Jump to content
Dogomania

IZMADO

Members
 • Content Count

  591
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About IZMADO

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Łódź
 1. Pytałam, nie mogą zmienić długości zacisku, a 8,3 cm. to nadal dużo za długi, dla Janki maksymalnie pasuje ten o długości 6 cm.
 2. Wydaje mi się, że dla nas półzacisk będzie za długi - kiedyś o to pytałam i dostałam informację, że ma jakieś 9 cm., to prawda?
 3. Dziękuję :) Jakie masz wrażenia z użytkowania? Nie jest zbyt toporny?
 4. Czy możecie mi pokazać jak wygląda zacisk martingale w Superdogu o szerokości 2,5 cm.? Preferowane pieski o szyjce do 40 cm. w obwodzie :D
 5. Pokażcie swoje czarne podpalane pieski w shine in apricot!
 6. Też się czaję! Czekam na opinię jak się sprawdzi :) Macałam tylko smycz... obroża musi być kiedyś nasza! Ale cudne!!! Ta taśma jest obustronna, w całości drukowana/farbowana? Nie mam pojęcia co to za metoda, ale nie jest to na pewno to, co ma Tutti, czyli drukowana taśma na taśmie nośnej. Te taśmy Warsaw Dog są takimi nośnymi, ale kolorowymi :) Moja obroża nie jest ostra na rantach, za to jest na tyle mała, że nazwałabym taśmę bardziej sztywną, aczkolwiek myślę, że to tylko wrażenie. Zatrzask to profilowany D-flex, baaardzo porządny.
 7. A ja bym wzięła szarą taśmę bazową :D
 8. Marzyłam o takim nasyconym zielonym, obroża jest naprawdę cudna! Dzięki! Ja też się kiedyś jeszcze skuszę na azteckie!... :D :D :D
 9. Jestem zachwycona obrożą Warsaw Dog! [attachment=17500:11929910_867314260019428_1386103690_o.jpg]
 10. Juuuż! Nawet nie wiem kiedy się tego tyle nazbierało!
 11. A patrzyłaś na Pawsitive Dog Design? Nie wiem czemu, ale to właśnie z PDD byłam bardziej zadowolona niż z Furkidz, a obie firmy są do siebie porównywalne. Blaknięcie materiału jest zależne od użytej bawełny, nas to jeszcze na szczęście nie spotkało :) Czy pokazywałaś tutaj te szelki?
 12. No patrz, a ja obie obroże z Kudłatego mam szyte z zaciskiem na lewą nogę, a jedyny półzacisk z Furkidz jest na prawą nogę :P
 13. IZMADO

  Miasto Łódź

  Na Piotrkowskiej na pewno Niebostan. Poza Piotrkowską to na zapewne wszelkie ogródki (w sezonie), bo do lokali to się strasznie krzywią :( Kiedyś szukałam w manufakturze knajpy, w której będę mogła coś zjeść. Nie zjadłam nic, bo była zima i nikt nam nie pozwolił wejść do środka.
 14. O jaaa, genialne! Podobny kolor ma obroża z Decathlonu, tylko nie posiada odblaskowej nitki.
×
×
 • Create New...