Jump to content
Dogomania

kropi124

Members
 • Posts

  2074
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kropi124

 1. Tak jest najgorzej. A jak reszta stada to odczuła?
 2. My byliśmy w Międzyzdrojach, bo najbliżej na psią mamy. Ale co najlepsze to było więcej dzieci niż psów :/
 3. Bo dodajesz raz na rok zdjęcie to nikt nic nie pisze :P
 4. Zwykła szczotka do czesania powinna wystarczyć. Sierść bardzo łatwa w pielęgnacji.
 5. Ogromne gratulacje ! Mała jest cudowna. Czekam na zdjęcia dziewczyn obok siebie, macie ogromny skarb. Trzymajcie się cieplutko.
 6. Po kilku godzinach da się. Missy była np. Wolniejsza i grubsza od wszystkich, Jay miał inny włos na uszach a Coll szczekal najgłośniej i miał bujną szatę, Put był wyjątkowy, Siska idzie jak strzała w polu a najmłodsza była zawsze obok nogi. Moje miały obroże więc je bez problemu :D Baron sie silni zależy od sytuacji. Najbardziej na spacerach :)
 7. Mam 3 psy. Wszystko teraz liczysz razy 3. Z trzeba nie jest tak łatwo podczas wyjazdów na wakacje. Spacery, jak dla mnie są super. Psy tworzą stado więc trzeba liczyć się z tym jak będą się zachowywać. Wypisz sobie plusy i minusy i czy na pewno jest Ci to potrzebne i na Twoje koszty.
 8. o to chwila i już na spacerze :) Benji to jeszcze ten słodziaczek malusi :D On ma już dredy ? I jak tam z Blu i jego ogarnięciem się ?
 9. Żyjeeeecie :D super macie tereny do spacerków, dalko od domu?
 10. Słupsk Ocena doskonała, 2/2 Kołobrzeg Ocena bardzo dobra 1/1 Za chudy.... Ale skorzystaliśmy chociaż trochę z dużej piaskownicy :P
 11. Ja się czasem przywitam z nimi :P aLe ogólnie nie mam czasu siedzieć i czytać :P
 12. Jejuuu człowieku gdzie interpunkcja... Głupoty o tej rasie pisze jak nie wiem co, pominę fakt że ciężko się czyta to co zostało napisane. Rottek to pies obronny ale przede wszystkim bardzo rodzinny. Onek też jest psem do pracy.
 13. Taaak i kosztów na remont :D Ćwiczymy niezależnie od warunków :D Słupsk już za chwile.
×
×
 • Create New...