Jump to content
Dogomania

Ka$ka9141868

Members
 • Content Count

  917
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Ka$ka9141868

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9141868
 • Website URL
  http://www.kaska9141868.fotka.pl
 • ICQ
  9141868
 • Skype
  kasia914122

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niuniuś jeszcze nie ma domku?? Swojego?? Kochanego?? Jedynego!!
 2. Hehe :) Fajnie foteczky :P Aż dziwne że tu jestem :*
 3. Ka$ka9141868

  Baron

  [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Paula zawsze można poprosić o sprawdzenie IP[/B][/FONT][/COLOR][/quote] No właśnie.
 4. [quote name='jonQuilla']:loveu::loveu: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]rób zdjęcia Kiciuni i tu dawaj :)[/B][/FONT][/COLOR][/quote] No właśnie rób i pokazuj nam tego ślicznego kocura :loveu:
 5. Ka$ka9141868

  Baron

  [quote name='pauli_lodz']no no.. kasja&bayer:*? :) jaki zbieg okolicznosci.. i identyczne byki robi jak Ka$ka9141868:diabloti: ciekawe ciekawe ;D[/quote] O co ci chodzi??:cool1:
 6. Ka$ka9141868

  Baron

  [quote name='Chandler']Błagam... Może, może , może... Może wujek, może wolontariuszka, może nowy piesek, może.............................................................. A może, to co piszą Dogomaniacy, to prawda? Kłamstwo ma krótkie nogi.... Ludzie wymieniają się informacjami i wyszło szydło z worka... Wiadomo, że Kasia nie nadawała się na właścicielkę Barona, to jasne...:shake: Ale pies po raz kolejny zmnieniał dom... :shake: Co dalej dzieje się z Baronem, na razie wiemy tylko, że jest przeszczęśliwy i o 14 zaczyna szkolenie :angryy:.[/quote] no i te ,,może,, jest okropne. Chcemy informacje na pewno. I z tego co tu wynika prawdą jest pewnie to co piszecie... Tylko po co kłamac jak sie wie że dogomaniacy i tak znajdą coś o czym się myśli że to szczegół (dla niektórych ważny i w tym jej problem.) moim zdaniem to zupełnie za mało informacji na temat tego biednego Barona... A na temat tego allegro ktoś pisał??
 7. Ka$ka9141868

  Baron

  Nie ja tylko mówię że ona tak pisała i postarałam się złożyc to w całośc. A teraz tak po przemyśleniu to, to się kupy nie trzyma. Prawda nie jest malutkim dzieckiem więc przynajmniej ona powinna myślec bo ona się psami zajmuje w domu, a nie rodzice- rodzice tylko przyjmują i w razie czego oddają :( Lubię galerie to zajżałam też tutaj jako na ,,gorący wątek,, I ta minka w tytule sprawdziłam :roll: Zadowolona nie jestem : (
 8. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] oczy ma zabójcze...jak Kicia ze Shreka :loveu::loveu: ma czarny ogon? :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Ta kitka na zdjęciach- tak ma czarny ogon -śliczny :)
 9. W górę Bajeczko szczyty podbijac i ludzkie serducha...
 10. Bardzo współczuję temu psu... Mieszkac z alkoholikiem... Tragedia... Oby znalazł nowy dom! Jak najszybciej
 11. Marzenka efekty super :lol: Witam wszystkich :)
×
×
 • Create New...