Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jutro mam do wieczora pracę a potem zakuwam:shake: poniedziałek mogę ale do 15 potem mam pracę:shake: chyba że niedziela rano? rano tzn. około 11:evil_lol:

albo sobota po 15;) kurde wtedy będę po egzamin ie...ja już nie myślę o tej porze;)

Link to comment
Share on other sites

cztero miesięczny Akita też z chęcią pozna grupę znajomych :) lubimy wszystko....od jamniczków po malamuty...w sumie to lepiej jak piesek większy bo Tanek lubi dominowac ostatnio...krzywdy nie zrobi....ale przyda mu się psztyczek w nos :P...moze ktoś ze Swarzędza...ale pewnie bedzie ciężko....Cytadela też moze być :) co tyzdień bedziemy.....ludzi sie pod rodze spotyka...ale fajnie by było tak większa grupką....Czytałam wątek...ale jakos nie znalazłam regularnych spotkan...przynajmniej ostatnio...ale ze wzrokiem tez nie najlepiej :P
tak więc prosze o informację :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kateczka']cztero miesięczny Akita też z chęcią pozna grupę znajomych :) lubimy wszystko....od jamniczków po malamuty...w sumie to lepiej jak piesek większy bo Tanek lubi dominowac ostatnio...krzywdy nie zrobi....ale przyda mu się psztyczek w nos :P..[B].moze ktoś ze Swarzędza[/B]...ale pewnie bedzie ciężko....Cytadela też moze być :) co tyzdień bedziemy.....ludzi sie pod rodze spotyka...ale fajnie by było tak większa grupką....Czytałam wątek...ale jakos nie znalazłam regularnych spotkan...przynajmniej ostatnio...ale ze wzrokiem tez nie najlepiej :P
tak więc prosze o informację :)[/quote]

ja ze Swarzędza:eviltong: ale zależy z której części:eviltong:
ale nie wiem czy mój pies sie nadaje na spacery w grupie bo zadziorny jest:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kateczka']w sumie to niem z której części jestem...od dwóch lat mieszkam...niewiele wiem....ale nad jeziorem bywam codziennie :cool3:[/quote]

nad jezioro to mam kawałek bo ja bardziej przy Zalasewie mieszkam jak wiesz gdzie to.. albo Raczyńskiego/Cegielskiego osiedle kojarzysz? to ja bardziej z tych okolic;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

będąc ostatnio nad Cytadela spotkałam bardzo fajnych ludzi z jeszcze fajniejeszym psiakiem...podobny do Berneńczyka ale głowy sobie uciąć nie dam bo futro krótkie:roll:...mój Tano był wniebowzięty...jako 5 miesięczna Akita z 25 kg...jest już chyba zagrozeniem dla dorosłych samców...a ten piesek miął 7 miesięcy i wdał sie z Taniem w przecudną zabawe :) takich spotkań mi brakuje...ale wracając do tematu podobno wieczorami spotykają się psiarze....zastanawiam się czy się nie wbic...:oops:
licze tez ze jak bedziemy chodizć na skzolenie do cywila to też jakichś kumpli podłapiemy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']kara no bo ja wiem... tak zebysmy z upalu sie nei roztopil;) 17-18 godzinka moze i miejsce...hmmm wsumie wsio ryba bo i tak bedzie juz auto w domu ;)[/QUOTE]
Może być lasek marceliński? jeśli Ci nie pasuje to Warta ale wtedy bym musiała wcześniej bo autobusy mi kiepsko pasują na moją wiochę ;)

Link to comment
Share on other sites

trochę się wtrącę. Dobra duszyczka z dogo podpiewiadała mi, że mogę tutaj szukać pomocy :oops:

Słuchajcie, jakiś czas temu, trafiła do mnie spanielka. totalny dzikus znaleziona w lesie. Udało mi się już przekonać ją, że ludzie są ok, świetnie się zaaklimatyzowała u nas w domu. Dogaduje się z moimi burkami bez problemu. Walczymy z ciągnięciem na smyczy, i lękiem przed obcymi psami...i tu pojawia się problem.
Mieszkam na wsi 40km od poznania. dookoła las, pola, no i żadnych psów. Owszem są wiejskie burki na łańcuchach, badz biegające przy płocie i samopas, ale to akurat nam w niczym nie pomaga, ba utwierdza Rudzielca, że każdy obcy pies jest zły :shake: Jestem w poznaniu często, jako, że tu pracuje i studiuje, odwiedzam rodziców, i taki wypad do miasta to dla małej stres, bo każdy pies to wróg. Już udało nam się opanować jazgotliwe szczekanie i wyskoki z zębami. Potrafi się czasami ładnie przywitać i na tym koniec. Chciała bym to zmienić, bo spacer z rudzielcem po mieście to katorga i dla mnie i dla niej...
Probowałam znaleźć psiaki i ludzi z którymi mogła bym powalczyć z jej lekami, ale to walka z wiatrakami. Psy nieagresywne albo mi sucz gwałcą, albo depczą, no pomijam fakt,że co niektóre chcą ją zeżreć.:shake:
W planach mamy agility, jednak nic z tego dopóki Niagara będzie reagować paniką na widok jakiegokolwiek innego psa. Dlatego też może mogli byście mi pomóc z moim diabełkiem? Może udało by się znaleźć chętnych do socjalizacji Rudej? Ja się dostosuję, nie ma żadnego kłopotu z dojazdem gdziekolwiek i kiedykolwiek...(z wyjątkiem weekendów).

Link to comment
Share on other sites

Niagara ma 3-4 lata, dokładnie nie wiemy :roll:
Ona zasadniczo z zębami nie startuje(o ile nikt jej nie depcze, i nie próbuje zdominować). Szczególnie jeżeli pies jest pozytywnie nastawiony, to po chwili się rozluźnia i jest jako tako, zdarza się jej warknąć czy naszczekać ni z tego ni z owego, ale poza tym do zęboczynów się już nie posuwa:roll: Fajnie by było gdzieś nad wodą, bo to u niej przełamuje wszelkie opory:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

jak malz wroci to powiem ci co i jak dokladnie :)

puli to wpadnij :cool3: jaaaaa chceeeeee baaardzoooooo o!

co do socjalizacji z psami ja mam dwa szczyle jeden obszcekiwacz podly a drugi sprawdza lapa czy to cos obok niego wydaje dzwieki ale sluzymy dzielnie:lol: jest tez buldozer samiec ale teraz mu w dekiel testosteron uderza i moze sie zapedzic chlop- po dwoch reprymendach daje sobie spokoj :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...