Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W Poznaniu na terenach sąsiadujących z King Crossem w sobotę 11 września odbędzie się festyn !

Z tego co mi wiadomo ma być pokaz psów policyjnych, pokaz psiej mody, posłuszeństwa itp.

Nie widziałam nigdzie reklamy tego festynu i boję się, że może być słabo rozreklamowany.

Wiem, że festyn organizuje dyrekcja centrum handlowego king cross oraz fundacja dla zwierząt (zabijcie mnie zapomniałam nazwy).

O festynie wiem z racji tego, że pieski które będą brały udział w pokazie będą przeze mnie przygotowane pod względem wizualnym w Studiu Pielęgnacji Psów w którym pracuje.

Będę na festynie z ulotkami salonu i moją Bernisią.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy !!!

To świetny pomysł na wspólne spotkanko z psami :)

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś byłam w KC i był tylko mał plakat przy wejściu że odbędą się pokazy z psami policyjnymi, z psami pracującymi na gruzowisku i pokazy psiego posłuszeństwa. Będą konsultacje z weterynarzem, groomerem, treserem i nie wiem kim tam jeszcze. Dodatkowo będzie można adoptować psiaka :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']ja bylam w ramach socjalizacji mojego szczeniaka i powiem ze bylo super :)
Niestety zapomniałam aparatu :(

jestem ciekawa ile pieskow znalazło nowe domy[/QUOTE]
Z jakim szczeniakiem byłaś?

Moje szczenie również się socjalizowało :)
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs423.snc4/46598_1335347518701_1681471781_664353_4577745_n.jpg[/IMG]
Zdjęcie dzięki uprzejmości Pauliny87 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Brzdąc']Kara nie mogę się z Tobą skontaktować (masz pełną skrzynkę i odrzuca wiadomości), wiec jeśli możesz odezwi się do mnie w sprawie wspólnych wyjazdów.[/QUOTE]
Wysłałam PW :))

Poznaniaków zachęcam do wzięcia udział w konkursie [url]www.zoonatura.pl[/url] można wygrać roczne wyżywienie zwierzaka:) w każdym województwie najlepsze zwierzątka wygrywają czyli pies,kot, gryzoń itp...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...