;)
A co do Przemyśla....z wielką chęcią sama bym się wybrała.....mam tam liczną rodzinkę i już wiedzą co mają odkładać :evil_lol:[/quote]

Majeczko, dziennie wysyłam tą firmą ok. 10-15 paczek. Jeszcze się nie zdarzyło, by coś nie dotarło. Owszem, kilka razy zdarzyło się opóźnienie w dostarczeniu przesyłki i zamiast na drugi dzień trafiła po dwóch dniach. Zdarzało się to tylko w miejscowościach tzw. 2 strefy czyli w bardzo malutkich. Kurier się zwyczajnie nie wyrabiał. Nie mam problemu z kontaktem z tą firmą. Mam odpowiednie numery tel. No, może czasem potrzeba trochę cierpliwości w dodzwonieniu się, ale generalnie nie jest źle. Jeśli trafię na mało usłużną panienkę, to szybko doprowadzam ją do pionu :evil_lol: i sprawę załatwia. Mało tego, to ona do mnie dzwoni :evil_lol:

[quote name='Majawrc']No jeśli chodzi o mnie, to ja nie będę jechać, tylko kurier, jeżeli byłaby taka możliwość aby kurier mogł coś po drodze zabrać to byłoby wspaniale, i wtedy wydaje mi się aby Zaba nie czekał na kuriera w domu tylko u p.Romy, byloby wygodniej i szybciej, takie oto jest moje skromne zdanie :oops:[/quote]

Nie wiadomo o której godzinie będzie kurier. Ew. można zrobić tak: Maja bierze nr listu przewozowego i na drugi dzień kontaktujemy się z przemyskim oddziałem. Tam nam podadzą nr kuriera i wtedy pytamy kuriera o której się spodziewa zawitać pod danym adresem.

[quote name='żaba88']Chodziło o mój nr. kontaktowy, bo paczka leci do mnie :evil_lol:[/quote]
Zamotana jestem :evil_lol:

[quote name='basiapron']ja nie wiem czy taki kurier drewno do palenia weźmie,to zalezy ile miejsca i jak sobie by to wycenił.[/quote]

Niestety, nie da rady. Paczkę zabiera kurier z Wrocławia. Zawozi ją do bazy i zdaje. Tam zabiera ją z magazynu przewoźnik, który dostarcza ją do magazynu w Przemyślu. I tam, rano, podejmują ją kurier przemyski.

W kwestii reklamacji przesyłek sprawa jest prosta. Ta firma, która się skarżyła na załatwienie reklamacji zrobiła podstawowy błąd. Przyjmując przesyłkę od kuriera należy ją dokładnie obejrzeć. Jeśli są jakiekolwiek ślady uszkodzenia opakowania od razu, w obecności kuriera, spisuje się protokół reklamacyjny. Dla mnie jest oczywistym, że Opek nie chciał przyjąć reklamacji dotyczącej uszkodzenia w czasie transportu, a zgłoszonej po kilku dniach. Takie rzeczy robi się od razu, a nie po jakimś czasie.

Ja mam zaufanie do "opka" jak go nazywamy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Co do wieku to jestem młodziutka jak jagódka po Św Marcinie.Ale czuję sie jak 12 - ka zwłaszcza w tedy kiedy się coś udaje załatwić dla zwierzaków.

Natomiast jesli chodzi o paczki to można by było wysyłać do Pani Romy, jeżeli to jest kurier. Natomiast z pocztą to może być problem ,bo oni na ogół nie noszą tylko dają nakaz odbioru na poczcie.

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał [B]Wet-siostra[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10376814#post10376814"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Nie,nie...Zastanawiam się czy nie wycofać się z dogo,bo może jestem za stara...Przynajmniej połowa dogomaniaczek które znam jest mniej-więcej w wieku mojej Moniki...A ja-stary ramol...35 lat skończę juz niebawem...


no dziekuje ci :mad::mad::mad:bardzo stary ramolu ............:mad::mad::mad:wet siostro ......ja tu z dobroci serca klikam a tu mnie obrażają :diabloti::angryy::angryy::angryy::angryy:ja konacze w sierpniu 35 lat ......kurcze .....i ciesze sie ze jest tu ktos w moim wieku bo faktycznie tu mlodziez króluje ......


a tak apropo masz racje my sie juz starzejemy ja mam guzka tarczycy wiem o tym od 2 miesiecy i od tego czasu skoki cisnienia wszystko na raz .............150/100/100 a nawet 110 teraz po lekach mam juz prawie dobre ale co leki do konca zycia to mnie przeraz ai to kojarzyło mi sie zawsze z takimi starymi babaciami 70 lat ...tableteczki na sniadanie i kolacje :mad:to jest przerazajace a nie wiek
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']A co mam jeszcze powiedzieć :cool3:

A ja tam jestem młoda i w czwartek skończyłam 18 lat :evil_lol: Mogę iść na piwo :diabloti:[/quote]
aaaaaaaaaaaaaa noi bedziesz miec dowód to była oznaka dorosłoscia ty odrazu piwo ......:mad:hehhehh 100 lat

Link to comment
Share on other sites

Margo i Irysek, poproszę o Wasze dane kontaktowe na pw, właśnie zostałam zaproszona na wieś na odpoczynek 2-3 dniowy gdzie bezproblemowo mogę zabrać swoj zwierzyniec-i to cały! Jeżeli zdecyduję się na ten wyjazd to musimy wszystko załatwić jutro, bo tak to wrocę dopiero w niedzielę wieczorkiem (chyba) a taki odpoczynek jak dla mnie byłby bardzo wskazany, jak się na to zapatrujecie? Moje nr 609141944 i 792720223

Link to comment
Share on other sites

paczuszka gotowa,skocze jutro do in postu bo pewnie taniej niż poczta policzą,a ona pare złotych na pewno waży.
ojej,poprawka- do Żurawicy to chyba in post sie nei dostanie,ech,poczta polska:/
__________________

A niby dlaczego? przecież to parę minut od Przemyśla, w zeszłym roku byląm u siostry na ślubie i wlaśnie w żurawicy były poprawiny, to bardzo bliziutko, a najlepiej jak Zaba się wypowie jak to załatwić

Link to comment
Share on other sites

Żaba pieluchy wyschły?Z charakteru to ja chyba młodsza od Żaby,on powazniejszy.Odkurzacz mogłam miec,ale nie pomyslałam,ze w takich warunkach jak u p.Romy sie przyda Teraz mam ciuchy,szlafroki ,3 duze poduchy,ale czekaja,az Żabol bedzie przejezdzał przez Białą,lub Weronika bedzie w Rzeszowie.Choroba mamy uziemiła mnie,nie moge jezdzic do Orzech.

Link to comment
Share on other sites

Stary ramol odpowiada hurtem...:evil_lol:
No więc tak:mąż jest w domu,wypisał się na własne żądanie...:shake: nie jest jeszcze dobrze...ledwo mówi,powinien był zostać w szpitalu...:oops:
Żaba ma u mnie duuuuuuużego loda(bez kosmatych myśli,Cioteczko emilio:diabloti: )
Pani Roma dziś rozmawiała ze mną,mało tego,POPROSIŁA,żebym wzięła Poziomkę do siebie po sterylce na te parę dni do czasu ściągnięcia szwów...:crazyeye: (co ten żabka jej powiedział?????:roll: )
Tak więc zawiozłyśmy psinkę do dr Fedaczyńskiego,a jutro po zabiegu zabieram ją do siebie na opiekę pooperacyjną...:lol:
I CO WY NA TO,NASTOLATKI I RAMOLE?????? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja już na dzisiaj chyba mam dość wrażeń....uciekam spać...lekko zniesmaczona wynikiem meczu:angryy: Do jutra kochani maniacy...dogo, a jeszcze się czymś pochwalę....załatwiałam adopcję dla kolegi i zgadnijcie jak się zakończyla.....[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94431[/url] przyjemnej lektury życzę......:hand:

Link to comment
Share on other sites

Lekko zniesmaczona to chyba bardzo delikatnie pisząc... :angryy::angryy::angryy:

[quote name='halcia']Żaba pieluchy wyschły?Z charakteru to ja chyba młodsza od Żaby,on powazniejszy.[/quote]

Z pieluch jeszcze kapie, to było ostre pranie :diabloti:
Ja taki poważny jestem tylko w Białej :eviltong:
A jeśli przy jakiejś okazji będę blisko to wpadnę po rzeczy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...