Jump to content
Dogomania

Saskja

Members
 • Content Count

  1,529
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Saskja

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.greyfellow.pl

Converted

 • Location
  lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Dzieje się :-( Sasia ma kolejną ze swoich ciąż urojonych. Cycki pełne mleka i beczy bez przerwy :-(
 2. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  I my też Zulki nie zobaczymy, bośmy dziś byli :-(
 3. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Cud nad cudy! Niech to licho! Saskja pięknie schudła i od paru dni nam zwiewa za zwierzyną w pola i lasy - potrafi się przecisnąć przez oczko siatki!!! Mam tego dość, umieramy ze strachu, że przepadnie; przecież nie mogę jej po własnym podworku prowadzać wyłącznie na smyczy!!! Chyba zacznę akcję "ponowne podtuczanie"... :-(
 4. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Ale czym się martwisz? Łapką? - po spacerze umyj, osusz lekko, zostaw, przez noc niech przyschnie. Jeśli będzie mocno wylizywał, to zabandażuj, niech nie liże, bo to ma zaschnąć. Nie martw się, większość psów ma to za sobą. Ewentualnie na spacerki tez może chodzić w opatrunku - na to woreczek foliowy i skapetka, i zawiązać. Spacery bardzo krótkie aż do zagojenia. Saneczkowanie - moze go swędziało, może ma robale (bez paniki), może ma pełne zatoki okołoodbytowe. Na dwie ostatnie sprawy pomoze wet, a na pierwszą Zulu sobie radzi sam :-) Picie wody - czasem trzeba zmienić miskę, psu nie pasuje zapach. Jeden z psów mojej mamy nie pił przez wiele dni, aż pewnego dnia wszedł do kibelka i akurat klapa była podniesiona - chłeptał łąpczywie taką "lekko płynącą" wodę - bo kiedys takie nieoszczędne kibelki były, że zawsze ciut napływało. Moje suki rzadko piją z misek, za to z kałuży - zawwsze, choćby nie wiem, jak mętnej. Dbaj o to, aby woda była, czysta i świeża. On sobie sam krzywdy nie zrobi :-)
 5. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  [IMG]http://i52.tinypic.com/2mwdun4.jpg[/IMG] Udało się?
 6. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Dante to dzieciak, który kocha świat - i dziewczynki, i chłopców, i ludzi, i psy, i w ogóle. Jak go znam, to zrobi wielki wślizg pod Zulu i wywali bezradnie brzuszek, a może nawet trochę siknie najpierw, aby pokazac, że jest jeszcze malutkim szczeniaczkiem :-D
 7. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Ja prawie na pewno będę z Dantem :-)
 8. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Asiaczku, ja myślę, ze gdyby [U]chciec[/U] go uchwycić, to by sie żadną miarą nie udało :-D A z Głogowem to chyba cosik pokićkałam, nie było chyba dziś gaskońców.
 9. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  A które plany masz na myśli? Kryciowe?
 10. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Babki, nie czepiac się. Nic nie poradzę, no wykańcza mnie to wstawianie zdjęć. Photobucketa nie umiem używac, jakas tępa jestem, a tinypic to nie na moje nerwy. Gdyby dało sie tak wrzucac fotki jak na facebooku, z dysku bezpośrednio, to byście tu miały non stop nowości. A tak bezzdjęciowo: byłam ostatnio z Joczko na badaniach, dostała moja laseczka certyfikat na oczka i serducho, i od razu głupolka dostała cieczkę, a to o miesiąc za wcześnie; miała być kryta w styczniu. I co tu teraz robić, przecież nie zawalę Wigilii i przygotowań śwątecznych, dzieci chcą mieć wszystko jak co roku... Jechać czy nie jechać do tej Holandii... Jutro kolejny progesteron, zobaczymy. A z ludzkich wieści - w wieku moim niemłodym zaczęłam ząbkować i to z wielkimi problemami. Czeka mnie chirurg szczękowy, bom prawie zeszła śmiertelnie (no dobra, przesadzam, ale była ostra jazda) :-))))) Zasuwam drugi tydzien na antybiotyku, musiałam odstawic Jacusia od cysia, na którą to okazję sobie pobeczeliśmy oboje... i w ogóle jest suuuper ;-) Dziękuję Wam, że jeszcze o mnie pamiętacie. Buziaczki.
 11. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  No co Wy? Fotografowanie domu w trakcie ocieplania to by było takie świństwo, jak.... jak cyknięcie foty pięknej kobiecie, która wstała właśnie rozczochrana i bez makjażu z łózka po koszmarnej nocy, w dodatku z migreną. Tego się nie robi ani kobiecie, ani domkowi :-)
 12. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  A bo Asiaczku ktoś miał mi przywieźć pewien słodki ładuneczek, ale nie przywiózł. Teraz, aby nie zapeszyć, milczę na ten temat, ale kto wie, baaardzo niedługo może to milczenie przerwę... :-) A na robienie fot czasu nie mam teraz. Pan Główny Budowniczy ociepla nasz dom i usiłuje zdążyć przed zimą, Jacuś zabiera mi każdą wolną chwilę, biegam wokół domu jako kucharka dostarczająca żarełko na rusztowanie, a po domu jako mamusia i gosposia... oj, bida. Ale jestem szczęśliwa jak wiewiórka. Niestety, wkrótce wracam do pracy i słodkie, cudne dni z Jacusiem się skończą, teraz tatuś będzie się nim cieszył. Aha, w nielicznych wolnych chwilach czytam o szkoleniu klikerowym, zdobyłam wreszcie "Najpierw wytresuj kurczaka" i jeszcze coś tej samej autorki, i bardzo chcę, aby mi wszystko tak wychodziło, jak ona pisze. Zobaczymy. Na razie gromadzę pomoce naukowe i motywację :-)))))
 13. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Niedługo to będzie niedługo, naprawdę... hm... może początek listopada? Może być? :-)
 14. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  Gratulacje dla Zuli!! Asiaczku, zaglądnę, zaglądnę. I to jeszcze nie raz. A już niedługo może się czymś lub kimś pochwalę :-)))) To tak dla zbudowania napięcia... Nic na razie nie powiem :-)))
 15. Saskja

  Gaskonka Saskja i przyjaciele

  A dziękuję Ci bardzo :-)
×