Jump to content
Dogomania

Wątek "usługowy"


Bura

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Oferuję:
pomoc w matematyce - podstawówka, gimnazjum, szkoła średnia (przygotowania do matury) oraz pierwszy rok studiów
pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich oraz innych z ekonomii oraz prawa

Mój TZ udzieli porad prawnych, pomoże w pisaniu pism procesowych

Wszystkie pomoce zostania wycenione, a pieniążki w całości!!! przekazane na potrzebujące psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]"Metodą wektorową" nie da sie zrobić w wordzie. [/B][/QUOTE]
chodziło mi o grafikę wektorową. Kartkę potrzebuje na lekcję informatyki, robiliśmy już takie świąteczne ale strasznie nie lubie takich prac a wiem, ze są osoby dla których to przyjemność ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']chodziło mi o grafikę wektorową. Kartkę potrzebuje na lekcję informatyki, robiliśmy już takie świąteczne ale strasznie nie lubie takich prac a wiem, ze są osoby dla których to przyjemność ;)[/QUOTE]

Wiem o co chodzi i to bardzo dobrze wiem, celowo użyłam twojego określenia (zresztą jest cudzysłów). [B]Nadal powiadam że GRAFIKI WEKTOROWEJ czy jak wcześniej nazwałaś "metody wektorowej" nie da sie zrobić wordem.[/B] Sprecyzuj zadanie. Bo laska będzie z informatyki. Programy do grafiki wektorowej to corel i illustrator.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']szukam osoby która zdobędzie dla mnie kserokopie starych aktów metrykalnych z archiwum panstwowego w lublinie. posiadam dokladnie wskazówki jak te dane odnalezc, poszukiwanie zajmie ok godziny + oczekiwanie na wykonanie reprodukcji[/QUOTE]
reprografię zazwyczaj wykonują dłużej, najlepiej znaleźć kogoś kto ma tam wejścia z uczelni lub instytucji, wtedy koszty są dużo mniejsze - ponad rok temu skanowałam tam materiały i ceny mają z kosmosu.

Link to comment
Share on other sites

aha... wlasnie dlatego prosilam zeby ktos podszedl do pracowni, zeby ominac koszty kwerendy i dwumiesieczne oczekiwanie... ile placilas za skan jednej metryki? ile trwa wykonanie reprodukcji od momentu zlozenia zamowienia? zlozlam zamowienie emailem na akt malzenstwa ktorego sygnature znam i powiedzieli mi ze przesla mi na email za 5 zl. jesli chodzi o te akty ktorych szukam teraz - nie znam ich sygnatur, tak myslalam ze jesli bym je poznala byloby mi latwiej zlozyc zamowienie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']aha... wlasnie dlatego prosilam zeby ktos podszedl do pracowni, zeby ominac koszty kwerendy i dwumiesieczne oczekiwanie... ile placilas za skan jednej metryki? ile trwa wykonanie reprodukcji od momentu zlozenia zamowienia? zlozlam zamowienie emailem na akt malzenstwa ktorego sygnature znam i powiedzieli mi ze przesla mi na email za 5 zl. jesli chodzi o te akty ktorych szukam teraz - nie znam ich sygnatur, tak myslalam ze jesli bym je poznala byloby mi latwiej zlozyc zamowienie[/QUOTE]
Ja grzebałam w XVIII-wiecznych dokumentach i nie swojej familii, a badawczo. Najlepiej byłoby znaleźć jakiegoś studenta lub doktoranta stamtąd, na pewno dobrze poszuka, a może dostać pismo z uniwerku, że to do badań i wtedy ma zniżkę dla naukowców. Mnie skasowali sporo, bo za 12 fotografii prawie 200zł wyszło-to było najdroższe archiwum z jakiego korzystałam. Z tamtejszymi paniami nie doszłam do konsensusu, bo nawet o konto musiałam się prosić i miałam problemy z fakturą. Ja niestety tam nikogo nie znam, ale macie w Krakowie osobę z miau, która pracuje w archiwum na Wawelu, może tym tropem. Zaraz na pw podeslę Ci nick, bo kiedyś kota miałam zawieźć z w-wia, a do archiwum własnie jechałam.

Link to comment
Share on other sites

aha juz wiem o co chodzi :) za poszukiwania badawcze kasuja a za genealogicznie nie :)
wiec moze by wystarczylo gdyby ktos odszukal dla mnie sygnatury 4 metryk (za to sie nie placi, tylko zdaje sie trzeba dzien wczesniej zamowic odpowiednie ksiegi), dalej bym zamowila skany juz sama emailem, a pieniadze za kwerende wyszukiwawcza poszly by na psy :)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do osób mieszkających w pobliżu Nysy, woj. opolskie. Znajomy wypatrzył tam motor i potzrebuje osoby, która by go obejrzała. Zwróci za mechanika, na psy też można naciągnać;) On sam mieszka w woj. podlaskim, więc odległość duża, a ja z kolei mieszkam za bardzo na zachód i też nie dam rady kumpla wyciągnać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...