Jump to content
Dogomania

już nie ślepa, szkielecik Kiki dochodzi do siebie w nowym domku!!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

Enia nie znam Alpiny osobiscie ale wiem tez ze Alpina nie zna Ewydr osobiscie, pisala co prawda hymny pochwalne na temat Ewy bo i owszem Ewa wyadoptowala podopieczne Alpiny, nie wiem ile ale to byl fakt. Nie pomyslals np. ze Alpinie moze byc teraz :oops: wstyd ze tak zaufala Ewie, ale przeciez wielu z nas pomaga sobie w adopcjach oddalonych od siebie o kilkaset km. Bledem bylo ze wszyscy zaufali Ewie wiedzac o tym ze jest w zarzadzie fundacji a nikt nie pytal nas na bierzaco o nasze zdanie i nikt do nas nie zwrocil sie z pytaniem o te adopcje na ktore my i tak nie moglybysmy dac odpowiedzi. Bo o ile na poczatku wspolnego dzialania Ewy razem z nami bylysmy ze dwa a moze trzy razy razem to juz pozniej Ewa nie wiele chciala rozmawiac z nami na temat swoich adopcji a dlaczego to my o tym wiemy doskonale ale nie bedziemy nowej burzy wywolywac na forum bo nikomu z nas nie potrzebne jest szarpanie sobie nerwow jak rowniez obrzucanie sie nawzajem blotem skoro jest to juz musztarda po obiedzie.:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a kto dał tak wielki karabińczyk na zdjęciu poniżej jak dla Bernardyna!:crazyeye::
[IMG]http://i29.tinypic.com/2vsrm1f.jpg[/IMG]
tak maleńki piesek powinien być w wygodnych szeleczkach, ale ta obroża z tym karabińczykiem do ziemi i jej fatalnie zaniedbana sierść, gdzie kto to jest gdzie ona jest obecnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']a kto dał tak wielki karabińczyk na zdjęciu poniżej jak dla Bernardyna!:crazyeye::
[IMG]http://i29.tinypic.com/2vsrm1f.jpg[/IMG]
tak maleńki piesek powinien być w wygodnych szeleczkach, ale ta obroża z tym karabińczykiem do ziemi i jej fatalnie zaniedbana sierść, gdzie kto to jest gdzie ona jest obecnie?[/quote]

Kiki na spacer chodzi bez smyczy, mieszkamy daleko od drogi, łąka jest w bezpiecznym miejscu. Smycz jest pożyczona od owczarka, który tez był na spacerze, po to żeby przytrzymać ją do zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='parowka50']
Kiki na spacer chodzi bez smyczy, mieszkamy daleko od drogi, łąka jest w bezpiecznym miejscu. Smycz jest pożyczona od owczarka, który tez był na spacerze, po to żeby przytrzymać ją do zdjęcia.
[/quote]
aha to wszystko wyjaśnia - ale tylko ja zauważyłam:evil_lol:-nie ma to jak fajna zielona okolica bezpieczna na spacerki!
a fryzjer?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/250/298e5ee46ed2dd47.jpg[/IMG][/URL]

Wyglądają jak sfinksy pilnujące wrót :evil_lol: Cudne są.

Pani Joasiu a Kika zostaje u was czyu szukacie jej domu? Co ze sterylką?

Link to comment
Share on other sites

Jak znajdzie się cudowna rodzina, ktora da Kikuni miłość i opiekę to Kika będzie miała nowy dom, jesli nie to zostanie u nas.
Sterylka jest w planach ale nie w tej chwili. Wetka chce jeszcze odczekac, kikusia była w nieciekawym stanie, i chce dać jej jeszcze czas na wzmocnianie organizmu. Ale jak tylko lekarz da zielone światło to będzie miała zabieg a juz napewno jesli szłaby do nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

Z przykroscia chcemy poinformowac ze mala Kiki prawdopodobnie ma padaczke. Zauwazylismy u niej dwa ataki, byly silne, Kiki az cala zesztywniala. Wszystko trwalo kilka minut. Wet przepisal jej Luminal ktory zazywa dwa razy dziennie. Narezie obserwujemy czy napady sie nasilaja. Bedziemy co jakis czas informowac o jej stanie zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

sliczna sunieczka:)
nie wiem czy ma ogłoszonka, bo wstecz nie czytałam...
chciałam porobic kilka bo tyle moge pomóc...
Tylko mam jedno pytanko..Wecie jaka do innych psów, dzieci ikotów?Ludziska najczęsciej o to tylko pytają:/

ojej dopiero przeczytałam, ze ma padaczke...:(
i mam nadzieje zeok, bo posty nieco stare...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...