Jump to content
Dogomania

już nie ślepa, szkielecik Kiki dochodzi do siebie w nowym domku!!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']nie mogę znaleźć numeru konta ULV :placz:[/quote]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]Magdalena Łazarska[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]Ul. Piłsudskiego 28/30 m.7[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]50-033 Wrocław[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana]
[B]PKO BP[/B]
[B]28 1020 5242 0000 2402 0158 3871[/B][/FONT][/COLOR]
;)

Majaa, dopiero teraz odpisałam, bo wczoraj padłam jak nigdy.... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam o niej PW od ....[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=9869"][COLOR=#00bb00][B]Maupa4[/B][/COLOR][/URL][/B]
To jak z domkiem?
Szukać czy Game Boy reflektuje?:cool3:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=8175"]ulvhedinn[/URL] napisz jaka pomoc jest Ci teraz dla małej najbardziej potrzebna...

Link to comment
Share on other sites

dostalam od Enii Pw i napisalam, ze jestem zainteresowana
tyle, ze pies ma byc nie dla mnie a dla ludzi, ktorzy pochowali 4 mce temu psa z powodu niewydolnosci nerek, moga wziac niewidomego, moga bez lapy ale boja sie, ze dom im sie w szpital zamieni - dlatego pytaja co tej malej jest konkretnie i jak wygladalo bedzie jej zycie.

Link to comment
Share on other sites

Jak napisałam, na razie dieta i leki. Ponieważ w dośc niedługim czasie jest widoczna poprawa, więc rokuje to na podleczenie/wyleczenie- na szczęście wątroba jest organem, który się regeneruje. Mozliwe, że fatalny stan jest wynikiem zagłodzenia, bo tego naprawdę nie widać na fotach, ale suczka jest chudsza niż te nieszczęścia z Krzyczek :-( Najwyraźniej umierała z głodu :-(
Obecnie jedynym problemem jaki z nią mam jest sikanie, sika często i niestety na podłogę, pracujemy nad tym.
Apetyt ma coraz lepszy, wciąga juz także suche :lol:

W tej chwili najbardziej potrzebujemy karmy, bądź funduszy na tą karmę... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn'][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Magdalena Łazarska[/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=black][FONT=Verdana]Ul. Piłsudskiego 28/30 m.7[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]50-033 Wrocław[/FONT][/COLOR][/B]

[FONT=Verdana][COLOR=black][B]PKO BP[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black][B]28 1020 5242 0000 2402 0158 3871[/B][/COLOR][/FONT]
;)

Majaa, dopiero teraz odpisałam, bo wczoraj padłam jak nigdy.... :oops:[/quote]
Konto j.w.

Iwa 77 pięknie dziękujemy :lol: Ja też co prawda zamówiłam, ale to bardzo dobrze, bo Ruda też powinna jeść wątrobową karmę, to będzie dla niej ;)

Link to comment
Share on other sites

zrobiono zemnie handlare i rozmnazacze Yorkow wiec przestalam sie udzielac na dogomani!!

Ale dziewczyny jesli bedzie potrzebna pomoc finansowa to prosze piscie domnie zawsze ile bede mogla to pomoge. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]



Tymczasow i domkow juz szukac niebede:shake:

zaraz zrobie przelew na konto niebedzie tego duzo ale zawsze jakas 100 sie znajdzie.


Pozdrawiam Mona 4

Link to comment
Share on other sites

Na prawdę aż przykro dzisiaj tam wchodzić...
Pomówienia, oskarżenia, samosądy...
Szkoda tylko, że najbardziej cierpią na tym psie bidy...
Mona po czynach się poznaje człowieka -ja swoje wiem...
Dziękuję Ci z serca, że pomimo tego wszytskiego zajrzałaś tu do małej i ją wspomożesz...
Bardzo Ci dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Alpinko ile moge to dam, sama niekupie ale psu pomoge,za to mam . Ale ja z ludzi niezyje to oni zemnie,przynajmniej maja oczym gadac i intrygi robic.

Dziekuje ci bardzo zes zamna sie wstawila:Rose: jak tylko bede miala wiecej czasu to siade do kompa i ci wszystko napisze jak bylo z sunia:shake: narazie latam ciagle praca schronisko, lecznica z emyrem,a zapare dni lece na urlop musze odpoczac od rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję :loveu:
Dziauczynka czuje się coraz lepiej, apetyt ma... smoczy :lol: próbuje kraść żarło moim psom, wzbudzając tym ich głęboki niesmak- no bo takie cóś im się pcha do misek??? Swoje jedzonko dosłownie odkurza- oprócz karmy na wątrobę dostaje convalescence, żeby się odżywiła, bo chociaż tego nie widać, uwierzcie, mała wygląda gorzej niż psy z Krzyczek :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...