Jump to content
Dogomania

Taste of the Wild - nowa karma na rynku


IwonaWoj

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam to ja Was wprowadziłam w błąd swoją wypowiedzią. A Ja chciałam jedynie powidzieć, że jestem zadowolona z opakowań 6.8 kg i nawet jak kupię 20 kg to dostanę 3 worki po 6.8 kg. Uważam, że to bardzo dobre wyjście jeśli chodzi o zachowanie wartości m. in. smakowych karmy.

Kiedyś sprowadziłam super karmę z Niemiec PLATINIUM - polecam, cudo niesamowite bo ma miękkie kulki które psy uwielbiają i karma ta również pakowana była po 5 kg, chociaż ściągnęłam chyba z 70 kg przez klub hodowców.

A powracając do tematu jesli chodzi o klips to ja również mam klips diamond naturals, ale rzadko używam bo ciągle mi się zsuwa z worka:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IwonaWoj']
A powracając do tematu jesli chodzi o klips to ja również mam klips diamond naturals, ale rzadko używam bo ciągle mi się zsuwa z worka:mad:[/quote]
Ja klipsa siostrze ukradłam gdy zamówiła sobie chicken soup:diabloti:

Czy TOTW różni się od CS tylko smakami? Czy czymś jeszcze? Bo jeżeli tylko smakami to chyba przemienie się na CS...

Link to comment
Share on other sites

CHS jest tak po składzie, typowo holistyczną karmą, jest w niej kasza perłowa, płatki owsiane, ryż, proso... czyli jednak wypełniacze węglowodanowe :)
A TOTW jest na zasadzie orijena, żadnych zbóż, tylko mięso i warzywa...
Ja karmiłam teraz CHS i byłam zadowolona bardzo, ale potrzebujemy więcej mocy :) Pozaty CS niestety nei jest dla mojej suki aż tak smaczny...

Link to comment
Share on other sites

Ze strony dystrybutora odnośnie chicken soup dla dorosłych

Kurczak, indyk, mączka z mięsa kurczaka, kasza perłowa, ryż biały, płatki owsiane, pełny niełuskany ryż brązowy, proso, tłuszcz z kurczaka (konserwowany witaminą E), słodkie ziemniaki (bez części zielonych), kaczka, łosoś, jaja proszkowane bez skorupki, siemię lniane, naturalny smak i zapach z kurczaka, mączka z mięsa ryb, algi, marchew, fasolka, jabłka (bez gniazd nasiennych), pomidory, borówka amerykańska, szpinak, odtłuszczone mleko w proszku, sproszkowana żurawina, ekstrakt z rozmarynu, nać pietruszki, [I]Enterococcus faecieum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Saccharomyces cerevesiae fermentation solubles, dried Aspergillus oryzae fermentation extract[/I], suszony korzeń cykorii, wyciąg z juki Schidigera, tiamina, biotyna, ryboflawina, kwas foliowy, wszystkie minerały i witaminy zalecane przez AAFCO w żywieniu psów.


Czyli są jednak zboża. TOTW to inna bajka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IwonaWoj']A powracając do tematu jesli chodzi o klips to ja również mam klips diamond naturals, ale rzadko używam bo ciągle mi się zsuwa z worka:mad:[/quote]
Ja mam klipsy z Puriny takie z haszczakiem, ale nie używam, bo z Acany którą zamawiam w 3 kg workach oraz z Orijena zostawiłam sobie worki z tą żyłką i nadal mi służą, więc jak kupię 6 kg to przesypię do tych worasów co mi zostały. U mnie to działa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IwonaWoj']Bura, super pomysł, że też sama na to nie wpadłam:roll:[/quote]
Ano widzisz, mój geniusz aż razi po oczach. To wymyśliłam jakiś czas temu, a jak kupię totw to też się przyda. Na wiosnę do takich worasów z żyłką zbieram ślimaki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Oj, nie, ślimaków nie jada chociaż owoce morza jak pańcia sobie piecze albo z pizzą chętnie, uwielbia krewetki i ośmiorniczki. Z rodzimych zjada dżdżownice, namiętnie wręcz. A worki na ślimaki co mi kwiatki zjadają używam, zbieram, zamykam szczelnie i wyrzucam, żeby komu innemu nie wylazły z tych worasów.

Myślę, że sucz zjadłaby tą karmę z rybą choć nigdy rybnej nie próbowałam. Podobno śmierdzi rybą, więc dobrze, że mam patent z woreczkami z żyłką :razz:

Link to comment
Share on other sites

A to mnie troszkę uspokoiłaś, chociaż z drugiej strony strasznie stanowcza jesteś wględem tych ślimaków:evil_lol:

A powracając do TOTW, moim następnym zakupem będzie chyba wersja z kaczką. Do rybnych karm podchodze raczej bez wielkiego entuzjazmu -śmierdzą mi bardzo za to Birman jest kompletnie nie wzruszony ich aromatem i moim poświęceniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katica']Ja też miałam problemy ostatnim razem.
W końcu jakoś tak zrobiłam że "zamów" zrobiłam nie zarejestrowana i potem mnie przekierowało na logowanie i jakoś poszło... A chyba z tydzień próbowałam na rózne sposoby.[/QUOTE]

Jeeeeeee Twój sposób działa :multi:. Udało się :lol:. Zamówiłam na spróbowanie kaczke :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja musze przyznać szukałam, szukałam i chyba znalazłam..zostanę chyba przy TOTW przez dłuższy czas...może od czasu do czasu ze smaku bizona na kaczkę przejdę..
Otóż, wieczorem byłam świadkiem sytuacji poprostu niesamowitej, mój piesek-niejadek jadł suchą karmę, ale taką suchą -suchą,bez dosmaczeń jakichkolwiek :PROXY5:

A ja usiadłam na krzesełku z wrażenia i nie mogłam uwierzyć..Bez jogurtu, serka białego,serka topionego,mieska mielonego, sucha suchuteńka karma :shocked!:no normalnie dobrze że siedziałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tops karme wcina, aż mu się uszy trzęsą, co jest dość dziwne bo zawsze wybrzydzał, ładnie się podtuczył, troche nawet za bardzo:evil_lol:
Problemem są wielkie i częste kupy i straszne bąki. Dla porównania: przez dwa ostatnie dni był na surowym mielonym i kupki maluśkie, bączków też mało. Szkoda, że nie mam miarki, bo może te wielki kupy przez to, że za dużo daje tego żarcia (daje tak na oko, ale nie wydaje mi się żebym jakoś super dużo dawała):roll: Czy u kogoś też są takie kupki (znaczy u psa:eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...