Jump to content
Dogomania

Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!


Rybc!a

Recommended Posts

a czemu tak? ja wlasnie slyszalam w dwoch lecznicach, ze to rozsadne wykorzystac jedna sedacje do dwoch zabiegow; pies jeszcze sie nie wybudzil po sterylce to mozna mu ciachnac zebiska; moj frodek tak mial robione i inny lekarz slyszac to powiedzial, ze to dobrze bylo zorganizowane;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Itske']Już mamy weta na steryulkę uwówionego, i nawet weźmie dużo taniej , jak za kota:lol:
spoko, kamień usunie, uszka wyczyści, manicure i pedicure też zrobi:evil_lol:[/quote]
Dobrze chyba wykorzystać jedną narkozę po co dodatkowo potem usypiać ją - Nuta to panikara u lekarza zmierzenie temp. graniczylo z cudem i byly prośby, ciastka, spacer po podlodze, cuda wianki, zrobienie zastrzyku też cyrk bo ją to bolalo , jak wiecie same kosteczki sterczaly wtedy......:shake:
i dlatego antybiotyk po 3 dniach dostala doustnie żeby jej nie stresować.....
a tablety w pasztecie lyka jak pelikanik maly:lol:nawet rutinoscorbin
do oczu dostaje teraz świetlika po tym przeziębieniu , ale ja bym jej zrobila badania dokladne na miejscu nowych państwa żeby wiedzieć co i jak.
Ale jeszcze Nusia musi utyć do operacji;)

Link to comment
Share on other sites

Nucia pięknieje z dnia na dzień :loveu: Już nie jest psim kościotrupkiem tylko zaczyna być powabną psią panną. Rzeczywiście jest bardzo towarzyska no i wielka z niej pieszczoszka :loveu:
To już nie ta sama wycieńczona i zagłodzona sunia, która trafiła ponad tydzień temu do Enii :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mycha101']Enia, czy ty w domku leniu****esz z całym towarzystwem?:evil_lol:[/quote]
Zgadlas mycha;)
wlaśnie im ugotowalam zupke pomidorową z ryżem i masą mięska, Nuta już po obiadku, Fila hm.....marudzi ale zjada , a kocica ma dietę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Zgadlas mycha;)
wlaśnie im ugotowalam zupke pomidorową z ryżem i masą mięska, Nuta już po obiadku, Fila hm.....marudzi ale zjada , a kocica ma dietę:evil_lol:[/QUOTE]
Mniam. Pomidorową to i ja bym sobie zjadła, ale bez mięsa i absolutnie nie gotowaną na mięsie- jestem wege.. :)

Link to comment
Share on other sites

Nutka jedzie w czwartek po poludniu , a ja musze być twarda.:roll:
Dziś sunia chodzila ze mną i moim synem po sklepach , byla baaaaardzo grzeczna i siedziala na rączkach bacznie obserwując "wielki świat" sklepowy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']no, to bedzie placz, juz sobie wyobrazam :roll:
trudno jest pogodzic szczescie ze znalezienia domu z tragedia rozstania;[/QUOTE]
Coś o tym wiem.. Moja tymczasowiczka ''przypadkowo'' się zasiedziała i jakoś tak..Chyba zostanie.. :)

Link to comment
Share on other sites

Nuta dziś sobie kupila adresówkę- boi sie zgubić.;)
Przypielam do szeleczek które dostala od cioci Evity na "nową droge życia" ma nową smyczkę czerwoną i uzbrojona w swoje "dokumenty" jutro z Tz Itske wyrusza do domciu.:lol:
A dziś wywala brzusio od rana żeby pieszczochać, chyba czuje sie już calkowicie bezpieczna.....
aaaaaa i ważne- eukanuba może leżeć w miseczce i Nutka już nie rzuca sie jak wariat na jedzonko......chyba nam ciut utyla.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']kochana Nutka. jak jej ładnie w czerwonym[/quote]
No ladnie. A mój tz na początku powiedzial: że też ty musisz zawsze najbrzydsze psiaki do domu ściągać:evil_lol: innych nie bylo?
a teraz zmienil śpiewkę i mówi , że Nusia "wyladniala" taka GREMLINKA.......:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Nuta dziś sobie kupila adresówkę- boi sie zgubić.;)
Przypielam do szeleczek które dostala od cioci Evity na "nową droge życia" ma nową smyczkę czerwoną i uzbrojona w swoje "dokumenty" jutro z Tz Itske wyrusza do domciu.:lol:
A dziś wywala brzusio od rana żeby pieszczochać, chyba czuje sie już calkowicie bezpieczna.....
aaaaaa i ważne- eukanuba może leżeć w miseczce i Nutka już nie rzuca sie jak wariat na jedzonko......chyba nam ciut utyla.:p[/quote]

ale elegantka, ho ho, jutro w nocy mała przyjeżdża do mnie, prześpi sie w łóżku z moją córką, a przed południem panna jedzie na Kociewie do Pinczyna, na razie robią generalne porządki na przyjęcie Nutki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mycha101']Enia, tylko nie płacz, załatwimy Ci następnego rottusia:evil_lol:

Śliczna ta Nutka, ale co się dziwić, trafiła do taaaaaaaaakiej ciotki:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Śliczna, bo z Elbląga, a tu same takie psiaki, naprawdę :)
Obejrzyjcie nasze wątki- w moim podpisie przełącznik na elbląski, główny wątek. Psy prezentowane w poście 1 i w poście 4 :) Zapraszam do podbijania, bo i to się przydaje..

PS to taki żarcik- wszędzie są ładne psiaki..i równie, albo i jeszcze bardziej potrzebujące.. Niestety! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folen']Enia :loveu:
Będziesz się smutać za swoim rottusiem, ale przecież jej tam dobrze będzie, ale ja wiem jak to jest jak się tymczasa oddaje...
Ciekawe jak ja oddam Brooklyna?[/quote]
Na moje oko to nie oddasz go!!!!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']Coś mi się zdaje, że na jutro trzeba szykować hurtowe ilości chusteczek higienicznych :p
Itske- mam nadzieję, że możemy liczyć na relacje i foty z nowego domku Nuci ;)[/quote]

Realcje tak, jak najbardziej, jak z fotkami to nie wiem, ale poproszę, aby mieli to na uwadze - no i ja ją czasem odwiedzę, to wezmę aparat.
Enia - nie martw się, Rybc!a już Ci wyszuka następne cudo do odchuchania!

ja mam teraz chłopaka z temperaturką, TZ jak będzie wracał może Ci zabrać - kudłate, male, przylepne i nie wiadomo dlaczego gorączkuje, najpierw żarlo wszystko a tearaz nic nie chce, święta blisko, i znowu zaczęło się wyrzucanie psów, normalnie zaczaję się przy skrzyżowaniu z aparatem i z :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...