Jump to content
Dogomania

Cierpiał potwornie! Był w hoteliku. Teraz ma DOM ten jeden jedyny!! HURAAA!!!


Mada:)

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]adopcjapsa.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]adopcje.org[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]adopcje.org.pl[/SIZE] [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=#00b050][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=seagreen](dodano Bumel, 21.02)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Verdana][COLOR=black][SIZE=3]alegratka.pl (wyróżnione)[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]allegro.pl (wyróżnione)[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]animalia.pl[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]anonseogloszenia.pl[/SIZE] [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=#00b050][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=seagreen](dodano Bumel, 21.02)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Verdana][COLOR=black][SIZE=3]cafeanimal.pl[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]czterylapy.pl[/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=3][B][I][COLOR=red](Gogonek, to Twoje, z kontaktem do schroniska, czy mogłabyś uaktualnić?)[/COLOR][/I][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black][SIZE=3]czworonogi.eu[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]dwukropek.pl [/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=black][FONT=Calibri][SIZE=3]([/SIZE][/FONT][/COLOR][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Verdana]stare aaaby.pl) [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black][SIZE=3]eoferty.com.pl[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]e-zwierzak.pl[/COLOR][/FONT][/SIZE][/SIZE][B][COLOR=#00b050][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=seagreen](x 2, dodano Bumel 21.02)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Verdana][COLOR=black][SIZE=3]gieldaogloszen.pl (wyróżnione)[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]karusek.com.pl[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[B][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=black]katowice.gumtree.pl [/COLOR][COLOR=red](21.02 -[I]dalej wisi stare z kontaktem do schroniska)[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Calibri][SIZE=3][B][COLOR=black]krakow.gumtree.pl[/COLOR][/B][B][I][COLOR=red](j.w.)[/COLOR][/I][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3]kokosy.pl[B][COLOR=#00b050] [SIZE=2][COLOR=seagreen](dodano Olena84, 20.02)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black][SIZE=3]krakvet.pl/forum[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]kupsprzedaj.pl (wyróżnione)[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]mojpupil.pl x 2[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]nasipupile.pl [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]nasza-klasa.pl[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]offer.pl[/SIZE] [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=#00b050][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=seagreen](dodano Bumel, 21.02)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Verdana][COLOR=black][SIZE=3]pajeczyna.pl[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]petsy.pl (wyróżnione) [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]psy.pl[/SIZE] [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=#00b050][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=seagreen](dodano Bumel, 21.02)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Verdana][COLOR=black][SIZE=3]pineska.pl[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]przygarnij.pl [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]przygarnijzwierzaka.pl [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]spacerek.net[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]tusprzedaj.pl (wyróżnione)[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]zoonet.pl[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]4lapy.pl[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Będę wklejać tę listę co jakiś czas (o ile coś na niej przybędzie oczywiście) w celu informacji oraz zachęcenia do produkcji nowych ogłoszeń. Sama pomyliłam się, bo nie miałam listy pod ręką i wstawiłam Timkana e-zwierzaka, choć juz tam ma ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

Biedny Timo;):evil_lol:

Wiosno, jeżeli możesz to zapytaj o orientacyjny koszt zabiegu.

Na dzień dzisiejszy Timo ma na koncie 275 zł, z czego 120 zł wpłacono z góry na "czynsz" i raczej nie powinniśmy tego wykorzystywać na cos innego, chyba że uzyskamy zgodę Sabina02. Szczerze pisząc - mam nadzieję, że tak długo czekać nie będziemy;):razz:

Do zapłaty za marzec mamy 310 zł plus 25 zł smycz i szczepienia plus teraz kastracja. Trzeba by się zmobilizować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Agatko już o tym rozmawiałysmy! Ja myślałam, że Ty już od 3 miesięcy nie palisz:angryy:![/quote]

Obiecywałam? [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_2v.gif[/IMG]Nie pamiętam! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_12_10.gif[/IMG]Chyba ci się zdawało!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Obiecywałam? [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_2v.gif[/IMG]Nie pamiętam! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_12_10.gif[/IMG]Chyba ci się zdawało![/quote]

A dopiero co te pw skasowałam:placz:, w sumie to może obietnicy nie było jako takiej ale coś tam, że chyba będziesz musiała, to to samo!

Wiosna i co z tą operacją Timka?

Link to comment
Share on other sites

Madcat, to nie taki domek.
Pani naprawdę zależy na tym, aby Timo był zdrowy. Nie chciałaby go męczyć narkozami, zabiegami, całym zamieszaniem z tym związanym.
Timo jest już starszy, nie wiadomo, jak zniesie narkozę. Nikt nie może dać gwarancji, że będzie ok.

Z drugiej strony jednak nikt nie może dać gwarancji, że "za chwilę" nie pojawi się nowotwór jąder na przykład ;/
I bądź tu mądry :roll:

Ja już sama nie wiem. Chcę przespać się z tą decyzją, zanim wypowiem moje zdanie ostateczne. Jeszcze do niedawna byłam za tym, aby kastrować, teraz naprawdę nie wiem co lepiej.

A Timo mógł już dziś grzać się w domowym ciepełku. Nic mu nie powiem, bo się nam chłopak zapłacze.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!
Wpisywałam się na wątku tylko raz i codziennie tylko podczytuję;)
Jeśli chodzi o kastrację,to usłyszałam takie zdanie od weta mojego,który ciacha wszystko co się da i jest gorącym tego zwolennikiem.
Powiedział mi,że jeśli chodzi o ochronę przed rakiem jader i prostatą,kastracja po 8 roku życia psa,niestety praktycznie nic już nie daje.
Że należy ciachać do 8 roku życia,aby być pewnym,że to zapobiegnie tym chorobom.
Tak mi się przypomniało,a propos dyskusji na wątku;)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z wetem tylko telefonicznie, opisując mu stan Tima.
Weta, do którego teraz jeździmy znamy od niedawna. Jeszcze jakiś czas temu jeździliśmy do Gliwic, do moich doskonałych wspaniałych Wetów,ale ponieważ jest to daleko i coraz trudniej było nam znajdować czas i pieniądze, tym bardziej, że psów coraz więcej i musimy jeździć dość często - musieliśmy poszukać tutaj. Nie mogę złego słowa o nich powiedzieć, ale nie znam ich długo i nie jest to takie zaudanie, jakie miałam (mam!) do Jacka i "gliwickiej ekipy".

Tutaj Wet nie miał żadnych przeciwwskazań.

Ja skłaniam się w strone wydania Timka bez kastracji, ze zobowiązaniem, że nie będzie użyty do jakiegokolwiek rozrodu (zresztą - to jest w każdej podpisanej przeze mnie umowie).
Pani trzeba po prostu wzrócić uwagę na problem bezdomności i bardzo poprosić, aby pilnowała Timka jak się tylko da najbardziej..
Nie ma chyba co ryzykować teraz zdrowiem Timka, chłopak sporo już wycierpiał, a nowy domek wzbudza moje nie małe zaufanie ;)

Link to comment
Share on other sites

a tak przy okazji mam do Was prośbę.
Ponieważ akcja ogłoszeniowa Timka była niesamowita i wrażenie, jakie na mnie zrobiła nie zeszło do dziś - czy mogłybyście zrobić choć kilka ogłoszeń dla pozostałych naszych psiaków ? Na przykład dla Rudzika, staruszka, który na domek czeka już bardzo długo..
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/rudzik-z-chorym-serduszkiem-potrzebne-wplaty-na-hotel-ogloszenia-116722/[/url]

Z góry dziękuję! ;)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś telefonicznie z Panią, która chciałaby przygarnąć Timka. 20 minut :D

Wszystko, co mogę zrobić, to potwierdzić odczucia Wiosny - mnie również wydaje się, że Pani da domek taki, jakiego potrzebuje starszy, spokojny piesek. Wyczuwam to intuicyjnie, więc trochę trudno będzie ze mną dyskutować;)

Nie ukrywam, że mam trochę wątpliwości - np. mieszkanie Timo byłoby na 6. piętrze, ale (oczywiście:roll:) z windą i jeszcze jedną zapasową od drugiego piętra. Martwiłam się, czy w razie (odpukać) kłopotów zdrowotnych pani, będzie miał kto się nim opiekować - pani mieszka z córką (lub też córka bardzo często u niej przebywa), z którą zresztą chce do Tima (lub po Tima:cool3:) pojechać. Poza tym pani zadała mi jedno pytanie - czy nie lepiej zamiast męczyć psa przeznaczyć jego pieniądze na porządne wyniki i badania u lekarza, które ona później regularnie by kontynuowała i kontrolowała. Była po prostu dobrze przygotowana do rozmowy. I tym zdobyła moje serce;).

Ja generalnie jestem za. Wyjaśniłam pani, że Timo ma kilku wirtualnych opiekunów i wszyscy powinni wyrazić swoje zdanie na temat tej adopcji. Proszę więc Was o choć kilka słów. Jak wy się na to zapatrujecie? Jeżeli któraś/któryś z Was chciałaby jeszcze porozmawiać z Panią, to pewnie nie będzie miała nic przeciwko, to bardzo rozmowna i kontaktowa osoba:) Wiem, że nas czyta, więc z tego miejsca serdecznie pozdrawiam :)

Pani w najbliższym czasie chciałaby wybrać się do Wiosny i Tima w końcu zobaczyć "na żywo".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...