Jump to content
Dogomania

Taste of the Wild - nowa karma na rynku


IwonaWoj

Recommended Posts

Ja polecam tę karmę. Mam 2 Akity Inu, gdy były szczeniakami jadły chętnie Happy Doga BAby a później juniora, Purizon itp.. W międzyczasie dostawały puszki animondy, lukullusa, brozity i się bardzo do nich przyzwyczaiły, wołowinę z ryżem i marchewką. Był to radykalny błąd. Przesytały jeść suchą karmę. Potrafiły nie jeść 4-5 dni, a miski były pełne suchej karmy. Serce mi miękło i dawałem puszki, ryz, wołowinę mieszając to z suchą karmą. Zjadały wszystko, a karmę zostawiały. W końcu kupiłem Taste of the wild. Od tamtej pory mam problem z jedzeniem z głowy. Miski sa puste, a psy bardzo chętnie jedzą tę suchą karmę. Nie jest za tania, ale czego nie robi się dla kochanych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 Czy TOTW jest bez BHT/BHA? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. 

Sprawdź na opakowaniu czy karma jest mączkowa - w języku oryginału, nie po polsku. 

Jeśli jest mączka mięsna/rybna to - moim zdaniem - nie można wykluczyć obecności obu konserwantów. Mączki czymś się na ogół stabilizuje. A że są kupowane przez producenta karmy jako półprodukt, to nie ma on obowiązku umieszczania na etykiecie tego, co dodał pierwszy producent.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...