Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='fridaso'][URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/plywajace/zabawki_neoprenowe/233928[/URL]

Myślicie, że warto kupić? :D[/QUOTE]

Mieliśmy dwie tej firmy tylko w innym kolorze i niestety są bardzo słabe... Po 1 wodowaniu były rozprute, mimo, że moja suka nie jest niszczycielem.

Link to comment
Share on other sites

My do aportowania w wodzie mamy Kong aqua i jedną neoprenową ośmiornicę, do tego jeszcze szarpak pleciony z linki żeglarskiej
o taki : [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/p480x480/1000742_423515144428759_1651609595_n.jpg[/url]

z tych trzech, szarpak najlepszy, z racji tego, że łatwiej go złapać w zęby ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A naszym ostatnim hitem jest wyrzutnia do piłek.
Pakuję w nią gumową piszczącą piłeczkę i jest to coś, za czym mój pies szaleje do granic możliwości. Piłeczka jest super, ale piłeczka z wyrzutnią, ooo, można dać czadu przy bieganiu!

Zawsze myślałam, że to takie nabijanie klienta z tą wyrzutnią, ale ponieważ sama nie dawałam rady rzucać piłki dalekooo, a wyrzutnia nie dość, że rzuca daleko, to jeszcze daje piłce szybkość, to jest to teraz dla nas zestaw idealny na spacery w teren.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']dwa przez internet ( Karusek, drugiego nie pamiętam ) i teraz w zoologu, wszystkie jakieś pechowe[/QUOTE]

No to ja polecam tesco. Albo mniejszą parę podczas rzucania? :eviltong:
Dziś wyrzutnia również była w użyciu, a że ostatnio znajomi pomagali mi socjalizować psa i rzucali jej piłki, to jak zobaczyła dwójkę obcych rowerzystów, pobiegła dumnie ze zdobyczą rzucając im ją przy kołach i czekając na rzut :stupid:

Link to comment
Share on other sites

Wyrzutnia dobra rzecz :D też często nie jestem w stanie tak daleko rzucić piłki, a z wyrzutnia rozwiązuje ten problem - i pies się wygoni za wszystkie czasy! Ale i tak najbardziej uwielbia domowej roboty sznurek do przeciągania - numer jeden w naszej kolekcji ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rzadko kupuję droższe zabawki, ale po pożyczeniu na treningu piłki Rogz Grinz zainwestowałam w dwie. Rzuca się nią świetnie, odbija się od trawy GENIALNIE, do tego pływa, choć pewnie wodować jej nie będę. ;) Jak na taką wytrzymałość ma też fajną wagę. No i można do środka smaki wrzucić, ale u nas pewnie będzie głównie do aportowania po prostu.

Dla moich psów nie za twarda, nie za miękka, można trochę pożuć bez szkody dla piłki. Zakochałam się. :)

Link to comment
Share on other sites

Jednak się odważyłam przetestować Rogz Grinz jako kulę-smakulę i jestem ZACHWYCONA. :loveu: Po kilkukrotnym sam na sam z moim pudelkiem, którego hobby polega na metodycznym rozgryzaniu piłek, Rogz Grinz jest dalej w świetnym stanie. Ma jedynie minimalne ślady przy samej dziurze, a tak to wygląda jak nowy. Pewnie duży i skrajnie niszczący pies by się z tym szybko rozprawił, ale dla całej reszty polecam. :)

Tu filmik, również z kongiem puppy.
[video=youtube;-Vn8-vRYhXY]http://www.youtube.com/watch?v=-Vn8-vRYhXY[/video]

A na wystawie kupiłam Młodemu jajo Trixie (Eggtion) i też u nas się bardzo sprawdza! Chyba większość terrierów kocha jajo. :loveu:

[video=youtube;zec_62x2uPY]http://www.youtube.com/watch?v=zec_62x2uPY[/video]

Link to comment
Share on other sites

O jaki fajny wątek :lol:

Ja mam taką małą prośbę o poradę - Poszukuje idealnej piłki dla Prośki. Warunki są takie że piłka musi być miękka i można ją było memlać (suka przy powrocie lubi sobie memłać piłkę :eviltong:) i dość wytrzymała. Może być piszcząca ale nie musi - kupiłam kilka piłek z zoologa i większość albo za twarda dla księżniczki albo szybko padały :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...