Jump to content
Dogomania

w co sie bawicie z psiakami i czy was wtedy gryzą?


Nayantara

Czy pies gryzie cię jak się z tobą bawi?  

441 members have voted

  1. 1. Czy pies gryzie cię jak się z tobą bawi?

    • Tak, bardzo często
    • Czasami mnie tam podgryzie
    • Nie, jest tak wychowany że mnie nie gryzie
    • inny, jaki?


Recommended Posts

[quote name='Russellka'] A tak to jak z dworu wleci do domu albo ją bardzo rozbawię to podgryza mi rękawy albo nogawki bo wie że w ubranie mnie nie boli cwaniara :cool3:[/quote]
skąd ja to znam.... moja jak wraca z dworu ( ja mieszkam w bloku ) idzie po scjhodach to chwyta mnie za rękę przez kurtkę i mnie ciągnie do góry ręka mnie nie boli bardziej plecy od schylania :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój Iszu łapie mnie bardzo delikatnie za ręce i udaje, że gryzie.Nawet często "mamla" mi rękę ale nigdy nie zrobi krzywdy. Wszystkich tak łapie bo on jest bardzo otwarty i przyjazny i już kilka osób najpierw się wystraszyło a za chwilę go głaskali i dawali rękę jak się przekonali, że on to robi bardzo delikatnie naprawdę. Zresztą wystarczy pisnąć a on natychmiast puszcza i liże.

Natomiast Su nie gryzie i nie łapie ale za to czai sie kiedy tylko uda jej sie polizać mnie po twarzy a wie, że nie wolno. Robi to z przyczajki i zaraz głowę odwraca, że to nie ona niby.

Link to comment
Share on other sites

Ja od małego nie pozwalałam mojej Etnie na gryzienie czy podgryzanie mnie i dzięki temu teraz bez obaw mogę się z nią szarpać etc i wiem że ona mnie nie złapie zębami :cool1: Jeśli już to przypadkowo dosłownie szurnie kłem jeśli zabawa jest już na najwyższych obrotach ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy gryzie - ojj TAK :)
Czy lekko ojj NIE :) do tego stopnia łapie że niekiedy siniaki zostają, ulubiona zabawa na dworze ja uciekam a mój pies mnie zatrzymuje.
Nie jest to jednak bez kontroli jak się jej powie koniec to jest koniec, mi taka zabawa "nawet jeśli niekiedy bolesna" nie przeszkadza.
Matra też niekiedy jak się jej nudzi podchodzi do mnie piszczy i mnie szczypie zębami wygląda to tak jak niekiedy pies się iska robi dokładnie to sami i muszę przyznać że to boli bardziej niż pełny chwyt:)
Ja nie zostaje dłużna i nie raz plułam już jej sierścią :)

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[COLOR=Green][B]No moje również podgryzały gdy były szczeniakami. Ale teraz nie gryzą.
więc zaznaczyłam [/B][/COLOR][I]Nie, jest tak wychowany że mnie nie gryzie[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...