Jump to content
Dogomania

Niewidomy starszy pies Tobik odszedł kochany we własnym domu u Irysek. [*] [*] [*]


Reno2001

Recommended Posts

decyzja zapadla.
[B]bierzemy tobisia do wroclawia[/B] do jego ostatniej juz przystani. bedzie mial 4 kompanow, 2 kotki i 2 chomiki ;)
czy mozemy liczyc na wsparcie finansowe? na to ktore mialo byc przeznaczone na hotelik u murki?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irysek']decyzja zapadla.
[B]bierzemy tobisia do wroclawia[/B] do jego ostatniej juz przystani. bedzie mial 4 kompanow, 2 kotki i 2 chomiki ;)
czy mozemy liczyc na wsparcie finansowe? na to ktore mialo byc przeznaczone na hotelik u murki?[/quote]

[B]Irysek -[/B] rewelacyjne wieści!! :multi::multi::multi: Jeżeli chodzi o wsparcie finansowe.. z mojej strony nadal aktualne..

Jejku... oprócz Tobisia, uszczęśliwiłaś wiele osób z forum ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']decyzja zapadla.
[B]bierzemy tobisia do wroclawia[/B] do jego ostatniej juz przystani. bedzie mial 4 kompanow, 2 kotki i 2 chomiki ;)
czy mozemy liczyc na wsparcie finansowe? na to ktore mialo byc przeznaczone na hotelik u murki?[/quote]
Alez się cieszę! Mogę wystawić bazarek ( A w zasadzie moja córa KropkaKropka bo mnie brak czasu:oops:) Mam jakieś nowiuśkie drobiazgi komputerowe :)
Myslę że pieniązki się znajdą dla Bidusia Tobisia. Och, nareszcie nareszcie będzie miał domek!:multi::multi:Oby już jak najszybciej znalazł się w domowym zaciszu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']decyzja zapadla.
[B]bierzemy tobisia do wroclawia[/B] do jego ostatniej juz przystani......
czy mozemy liczyc na wsparcie finansowe? [/quote]
irysek z mojej strony możesz. Nie będzie tego dużo, ale zawsze coś.

No i przede wszystkim irysek dziękuję Ci za Tobisia :modla: :Rose:.

A w następnym poście poszaleję ikonkowo z radości. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No to ikonkowa radość. TOBIŚ JEDZIE DO DOMKU !!!!
:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :cunao: :popcorn: :bigcool: :bigcool: :bigcool:


Irysek a czy domek u Ciebie ma status[B] DT czy DS[/B]??? Nie doczytałam, albo nie zrozumiałam [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/blush.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']No to ikonkowa radość. TOBIŚ JEDZIE DO DOMKU !!!!
:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :cunao: :popcorn: :bigcool: :bigcool: :bigcool:


Irysek a czy domek u Ciebie ma status[B] DT czy DS[/B]??? Nie doczytałam, albo nie zrozumiałam [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/blush.gif[/IMG][/quote]

nic na ten temat nie pisala, myslalam o dt, ale pewnie, z racji wieku i stanu zdrowotnego nikt by Tobika nie chcial, wiec zostanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']a do milicza bedziecie jechac przez wroclaw? z checia skorzystamy, ostatnio mielismy wyprawe do lublinca po 8 szczeniakow dla bianki i jak narazie nam wystarczy takich wycieczek.[/quote]

Może jakos sie uda to poskładac.
Berni jedzie do ElzaMilicz i to ona najprawdopodobniej przejmie psa w Lodzi ode mnie. Może zgodziłaby sie wziąc też Tobisia???

Link to comment
Share on other sites

byloby milo :)
jaki jest stan zdrowotny Tobika? oprocz oczek cos mu dolega?
modle sie, zeby oczka byly jego jedyna przypadloscia...
a nr konta podam jak juz Tobik bedzie u nas. czy chcecie juz teraz zaczac na niego wplacac? jaka karme mu kupic? je chrupki czy gotowane czy co? moze uzbieraloby sie juz na RC jakis duzy wor...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']..... myslalam o dt, ale pewnie, z racji wieku i stanu zdrowotnego nikt by Tobika nie chcial, wiec zostanie.[/quote]
Zatem mozna powiedzieć dożywotny DT. Irysek :buzi:

Wiecie co a może by ktoś mógł zrobić nowy banerek dla Tobisia (ja nie potrafię :oops:), żeby było wyraźnie napisane, że jest w DT, ma wybite oko i wymaga pomocy finansowej. W ten sposób może więcej osób będzie partycypować w kosztach utrzymania i leczenia Tobika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']byloby milo :)
jaki jest stan zdrowotny Tobika? oprocz oczek cos mu dolega?
modle sie, zeby oczka byly jego jedyna przypadloscia...
a nr konta podam jak juz Tobik bedzie u nas. czy chcecie juz teraz zaczac na niego wplacac? jaka karme mu kupic? je chrupki czy gotowane czy co? moze uzbieraloby sie juz na RC jakis duzy wor...[/quote]

[B]irysek - [/B] jeżeli jesteś na 100% pewna, że chcesz być z Tobisiem do końca jego dni (za co Ci chwała), to ja bym proponowała, żebyś już teraz podała konto i zaczęła zbierać kasiorkę.. bo z racji wieku i stanu zdrowia psiny, na pewno będzie Ci potrzebna.. A łatwiej wpłacić mniejsze kwoty, a częściej.. niż od razu większą sumę..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='desideratum'][B]irysek - [/B]jeżeli jesteś na 100% pewna, że chcesz być z Tobisiem do końca jego dni (za co Ci chwała), to ja bym proponowała, żebyś już teraz podała konto i zaczęła zbierać kasiorkę.. bo z racji wieku i stanu zdrowia psiny, na pewno będzie Ci potrzebna.. A łatwiej wpłacić mniejsze kwoty, a częściej.. niż od razu większą sumę..[/quote]
Bardzo dobra myśl!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Bardzo dobra myśl![/quote]

Dziękuję ;)

Cieszę się bardzo, że znalazła się dobra duszyczka, która chciała i mogła przygarnąć "naszego" Tobisia, ale równie bardzo się ucieszę jak zaczniemy zbierać dla niego pieniążki... bo tych nigdy nie jest wystarczająco :shake:

Link to comment
Share on other sites

[URL="https://www.mbank.com.pl/accounts_list.aspx#"]54 1140 2004 0000 3202 4577 4983[/URL]

tutaj jest nr konta, ula kaleta, wroclaw, czy potrzebne sa dokladnijesze dane?
fajnie by bylo, jakby udalo sie uzbierac choc troche, Tobik mialby lepsze zycie :)
napiszcie w tytule przelewu swoj nick z dogo i ze na Tobika, ok?
wielkie dzieki za zainteresowanie i chec pomocy :smile:

Link to comment
Share on other sites

Na wątku transportowym jest taka oferta

[B][COLOR=red]"Jadę w niedzielę z Gliwic do Wrocławia [i z Wrocławia do Gliwic też ;-) ], mogę przewieźć psiaka...."[/COLOR][/B]
[B][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24359&page=21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Irysek gratuluję postawy! to wspaniała postawa, że adoptujesz Tobisia![/COLOR][/B]
:klacz:
pamiętaj takie psy jak on mają wiele schorzeń-to nie tylko jego oczy, musi przejśc dokładne badania na pewno badania krwii-pełne, do tego bad. moczu, jeśli jest niekastrowany to na 99% ma przerost prostaty, starym psom w większości zatykają się gruczoły odbytowe-do regularnego czyszczenia.
Tobi potrzebowac będzie specjalistycznej wartościowej karmy, jego zęby są na pewno w tragicznym stanie-a to wszystko co poprzedni "kochający" właściciel mu wyhodował przez większośc jego życia, i jako wisienka w cieście wizyta u dobrego fryzjera.

[LEFT]na pocieszkę wstawię Ci zdjęcie mojej Viktorii-narzeczona Frankenstaina-stworzona przez obłąkańca:
[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1121/bidaa5ty2rb9.jpg[/IMG][/LEFT]

[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2007/bidaa4ve3ij8.jpg[/IMG]

[CENTER]stworzona przeze mnie:[/CENTER]
[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/8564/tnp3290132sh9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1822/tnsikoria1copy1dj2.jpg[/IMG]
mam jeszcze drugiego super staruszka z Krzyczek.

Witaj w klubie:loveu:jest jeszcze Charly z Filipkiem z Krzyczek-był wrakiem psa na granicy śmierci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...