Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='mrowa23']Paulina a nadal sa spotkania? w marcelinskim ok 17?[/QUOTE]
byłam bodajże w poniedziałek - i spotkałam 2 osoby
więc można spróbować
chociaż ciemno że oko wykol - zero świateł, jak nie ma księżyca to ciężko dojrzeć, ja mam duże psy to sie nie boję ;-) ale z małym to bym chyba nie poszła...
na spacer jutro nie piszę sie niestety :(
ale może przyszły tydzień??
teraz mam spacerowe tylko suczyska, chłopak ma zakaz brykania (chore kolano) i musi obejść sie smakiem...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hey
Wiecie może gdzie w okolicach os.Rusa można wyganiać psy??Nie chodzi mi o kółka wzajemnej adoracji ,bo Cz. i K. raczej z obcymi psami się nie bawią. Ale o jakiś kawał terenu do rzucania piłki.
A może ktoś z wam mieszka gdzieś tam nieopodal i miałby ochotę na wspólne spacery??:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Hey
Wiecie może gdzie w okolicach os.Rusa można wyganiać psy??Nie chodzi mi o kółka wzajemnej adoracji ,bo Cz. i K. raczej z obcymi psami się nie bawią. Ale o jakiś kawał terenu do rzucania piłki.
A może ktoś z wam mieszka gdzieś tam nieopodal i miałby ochotę na wspólne spacery??:)[/QUOTE]

Mieszkamy prawie jak na os Rusa i frizbować (więc i piłki rzucać też można) chodzimy zawsze na boisko na os Tysiąclecia, obok górki, która jest obok pętli tramwajowej os Lecha :eviltong: Nie wiem czy kojarzysz?
W każdym razie fajny płaski teren, a psy raczej rzadko się pojawiają na samym boisku, jeśli już to ludzie chodzą z nimi chodnikami dookoła albo kierują się w stronę parku.

A na takie zwykłe spacery to chodzimy albo nad Maltę (a konkretniej nad stawy), albo na pola koło wiaduktu, ale jestem kiepska z tłumaczenia jak gdzieś dojść. ;-) W każdym razie, musisz przez Park na os Tysiąclecia dojść do przystanku tramwajowego os Tysiąclecia, przejść kawałek (dosłownie) w stronę Polanki i skręcić w lewo. Wchodzisz pod górkę i masz pole, za polem wiadukt. Idąc wzdłuż wiaduktu, po prawej stronie będą jakieś garaże i za garażami zaczynają się kolejne pola. Z tym, że i na tych polach, i nad stawami, ludzi i psy można spotkać często.

Nie wiem, z której strony os Rusa mieszkasz, ale jeśli z całkiem drugiej niż ja piszę (czyli bliżej M1, a dalej tramwajów) to masz park na os. Czecha, naprzeciwko Ikei, tam też jest małe boisko, ale to już przy ulicy.
No i mniej więcej po środku osiedla, obok szkoły podstawowej masz takie niby boisko, gdzie można by porzucać piłkę, ale tutaj to psy można najłatwiej spotkać.

Nic więcej do głowy mi nie przychodzi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ciotki potrzeba nam pilnie DT dla szczyla ok 4 miesiace. Dziecko ma do wyboru schron albo Dt u Niny(na czarnych kwiatkach- do poczytania o niej) co w sumie nie wiadomo co gorsze.
Sprawa pilna

[url]http://www.dogomania.pl/threads/174623-Cykor-i-Nana-szukajAE-domA-w-Nana-wraca-z-adopcji-Pomocy[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta23t']a ja ponawiam swoją propozycję- szukam kogoś chętnego na spacery najlepiej sołacz, okolice strzeszyna, suchy las, podolany z małym psem lubiącym towarzystwo lub szczeniorem ale nie za dużym gabarytowo dla moich dwóch karzełków ograniczonych towarzysko:([/QUOTE]
my chętni:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...