Jump to content
Dogomania

Wyżeł-Gaspar-zdrowy i ma prawdziwy DOM!!!!


dzodzo

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no ja myślę:)

jeszcze muszę mu zrobić zdjęcia jak biega z jęzorem na wierzchu. W tym tygodniu zaczęliśmy go wreszcie spuszczać ze smyczy. ładni się trzyma nas, nawet jak spotkamy inne psy albo nawet kota. No chyba, że zobaczy jakieś jedzenie. To wtedy kaplica...Dzisiaj mu wydzierałam ręką z pyska jakieś skrzydełko wstrętne...mniam :)

Link to comment
Share on other sites

No ładny ten nasz Pan Śmieciarz. Nie odpuści zadnemu koszowi na śmieci, reklamówce, papierkowi. Chyba zacznę chodzić z gumową rękawicą na spacery, bo dziś jak przyszło mi wydzierać mu z pyska woreczek po niekoniecznie świeżym mleku myślałam że się zheftam na miejscu....

Gasparek jest w ogóle ulubieńcem przechodniów. Wszyscy się nim zachwycają :) :) DZiś nawet dostał pierniczka od PAna Wędkarza. A mi nie dał....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynna'] :) :) DZiś nawet dostał pierniczka od PAna Wędkarza. A mi nie dał....[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i bardzo dobrze! Tobie jeszcze moja droga by w boczki poszło! pomyślał na pewno, ze na wiosnę byś nie chciała dodatkowego tłuszczyku:evil_lol::eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

w tej chwili nie, wystawiałam mu aukcje zaraz po tym jak go znalazłam, potem zawiesiłam bo nie było wiadomo jak ze zdrowiem

w każdej chwili moge zrobić nowe, Justyna tez deklarowała się, są ładne zdjęca, więc moze teraz ujmie kogoś za serducho

Link to comment
Share on other sites

ja jutro rano zrobię allegro, mam teraz zajebistą migrenę i literki gryzą mnie w oczy. Zwlekałam z tym ze względu na stan zdrowia Gaspara oczywiście, no i ten Poznań..... (????)

Tanitko, napisałaś do tych dwóch osób od wyżełków z Palucha?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...