Jump to content
Dogomania

Saskja

Members
 • Content Count

  1,529
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Saskja

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.greyfellow.pl

Converted

 • Location
  lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Saskja

  MONTENEGRO /cacib/ 29.04.2012

  Ale czy ja dobrze rozumiem, że w tym samym miejscu - w owym Barze - zdobywa sie championaty kilku różnych krajów?
 2. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Dzieje się :-( Sasia ma kolejną ze swoich ciąż urojonych. Cycki pełne mleka i beczy bez przerwy :-(
 3. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Co masz na myśli: zwycięzcę wystawy?
 4. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  I my też Zulki nie zobaczymy, bośmy dziś byli :-(
 5. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Saskja do pewnego wieku wracała na gwizdek na 100%. Potem zaczęła sie nieco oddalac od stada, ale wciąz jeszcze pozostawała w zasiegu wzroku. Jednak od czasu gdy pierwszy raz poszła za zwierzyną, i przepadła na kilka godzin - jest nie do poznania.
 6. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Cud nad cudy! Niech to licho! Saskja pięknie schudła i od paru dni nam zwiewa za zwierzyną w pola i lasy - potrafi się przecisnąć przez oczko siatki!!! Mam tego dość, umieramy ze strachu, że przepadnie; przecież nie mogę jej po własnym podworku prowadzać wyłącznie na smyczy!!! Chyba zacznę akcję "ponowne podtuczanie"... :-(
 7. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Ale czym się martwisz? Łapką? - po spacerze umyj, osusz lekko, zostaw, przez noc niech przyschnie. Jeśli będzie mocno wylizywał, to zabandażuj, niech nie liże, bo to ma zaschnąć. Nie martw się, większość psów ma to za sobą. Ewentualnie na spacerki tez może chodzić w opatrunku - na to woreczek foliowy i skapetka, i zawiązać. Spacery bardzo krótkie aż do zagojenia. Saneczkowanie - moze go swędziało, może ma robale (bez paniki), może ma pełne zatoki okołoodbytowe. Na dwie ostatnie sprawy pomoze wet, a na pierwszą Zulu sobie radzi sam :-) Picie wody - czasem trzeba zmienić miskę, psu nie pasuje zapach. Jeden z psów mojej mamy nie pił przez wiele dni, aż pewnego dnia wszedł do kibelka i akurat klapa była podniesiona - chłeptał łąpczywie taką "lekko płynącą" wodę - bo kiedys takie nieoszczędne kibelki były, że zawsze ciut napływało. Moje suki rzadko piją z misek, za to z kałuży - zawwsze, choćby nie wiem, jak mętnej. Dbaj o to, aby woda była, czysta i świeża. On sobie sam krzywdy nie zrobi :-)
 8. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  [IMG]http://i52.tinypic.com/2mwdun4.jpg[/IMG] Udało się?
 9. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  jamnicze, ty gapo :-D O Dantem juz było wcześniej i fotki też jakas dobra dusza za mnie wstawiła :-) Dante to Weimarek z amerykańskiej hodowli Camelot's, gdzie hoduje się psy nie tylko piękne, ale tez zdrowe, co dla mnie bardzo ważne. Dante ma obecnie 8 miesięcy i jest rozkoszny, choć dzis akurat jestem na niego zła, bo kupiłam pierwsze w swoim życiu drzewka do ogrodu, swierk malutki, sosenkę i kosodrzewinkę - postawiłam je na rusztowaniu, aby ochronic przed szkodnikiem, a szkodnik i tak dosiegnął i sosenkę prawie zeżarł. Pomalutku zaczynamy trening w polu, co jakiś czas ćwiczymy do wystaw, bawimy się, miziamy... jest fajnie. Zaraz spróbuję z tymi fotkami...
 10. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Dante to dzieciak, który kocha świat - i dziewczynki, i chłopców, i ludzi, i psy, i w ogóle. Jak go znam, to zrobi wielki wślizg pod Zulu i wywali bezradnie brzuszek, a może nawet trochę siknie najpierw, aby pokazac, że jest jeszcze malutkim szczeniaczkiem :-D
 11. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Ja prawie na pewno będę z Dantem :-)
 12. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Asiaczku, ja myślę, ze gdyby [U]chciec[/U] go uchwycić, to by sie żadną miarą nie udało :-D A z Głogowem to chyba cosik pokićkałam, nie było chyba dziś gaskońców.
 13. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Ależ ona piękna :-) Mam nadzieję, że zdołam Was jutro w Głogowie zobaczyć :-)
 14. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Asiaczku, ja też kiedyś dostałam burę za wstawienie cudzych fotek w jak najlepszych intencjach. Ale jam nie taka, bury nie dam :-) Kasia, jak masz nadmiar wolnego czasu, to oczywiście, że możesz wstawić :-) Będę Ci wdzięczna niewymownie. Choc akurat Saskuchy niewiele tam jest, a ten wątek przecież o niej... A nie fociłam jej ostatnimi czasy, bo jest na diecie odchudzającej :-) Teraz już się robi ładniutka, ale przez jakiś czas to był taki paskudny serdelek. Na wiosnę będzie już super zgrabniocha.
 15. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  ... się nie obrazi oczywiscie :-) Ale co to za problem zalogowac się na FB? Zapraszam :-) Dziewczyny, uwierzcie mi, że nie mam czasu, pracuję teraz dość dużo, w trzy dni w tygodniu od 8 rano do 19, a w pozostałe do 15 (ale przynoszę sporo pracy do domu). Jacuś, reszta chłopaków, cztery psy, dom niemały do posprzątania - no nie daję rady być wszędzie. Na FB mi łatwiej , bo wstawianie zdjęć trwa chwilę, tam się je wgrywa bezpośrednio z dysku, mogę zapuścić i iść kąpać Jacka. Nie gniewajcię się :-)
×