Jump to content
Dogomania

Taste of the Wild - nowa karma na rynku


IwonaWoj

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zastanawiam się czy totw będzie na krakowskiej wystawie dostępne w małych workach... Napisałam do nich maila może odpiszą co i jak. A może ktoś z dostępem do hurtowni mógłby mi na Kraków przywieźć dwa małe woreczki??

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, TOTW sprawdza się w moim miocie rewelacyjnie. Daję im na przemin Hill's puppy large breed i TOTW, ale na początku były na samej TOTW i rosły pięknie, nie miały ogromnych brzuszków, kupki były wspaniale, poziom smrodku w kuchni, gdzie mieszkają te małe skrzaty, był zupełnie do zniesienia, podcas gdy na hillsie - masakra.
Najchętniej przeszłabym na samą TOTW, ale wiem, że większość nowych właścicieli znajdzie coś tańszego, więc muszę maluchy przygotować na róznorodność.

Link to comment
Share on other sites

ja się tylko nad jednym zastanawiam
czy psom dużych ras, a szczeniaka takowego mam w domu, nie zaszkodzi brak glukozaminy i chondoityny (czy jak tam to się nazywa)
Pytam, bo karma ma skład super, tylko mi tych dwóch elementów brakuje (choć swoją drogą mam podejrzenia,że obydwa mogą być niejakim chwytem marketingowym...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Doskonałe wieści od dystrybutpra, będą ze stoiskiem na krakowskiej międzynarodówce, więc zakupimy woreczek... albo dwa... albo trzy... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Ja dzisiaj kupiłem dwa worki dla swojego burka. Z bizonem i łososiem. Zobaczymy jak się sprawdzi :)

A kupiłem duże worki, w promocji za jeden zapłaciłem 70zł(6,8kg) a normalnie w sklepie 102zł kosztuje. No i gratis pudełko dostałem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Uwazam ze karma ma swietny, ciekawy i innowatorski sklad.
Sadze jednak ze kupujac ta karme powinienes dokupic dowolny srodek zawierajacy glukozamine i chondroityne.
Badanie dowodza ze u doroslego organizmu czesto jest to tylko efekt placebo- i defakto substancje te nie pomagaja w funkcjonowaniu stawow. Jednak u mlodego psa, rosnacego, zaniedbanie w diecie czesto doprowadza do mlodzienczego zapalenia stawow, podajac specjalne preparaty w duzej mierze mozesz uniknac tego typu nieprzyjemnosci.
Smacznego! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tilia']Anashar, a gdzie znalazłaś taką fajną promocję???[/quote]
Na wystawie jak napisała Karenina poźniej worki były po 70zł :)

[quote name='karenina']Pod koniec wystawy sprzedawali juz po 70 a nawet nizej jak sie brało wiecej niz 2, cena promocyjna bo czesc workow wazna do wrzesnia, czesc do pazdziernika. Tilia w wawce jescze pewno beda mieli te tansze worki.[/quote]
A później po ile były?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Czy dla psa z alergią na mieso wolowe i drob (bardzo mocne objawy) TOTW z ryba bedzie ok?

No bo TOTW jako jedna z niewielu karm oprocz ryby nie zawiera nic z drobiu (nie jako tłuszcz z kurczaka, nie jako maczka, nie jako "tłuszcze zwierzece):)

Taki RC hypoalergiczny z ryba zawiera nie wiadomo po co watrobke drobiowa. A inne z jagnieciem i ryzem "nagle" tez tłuszcz kurczakowy..

jak z tym łupiezem? zniknal?

Link to comment
Share on other sites

Saskja, tak jak napisała Katica, wczesniej kupowałam Diamond i CHS. A miotu na TTOW nie bede odchowywac napewno, nie mam przekonania czy aby karma dla psow w kazdym wieku to jest akurat to czego potrzebują charcikowe szczylki. Przy charcikach pozostane przy sprawdzonym Hills pd i Biomillu.

Link to comment
Share on other sites

Moja Antośka jadła TOTWa przez jakieś 2 tygodnie i jej w cale nie przypadła karma pod względem smakowym a w dodatku zaczęła sie od razu drapać a nigdy wcześniej nie reagowała tak na nowe karmy.
chociaż mi TOTW strasznie podobał sie pod względem składników i ilości białka i tłuszczu to niestety musiałam z niego zrezygnować..:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...