Jump to content
Dogomania

w co sie bawicie z psiakami i czy was wtedy gryzą?


Nayantara

Czy pies gryzie cię jak się z tobą bawi?  

441 members have voted

  1. 1. Czy pies gryzie cię jak się z tobą bawi?

    • Tak, bardzo często
    • Czasami mnie tam podgryzie
    • Nie, jest tak wychowany że mnie nie gryzie
    • inny, jaki?


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to tak jak mój Fado :)
mam go dopiero od 2 tygodni
na początku jak się bawił to straaasznie gryzł
wszystkie części ciała jakie tylko napotkały jego żeby...
Niestety fado nie wiedział jaką ma siłę w zębach i czasami zostawiał mi siniaki, których nie można było zliczyć...
zaczęłam się z nim tak bawić, że jeśli tylko mocniej mnie ugryzł to ja go też gryzłam :)
albo po prostu pokazywałam, że jestem silniejsza, siadałam na niego, przytrzymywałam łeb przez parę sekund lub chwytałam za pysk...
no i przez te 2 tygodnie psiak tak się nauczył, że teraz tylko od czasu do czasu może się zapomnieć i ugryźć, bawi się swoimi zabawkami a jeśli już bawi się ze mną to spokojniej niż na początku :))

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie co wyprawia moja sunia, uwielbia gryźć w buty, a najbardziej to łapać rowerzystów :placz:

[URL]http://gaja79.wrzuta.pl/film/kHZNbEFPfP/gaja[/URL]

Film nagrany jeszcze przed szkoleniem, które okazało się niezbędne. Tak Gajka reagowała na komendę np. " waruj ".:diabloti: Teraz to już nie ten pies, ale nie było lekko. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rike']PATIszon fajny filmik, aczkolwiek hmmm ostro warczy, nie zgodzilbym sie na cos takiego:)..[/quote]
Wiesz, to jest jak w tym przyslowiu o krowie co duzo ryczy :evil_lol:
Keniusia jest mega ulegla, mam do niej zaufanie ogromne. Nie wiem co trzeba by bylo zrobic zeby sie zdenerwowala na nas....:roll:
Aczkolwiek po takiej zabawie rece mam cale w siniakach.
Ps namowie meza, on potrafi ja bardziej nakrecic i z nim to juz walka odchodzi na calego.

Link to comment
Share on other sites

Moja Negra uwielbia sznury, badyle, szaleć poprostu...nauczyła się rozróżniać 7 zabawek i przynosi je cwaniara na zawołanie....najczęściej bawimy się właśnie z "patyczkami" i rozmaitymi sznurami do przeciągania się...biegamy, jeździmy rowerem jak jest cieplutko...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maziak&Negra']bedzie sie doroczyć bo przyniesie piłke ale jak jej chcesz wziąć to odwraca łeb skubana[/quote]

hehe skad ja to znam :evil_lol: chyab z wlasnego doswiadczenia albo konkretnie z doswiadczenia mojej suczki :diabloti:

no dobra za wczesnie ją zachwalalam ;) dzis jak bylam w szkole to ta suka pogryzla mi spodnie!! zamorduje!! :diabloti:

ehhh ....... skonczylo sie na tym ze dostala nowego gryzaka a spodnie wyladowaly w koszu ..... :evil_lol::evil_lol:

[COLOR=red][B]Nie piszemy kilku postów pod sobą. Używamy opcji "Edytuj"[/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]I nie robimy OFF'a. Mod[/COLOR][/B]
[B][/B]
ehhh... niech ci bedzie tylko szkoda ze malo osob tego przestrzega

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...