Jump to content
Dogomania

„Wielka Encyklopedia. Psy” dostepna z gazeta DZIENNIK


shangri_la

Recommended Posts

wlasnie zobaczylam reklame
[SIZE=1]tutaj cytat ze strony int [url]http://www.brief.pl/wiadomosci,info,23645,211.html[/url][/SIZE]
[B]Pieski „Dziennik"[/B]

15.02.2008 Komentarze: 0
W najbliższą środę ukaże się na rynku pierwsza część nowej serii „Dziennika”, „Wielka Encyklopedia. Psy”.
Encyklopedia jest poświęcona i zawiera fachową wiedzę o ich rasach, zdrowiu, wychowaniu i szkoleniu. Skierowana jest do właścicieli i miłośników psów.
Kolejne tomy encyklopedii, wydane w twardej okładce w formacie 210 x 250 mm, będą ukazywały się przez 16 tygodni w środy. Pierwsza część będzie do nabycia w promocyjnej cenie 5,99 zł, a następne - w cenie 19,99 zł. Seria będzie wsparta kampanią promocyjna w telewizji, w radiu oraz w tytułach Axel Springer. Partnerem encyklopedii jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, a patronem medialnym Radio Zet. (JOS)

kto bedzie kupowal ?
przyznam ze to wyjdzie najdrozsza encyklopedia bo podliczylam i calosc- 16 tomow bedzie kosztowalo 305,84 :crazyeye: szkoda ze niema rozpiski co w ktorym tomie bo jakis bym kupila w sumie :roll: moze o szkoleniu ale tez zalezy co to bedzie... ehhh

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupiłam z ciekawości i myślałam że to będzie klapa a tu miłe zaskoczenie :)
Mądra i przystępnie napisana książka. Podstawowe informacje, sporo na temat współżycia z psem, odpowiedzialności, współpracy, dbania o bezpieczeństwo. POLECAM! I gratuluję wydawcy!

Link to comment
Share on other sites

U mnie już zakupiona. Rowniez miałam miłe zaskoczenie- myslalam ze to jakies podstawy czym sie rozni rasa od rasy a tutaj... wiele podstawowych porad ktore są przydatne. Tylko z tego co sie dowiedzialam ksiazka bedzie o wiele droższa niz pierwszy tom. Ja zapłaciłam 5,50zł a ponoc ma byc cena zwiekszona (jak zawsze pierwszy tom tani a potem reszta juz droga :roll:)

Rownież polecam !!!

Link to comment
Share on other sites

Same podstawy jak narazie. Jak odbywa się krycie, jak są płody w środku, jak suczka sie zachowuje przed porodem, po porodzie, jak sie rozwijają szczenieta... M.in takie wlasnie porady, jakies podstawy dotyczace szkolenia. Jeszcze niewiem jakie dokladnie ale miejmy nadzieje ze nic zwiazanego znow z dominacją i hierarchią... A wie ktos ile kolejne tomy beda dokładnie kosztować?

Link to comment
Share on other sites

Mozliwe to zalezy od roznych kioskow. Ja kupilam akurat w takim gdzie bez gazety sprzedawali jakby totalnie oddzielnie. Bardzo sie ciesze ze "Dziennik" wymyslil takie cos- bedzie miało wziecie. Pozatym jest ładnie zrobione... Tylko ta cena ma sie zwiekszac... ciekawe o ile... Jak ja widzialam nieraz jakies ksiazki DO gazet gdzie po 40zł ksiazka a gazeta 2zł :roll: I jak tu powiedziec ze DO gazety- chyba GAZETA gratis :P

Link to comment
Share on other sites

Wg. mnie wszystko ślicznie wykonane :) Papier bez zarzutu, twarda okładka, opłacało się :) ( tylko zastanawiam się dlaczego w tym rozpisie ras która się nadaje dla dzieci czy na pierwszego psa nie ma seterów szkockich:mad: Jest napisane " seter inrlandzki i angielski" ).

Link to comment
Share on other sites

Ale jest literówka "INRlandzki"? Co do tych ras- prawda napewno nie wszystkie beda opisane tylko te najbardziej znane lecz trzymam kciuki za nastepne tomy bo ten przypał mi do gustu i mam zamiar zbierac wszystkie (jednak zalezy to rowniez od stawki czy niepodniosą do 20-30zł za taką ksiazeczke co moze sie zdarzyc :roll:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...