Jump to content
Dogomania

Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='enia']Itske nie wiesz jak tam "moja" panna żyje?[/quote]

wiesz, ja sama nie wiem jak żyję, i jak się nazywam, w pracy mam .....:mad::placz::angryy::crazyeye: a w domu maturzystkę:razz::-o

oprzytomnieję, to zadzwonię do niuńki tzn. jej pańci, aby opowiedzieli ze szczegółami, na razie wiem, że wszystko OK i żeby Cię uspokoić poproszę o obiecane zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Żyje się, żyje, chętnie bym się z Panną zamieniła! Podbiła serca wszystkich ( również dalszej rodziny) - bo to pies zdecydowanie obronny! A ma co bronić, bo dom duży ( o swięci i wściekle czysty - chyba, że niunka się z kotem gania, to ciut brudniej:diabloti:)
Kanapa jej, łóżko jej, kot odziedziczył Nutkową budkę, tylko miski mu nie daje.
Głupio mi do nich ciagle wydzwaniać i naciskać o zdjęcia, nie każdy ma jednak cyfrówkę i neta (przypominam, że pani już w latach, wnuczka studiuje i rzadziej bywa, a córka ma jako n-lka coraz bardziej gorący czas w pracy) no i sama się czuję jakbym ich przepytywała i nie ufała, jak się obrobię z pracą, to sama pojadę i ją obfocę - może być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Żyje się, żyje, chętnie bym się z Panną zamieniła! Podbiła serca wszystkich ( również dalszej rodziny) - bo to pies zdecydowanie obronny! A ma co bronić, bo dom duży ( o swięci i wściekle czysty - chyba, że niunka się z kotem gania, to ciut brudniej:diabloti:)
Kanapa jej, łóżko jej, kot odziedziczył Nutkową budkę, tylko miski mu nie daje.
Głupio mi do nich ciagle wydzwaniać i naciskać o zdjęcia, nie każdy ma jednak cyfrówkę i neta (przypominam, że pani już w latach, wnuczka studiuje i rzadziej bywa, a córka ma jako n-lka coraz bardziej gorący czas w pracy) no i sama się czuję jakbym ich przepytywała i nie ufała, jak się obrobię z pracą, to sama pojadę i ją obfocę - może być?[/QUOTE]
Jasne, że może być ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Żyje się, żyje, chętnie bym się z Panną zamieniła! Podbiła serca wszystkich ( również dalszej rodziny) - bo to pies zdecydowanie obronny! A ma co bronić, bo dom duży ( o swięci i wściekle czysty - chyba, że niunka się z kotem gania, to ciut brudniej:diabloti:)
Kanapa jej, łóżko jej, kot odziedziczył Nutkową budkę, tylko miski mu nie daje.
Głupio mi do nich ciagle wydzwaniać i naciskać o zdjęcia, nie każdy ma jednak cyfrówkę i neta (przypominam, że pani już w latach, wnuczka studiuje i rzadziej bywa, a córka ma jako n-lka coraz bardziej gorący czas w pracy) no i sama się czuję jakbym ich przepytywała i nie ufała, jak się obrobię z pracą, to sama pojadę i ją obfocę - może być?[/quote]
Czyli czekamy spokojnie na foty.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nooo jesteśmy cierpliwe chciałam zauważyć.......:razz:
a wiecie cioteczki ,mam do tej pory telefony i maile w sprawie Nutki, dzięki jej ogloszeniom mam nadzieje,że kilka innych suczek znalazło domy, przekazuje kontakty innym cioteczkom.......;)
foty, foty , foty, foty, foty:modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Nie wiem o co chodzi ale nachodzą mnie czarne myśli, Itske bywa na forum ale tu ani słowa nie napisze..........:roll:
ani o umowie adopcyjnej , ani o sterylce..........
przeciez Nucia nie poszla do obcych ludzi , tylko do Itske znajomych.....
jeśli Itse nie masz czasu to poprosze adres Nutki na pw - poprosze kogoś z Dogo lub znajomych o kontrole jak pies żyje.Nie muszę przypominać ,że to ja podpisałam umowe ze schroniskiem - i teoretycznie jestem jej właścicielką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Nie wiem o co chodzi ale nachodzą mnie czarne myśli, Itske bywa na forum ale tu ani słowa nie napisze..........:roll:
ani o umowie adopcyjnej , ani o sterylce..........
przeciez Nucia nie poszla do obcych ludzi , tylko do Itske znajomych.....
jeśli Itse nie masz czasu to poprosze adres Nutki na pw - poprosze kogoś z Dogo lub znajomych o kontrole jak pies żyje.Nie muszę przypominać ,że to ja podpisałam umowe ze schroniskiem - i teoretycznie jestem jej właścicielką.[/quote]

Dziewczyny - zmiast snuć katastroficzne wizje trzeba było do mnie napisać na pw!
Słowo daję - z Nutką wszystko w jak najlepszym porzedku (Boziu daj mi takie zdrowie i domek:lol:),
1. Umowa zdaniem Pani została wysłana dawno - ????? więc nie wiem co sie stało, zagroziłam :mad:zabraniem Nutki - najwyżej niech skserują swój egzemplarz i wyślą ponowie (ale zarzekali się, że wysłany)
2. Jest okres wakacyjny (Enia napiszę jeszcze na pw)
3. na życzenie oczywiście udostepnię telefon do domku - żeby Enia osobiscie mogła porozmawiać z właścielką
4. Jak do nich dzwoniłam - a przed wakacjami dosyć czesto - to stosunki jakoś ochłodły - mam wrażenie, że Pani sie boi, ze Nutkę odchuchała i ja będę chciała ją zabrać!!!!! Nutka jest dla Pani najpiękniejszym i najmądrzejszym psem i wszyscy czyhają, żeby ją zabrać (przesadzam oczywiście, ale chyba dosyć mieli mojej nachalnosci:diabloti:)
5. pod groźbą awantury w miejscu zatrudnienia wymogłam obietnicę przysłania zdjęć - może być nawet telefonem jak nie mają czym
6, Nie zaglądałąm tu - bo z sunią wszystko OK i byłam przekonana, że umowa dotarła pod właściwy adres

to tyle gwoli wyjasnień
Sama teraz czekam na zdjęcia!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziewczyny, komu mogę wysłać na @ zdjęcia Nutki? :lol:( mam ch...rny problem z kompem i nie daję rady wkleić na forum:angryy:).
Umowa zdaniem domku już została wysłana

a, i jeszcze najświeższe doniesienia z domku (relacja gościa): "Piesek ma się bardzo dobrze. Jest wspaniały i sprawia wiele radości - szczególnie mamie.Na mnie szczeka, ale wkrótce też siądzie na moich kolanach.Jest bardzo czujny i świetnie wychowany. Lubi spać w łóżku".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...