Jump to content
Dogomania

„Wielka Encyklopedia. Psy” dostepna z gazeta DZIENNIK


shangri_la

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rottie']Dobrze, że wpadłam na Dogo, bo miałam iść do sklepu i kupić tom, a czytając wasze wypowiedzi.. przynajmniej nie stracę dwóch dych :lol:[/quote]

Te same myśli :evil_lol: Rottie, tak OT - bo Ty chyba coś w Rottwailerach siedzisz ... u nas na podkarpaciu najsłynniejsza hodowla to z Doliny Sanu - czy w waszych okolicach jest dużo piesków z tj wikowej hodowli i jak sobie radzą ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Te same myśli :evil_lol: Rottie, tak OT - bo Ty chyba coś w Rottwailerach siedzisz ... u nas na podkarpaciu najsłynniejsza hodowla to z Doliny Sanu - czy w waszych okolicach jest dużo piesków z tj wikowej hodowli i jak sobie radzą ???[/quote]
W kwestii hodowli nie do mnie :lol:

Podsumując: moje "zbieranie" kolekcji Dziennika skończyło się ostatecznie na zakupie I tomu.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eee, mi sie wydaje, że nie ma sensu kupować tych tomów jeśli nie ma w nich nic ciekawego... :shake::shake:
Ale mną się nie przejmujcie, bo ja i tak nie kupuje.... :eviltong::eviltong:
Dobrze, że na dogo można polegać xD

Link to comment
Share on other sites

No masz farta ze ktos ci kupuje, moja babcia stwierdzila po pierwszym tomie ze lepiej kupic ksiazke za 50zl naraz niz cos takiego... bo razem to wyjdzie okolo 300zł a jak widac jest spore rozczarowanie rasami.

Lepiej juz sie skierowac na Dogomaniacki bazarek, kupic leksykon z rasami za marne pieniadze nieraz a pozatym ze sie pomoze to jeszcze ma sie piekna ksiazke

Link to comment
Share on other sites

Jak bym miała za swoją kase kupować to bym skończyła na pierwszym tomie. Ale skoro ktośm i kupuje to niech kupuje. Mówiłam babci, że to nie jest warte tylu pieniędzy ale ona to już w kosku zamówiła i nie może teraz odmówić.

Link to comment
Share on other sites

Ja się zraziłam po pierwszym tomie, gdzie zdjęcie nie pasowało do opisu rasy (zdjęcie akita amerykańska- a rasa akita inu-jap.), to strasznie częsty błąd. Zastanawiam się czego więcej mogę się dowiedzieć o rasie od kogoś, kto nawet nie wie jak ona wygląda.
Wyszła już ta część z dokładnymi opisami ras?
Jeśli ktoś ją ma, czy możecie sprawdzić jak wygląda opis akity?

Link to comment
Share on other sites

Zawartość juz bardziej pasuje do tematu czyli ras ogólnie podzielony na 4 części selekcja hodowlana, opisy ras jak korzystać z książki oraz psy pierwotne i myśliwskie... ale skandal jest w tym ze dudla zakwalifikowali do 5 grupy FCI i odmianę sznurowa napisali jak osobnego pudla....Teraz już zawartość bardziej trafiona do Ras...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...