Jump to content
Dogomania

Ka$ka9141868

Members
 • Content Count

  917
 • Joined

 • Last visited

About Ka$ka9141868

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9141868
 • Website URL
  http://www.kaska9141868.fotka.pl
 • ICQ
  9141868
 • Skype
  kasia914122

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niuniuś jeszcze nie ma domku?? Swojego?? Kochanego?? Jedynego!!
 2. KARUSIAP to nie Krawcio :( :( :(
 3. Kurde... Jeszcze się nie znalazł? Krawcio Do Domu[!!]
 4. Ka$ka9141868

  Galeria Sary :)

  Hehe :) Fajnie foteczky :P Aż dziwne że tu jestem :*
 5. Ka$ka9141868

  Pomeraniany (prosimy zakladac oddzielne tematy)!

  [url]http://kaasiia.myminicity.com/[/url]
 6. Ka$ka9141868

  Baron

  [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Paula zawsze można poprosić o sprawdzenie IP[/B][/FONT][/COLOR][/quote] No właśnie.
 7. [quote name='jonQuilla']:loveu::loveu: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]rób zdjęcia Kiciuni i tu dawaj :)[/B][/FONT][/COLOR][/quote] No właśnie rób i pokazuj nam tego ślicznego kocura :loveu:
 8. Ka$ka9141868

  Baron

  [quote name='pauli_lodz']no no.. kasja&bayer:*? :) jaki zbieg okolicznosci.. i identyczne byki robi jak Ka$ka9141868:diabloti: ciekawe ciekawe ;D[/quote] O co ci chodzi??:cool1:
 9. Ka$ka9141868

  Baron

  [quote name='Chandler']Błagam... Może, może , może... Może wujek, może wolontariuszka, może nowy piesek, może.............................................................. A może, to co piszą Dogomaniacy, to prawda? Kłamstwo ma krótkie nogi.... Ludzie wymieniają się informacjami i wyszło szydło z worka... Wiadomo, że Kasia nie nadawała się na właścicielkę Barona, to jasne...:shake: Ale pies po raz kolejny zmnieniał dom... :shake: Co dalej dzieje się z Baronem, na razie wiemy tylko, że jest przeszczęśliwy i o 14 zaczyna szkolenie :angryy:.[/quote] no i te ,,może,, jest okropne. Chcemy informacje na pewno. I z tego co tu wynika prawdą jest pewnie to co piszecie... Tylko po co kłamac jak sie wie że dogomaniacy i tak znajdą coś o czym się myśli że to szczegół (dla niektórych ważny i w tym jej problem.) moim zdaniem to zupełnie za mało informacji na temat tego biednego Barona... A na temat tego allegro ktoś pisał??
 10. Ka$ka9141868

  Baron

  Nie ja tylko mówię że ona tak pisała i postarałam się złożyc to w całośc. A teraz tak po przemyśleniu to, to się kupy nie trzyma. Prawda nie jest malutkim dzieckiem więc przynajmniej ona powinna myślec bo ona się psami zajmuje w domu, a nie rodzice- rodzice tylko przyjmują i w razie czego oddają :( Lubię galerie to zajżałam też tutaj jako na ,,gorący wątek,, I ta minka w tytule sprawdziłam :roll: Zadowolona nie jestem : (
 11. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] oczy ma zabójcze...jak Kicia ze Shreka :loveu::loveu: ma czarny ogon? :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Ta kitka na zdjęciach- tak ma czarny ogon -śliczny :)
 12. Ka$ka9141868

  kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(

  W górę Bajeczko szczyty podbijac i ludzkie serducha...
 13. Biedny piesek.. Jaka bestia musiała to zrobic :(
 14. Bardzo współczuję temu psu... Mieszkac z alkoholikiem... Tragedia... Oby znalazł nowy dom! Jak najszybciej
 15. Ka$ka9141868

  Gustaw w nowym domu...

  Marzenka efekty super :lol: Witam wszystkich :)
×