Jump to content
Dogomania

Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Agmarek']
Na kanapie 2 psy, pod kominkiem trzeci, a my z dziećmi telewizję na dywanie oglądaliśmy :roll:[/QUOTE]

[B]Agmarek[/B], a miało być inaczej? :eviltong:. Toż to oczywista oczywistość :cool3:

[quote name='Tola']I ja tez sie dołączam:cool3:
Nieustajace mizianka dla fryziowatej i pozdrowienia dla Pańci:)[/QUOTE]

[B]Tola[/B], kochana, dla Was też oczywiście przesyłąmy pozdrowienia i mizianka dla dziewczynek :loveu:

[quote name='Jelena Muklanowiczówna']Te schroniskowce, to chyba wszystkie takie się robią po jakimś czasie. Mój Jarcio nie dość, że ostatnio zaczął ubóstwiać leżenie z Pańciami na łóżku, to jeszcze wczoraj dotąd się kokosił, aż wreszcie wepchnął się pod mój sweter i tak leżał. Z jednej strony spod swetra wystawał ogon, a z drugiego końca - łepetynka.[/QUOTE]

Mam nadzieję, że głowa Jarosława była " u góry " ;).Cudny wasz Jarcio jest i szczuplutki, elegancki :p

[quote name='Ulka18']Luna, nie obijaj sie, tylko zdjecia kobito dawaj. Sa tu tacy, ktorzy rzadko na dogo zagladaja, a jesli juz sa, to do znajomych, a tu u Ciebie zadnych zdjec ;-) Jak Fryziasta - w jakiej fryzurze wystepuje obecnie?[/QUOTE]

hmmm, no Fryziasta ma fryziurę ...no... fryziowatą ;). Fotki będą, nawet dzisiaj :razz:

[quote name='muzzy']Ale ruch u Fryźki :) A zdjęć ani widu, ani słychu... :)[/QUOTE]

Ha! się dzieje muzzy, nie? :cool3: zaraz lece też do Twojego Dropka :p

Link to comment
Share on other sites

Ja się wywiązuję z obietnic ;)

Fryzia pomocnik :razz:
[IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7682/dsc01606ue.jpg[/IMG]

i coraz bliżej...;)
[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9846/dsc01607wr.jpg[/IMG]

w swojej osobistej jadalni:p
[IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9820/dsc01605g.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Agmarek[/B], nasz dom jest na pewno przed zakopianką - w zależności od której strony jedziesz :evil_lol:. Ja jak jadę od zakopianki to też może być po lewej ;).
A tak masz niedaleko z tej zakopianki, to może zrobiłabyś poadopcyjną? Hę?
Zapraszamy serdecznie :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna123'][B]Agmarek[/B], nasz dom jest na pewno przed zakopianką - w zależności od której strony jedziesz :evil_lol:. Ja jak jadę od zakopianki to też może być po lewej ;).
A tak masz niedaleko z tej zakopianki, to może zrobiłabyś poadopcyjną? Hę?
Zapraszamy serdecznie :cool3:.[/QUOTE]
Dziękuję za zaproszenie :-)
Mam taką manię że zawsze rozglądam się na boki i wypatrzyłam tam po drodze budę na piętrze, a to raczej rzadkość w Waszych okolicach. Teraz będziemy tam pewnie pod koniec stycznia, chyba że nasi ukochani górale będą chcieli wyjechać, to domu będziemy musieli przypilnować i ich cudownego zwierzyńca :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Ale ona poważna ta Fryzia :)[/QUOTE]
Jaka pani, taki pies :eviltong:

[quote name='Jelena Muklanowiczówna']
Fryzia cudnie kosmata - fajną ma jadalnię. Zastanawiałam się czy by czegoś takiego Jarciowatemu nie kupić.[/QUOTE]
Ja się kiedyś też nad tym zastanawiałam, ale moja Szansa je na leżąco, więc to bez sensu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jelena Muklanowiczówna']Proś się, proś! Ja też się proszę i też nie chcą do mnie przyjechać! :D[/QUOTE]

[B]Jelena[/B], chyba sobie zrobimy wzajemnie :razz:.

[quote name='Jelena Muklanowiczówna']
Fryzia cudnie kosmata - fajną ma jadalnię. Zastanawiałam się czy by czegoś takiego Jarciowatemu nie kupić.[/QUOTE]

Polecam jadalnię, widziałam promocje na zooplus i bodajże " mojpupil". Na krakvecie mają najdrożej. Nie wiem jak z przesyłką - ile doliczają:roll:. To jest szczególnie dobre dla starszych i większych psów, żeby im się nie cofało żarcie...

[quote name='Agmarek']

Ja się kiedyś też nad tym zastanawiałam, ale moja Szansa je na leżąco, więc to bez sensu :roll:[/QUOTE]

hmmm, spróbuj może jej postawić na czymś wyższym, np. wiadereczku jakimś.

[quote name='eloise']moje dziady jedzą na siedząco ;)[/QUOTE]

no na siedząco jedzącego psa nie widziałam...;)

[quote name='Murka']Ale cudna Fryziasta :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

[B]Mureczko[/B], nie zaprzeczam :cool3:. A to też dzięki Wam, że prowadzicie tak wspaniale hotelik :loveu: i przyjęliście Fryzię. :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloise']moje dziady jedzą na siedząco, ale jeden roznosi żarcie po całym domu! po kilka kulek w pysio i roznosi, a resztki próbuje dojadać... mój syn! ;)[/QUOTE]
Uch...to podobnie jak u mnie :angryy: mój najmniejszy pies roznosi te groszki po całejj chałupie. Już nie raz się na nich przejechałam :angryy:

[quote name='Luna123']
[B]Mureczko[/B], nie zaprzeczam. A to też dzięki Wam, że prowadzicie tak wspaniale hotelik :loveu: i przyjęliście Fryzię. :Rose:[/QUOTE]
Cóż za świetne rekomendacje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agmarek']Cóż za świetne rekomendacje :cool3:[/QUOTE]
Taką rekomendację hoteliku u Murki mogę tylko potwierdzić :) Zdjęcia z dwóch wizyt (a mam nadzieję, że będzie ich więcej :)) można znaleźć na [URL="http://www.PsiFotograf.com"]www.PsiFotograf.com[/URL], zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Taką rekomendację hoteliku u Murki mogę tylko potwierdzić :) Zdjęcia z dwóch wizyt (a mam nadzieję, że będzie ich więcej :)) można znaleźć na [URL="http://www.PsiFotograf.com"]www.PsiFotograf.com[/URL], zapraszam :)[/QUOTE]
Dzięki :-)
Właśnie do Murki ma jechać totalnie dzika Hela z mojego podpisu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Taką rekomendację hoteliku u Murki mogę tylko potwierdzić :) Zdjęcia z dwóch wizyt (a mam nadzieję, że będzie ich więcej :)) można znaleźć na [URL="http://www.PsiFotograf.com"]www.PsiFotograf.com[/URL], zapraszam :)[/QUOTE]

I ja też potwierdzam! Mój Jarcio żywym dowodem! /dzisiaj ubieraliśmy choinkę - już się nie bał tak, jak rok temu/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agmarek']roznosi te groszki po całejj chałupie. Już nie raz się na nich przejechałam :angryy: [/QUOTE]

Fryźka czasem nie doje ciastek na zęby:roll:. To jest dopiero ból, jak sie w skarpetkach w to wejdzie :roll:.

[quote name='muzzy']Taką rekomendację hoteliku u Murki mogę tylko potwierdzić :) Zdjęcia z dwóch wizyt (a mam nadzieję, że będzie ich więcej :)) można znaleźć na [URL="http://www.PsiFotograf.com"]www.PsiFotograf.com[/URL], zapraszam :)[/QUOTE]

a [B]muzzy[/B] robi piękne zdjęcia :lol:

[quote name='Agmarek']Dzięki :-)
Właśnie do Murki ma jechać totalnie dzika Hela z mojego podpisu.[/QUOTE]

[B]Murka [/B]jest czarodziejką:loveu:. Nie poznasz Heli - będzie super sunią :p

[quote name='Alexandra20']a mnie zastanawia co to za kulki co psina ma w misce?? bo porobne kólka do frolica ;) a pucuchowi frolic smakuje jako jedyny chyba ;) a kiedyś zjadał wszystko...[/QUOTE]

Witaj [B]Alexandra[/B] :-)
Przyznaję, że podczytuję cichotajnie wasz wątek ;). Się tam wproszę ;).
To RC dla kastratów. Mieszam Fryziastej z Royalem dental, bo miała już 2x czyszczone zęby.
A po południu, jak przyjadę z pracy, to je w domu gotowane żarełko ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Hej ! Hej ! Dziewczyny ! Co u Was?
Tymczasem zapraszam na bazarek z którego dochód przeznaczony będzie na dwa dzikuny leśne :-)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224131-Bazarek-wiosenny-Agmarka-na-2-bezdomn******-do-20-marca-2012.?p=18772763#post18772763[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 6 months later...

Witam po długiej nieobecności na wątku.

Raportuję uprzejmie ;), że u Fryziastej wszystko dobrze. Charakterek ma dalej cudowny, nawet odpukać przestała dekorować dom i nie " przeszkadzają " jej firanki ;).
Po obcięciu w czerwcu, standardowo na zimę zapuściła fryziurę.

Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...