Jump to content
Dogomania

Wątek "usługowy"


Bura

Recommended Posts

a ja poszukuje kogos kto moze mi pomoc w projekcie ogrodu , wiem dokladnie czego chce potrzebuje zeby ktos wrzucil to w profesjonalny program bo te darmowe niestety sa lipne :( i ewentualnie troszke doradzil w doborze roslin - jesli dogadamy sie co do ceny to z przyjemnoscia wplace datek na psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']a ja poszukuje kogos kto moze mi pomoc w projekcie ogrodu , wiem dokladnie czego chce potrzebuje zeby ktos wrzucil to w profesjonalny program bo te darmowe niestety sa lipne :( i ewentualnie troszke doradzil w doborze roslin - jesli dogadamy sie co do ceny to z przyjemnoscia wplace datek na psiaka :)[/QUOTE]
To gdyby ktoś się znalazł chętny, to ja też poproszę o wiadomość. Mamy swój zamysł, pomysły, ale brak nam narzędzi do zobrazowania w jakimś programie komputerowym, porady itp.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='wadercia']z chęcią otworze bazarek ogłoszeniowy dla psiaka w potrzebie.Rok temu udalo nam sie zebrac ponad 800 zł z takiego bazarku.

Proszę o kontakt PW. Obecnie mam miesiac czasu wolnego więc moge sie tym zajac.[/QUOTE]
To może na Akcję Sterylizacja? Oni mają kolejkę suk do wysterylizowania, tylko kasy brak...

Link to comment
Share on other sites

mam taki pomysł na bazarek, niestety nie umiem prowadzić bazarków no i nie wiem czy byloby zainteresowanie.Czy możecie coś doradzić?

Pierwsza opcja: mogę strzyc yorki-fryzura na chińskiego grzywacza
druga opcja: mam nad morzem pensjonat na wynajem-mogę wystawić na licytację pobyt w nim(z tym że możliwe są terminy do 25 czerwca)

Mieszkam w Jarosławcu, pomiędzy Ustką a Darłowem.

Dochód chciałabym przeznaczyć np. na akcję sterylizacja(a tak właściwie to mam blisko siebie dużo kotek do sterylizacji, może można by to jakoś przez tą fundację załatwić?)

Czy ktoś podjąłby się poprowadzenia takiego bazarku?

Link to comment
Share on other sites

Wstępnie poszukuję opieki nad moim Bismarckiem. 19-21 czerwca, mam wyjazdowe szkolenie. Zostawię klucze do domu, bo niuniek lepiej się u siebie czuje, wyposażę lodówke i rzecz jasna zapłacę. To pies trochę specjalnej troski - w przeszłości był bity i psy go prawie zagryzły w schronie. Wcześniej musi poznać osobę, zostaje bez problemu w domu sam, więc nie ma konieczności spędzania z nim całej doby. Od 2 miesięcy mieszkamy w Gdańsku, jest więc opcja na krótkie wczasy:)

Link to comment
Share on other sites

Szukam osoby z Łodzi lub okolic, która chciałabym czasem spędzić dzień lub weekend w psim pensjonacie (psy moje i tymczasowicze). Na czas mojego wyjazdu na cały dzień np. do weterynarzy w Warszawie. W zakres obowiązków wchodzi spędzenia dnia w ogródku z bandą przemiłych psiaków (zabawy, mizianie), ewentualnie podanie im karmy i leków (tabletki, syropy).
W domu są też szczurki, przy dwudniowym wyjeździe trzeba by dolać wody i nasypać karmy, podać smakołyki.

Oczywiście opłacam bilet na pociąg lub oferuje podwózke samochodem, wyżywienie na ten dzień (czym lodówka bogata) + datek na dowolny cel związany z pomocą zwierzętom.

Jeśli ktoś jest chętny, zapraszam na pw.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pilnie poszukuję osoby, która obstrzyże mini pudla moich znajomych. Nie potrzebujemy żadnej wystawowej fryzury, chodzi o obcięcie na zero:) tzn. najkrócej jak się da, aby staruszek (ok.14lat) mógł lepiej znosić upały. Piesek mieszka na warszawskim Grochowie i nie daje w domu do siebie podejść z nożyczkami, ale u psiego fryzjera jest aniołem:) Warunkiem jest posiadanie własnego sprzętu (my nie mamy) i przeznaczenie pieniążków na psa w potrzebie lub inna psią/kocią akcję. Zależy nam na czasie, bo fala upałów wkrótce znów nadciągnie.

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję na połowę lipca lub w okolicach "opieki" dla mojego brata. Młody ma 15 lat i chcę go przetransportować do brata do Częstochowy - ewentualnie Katowice lub gdzies na trasie z w-wy do k-wa. Sam jescze nie może jechac pociągiem, więc chciałabym go dokoptować do kogoś zaufanego. Wyrusza z Gdańska. Jakąś kwotę mogę za to przekazać na potzrebującego zwierza. Jakby był transport samochodowy to się dorzucę do paliwa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Benia-b']Poszukuję osoby z własnym sprzętem do ogolenia bezdomnej jużaczki. Sunia jest łagodna, sierść ma w postaci sfilcowanych kłaków, podrzucono ją do hoteliku w Konstancinie.Jesteśmy w stanie zapłacić ok 200zł.[/QUOTE]


Bardzo, bardzo dziękuję [B]bric-a-brac[/B] za podanie namiarów i oczywiście [B]Czaputkowej[/B] za usługę.:mdleje::Rose:
Ogłoszenie nieaktualne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie masz czasu wyjść ze swoim psem? Musisz wyjechać na cały dzień a nie masz z kim zostawić zwierzaka? Dobrze trafiłeś !!! Oferuje opiekę nad zwierzakiem w jego domu (karmienie, wychodzenie na spacer, zabawa itp) lub - jeżeli psiak nie jest konfliktowy (osobiście mam 4 psy) - mogę wziać go do siebie !!! Nie ważne czy posiadasz psa czy kota, szczura czy świnkę do każdego zwierzaka podchodzę z sercem i z takim samym zaangażowaniem. Mogę też przetrzymać gryzonie na czas wyjazdu właściela np: na wakacje (do tygodnia). A może potrzebujesz MASAŻU ?? nie ma problemu (jestem studentką fizjoterapii) !!! Możesz przyjechać do mnie (masaż na łóżku do masażu), lub ja mogę przyjechać do Ciebie !!! [B]POZNAŃ !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Za pomoc w znalezieniu pracy w szkole (polonista) wpłacę ustalona kwotę na potrzebującego psa. Interesuje mnie Kraków i okolice lub Dębica ewentualnie Śląsk. Umowa musi być na czas nieokreslony. Gdyby ktos wiedział coś o wolnym wakacie proszę pisać na priv.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']Nie masz czasu wyjść ze swoim psem? Musisz wyjechać na cały dzień a nie masz z kim zostawić zwierzaka? Dobrze trafiłeś !!! Oferuje opiekę nad zwierzakiem w jego domu (karmienie, wychodzenie na spacer, zabawa itp) lub - jeżeli psiak nie jest konfliktowy (osobiście mam 4 psy) - mogę wziać go do siebie !!! Nie ważne czy posiadasz psa czy kota, szczura czy świnkę do każdego zwierzaka podchodzę z sercem i z takim samym zaangażowaniem. Mogę też przetrzymać gryzonie na czas wyjazdu właściela np: na wakacje (do tygodnia). A może potrzebujesz MASAŻU ?? nie ma problemu (jestem studentką fizjoterapii) !!! Możesz przyjechać do mnie (masaż na łóżku do masażu), lub ja mogę przyjechać do Ciebie !!! [B]POZNAŃ !!![/B][/QUOTE]

Szkoda, że Poznań :(

Link to comment
Share on other sites

[B] [/B]

[INDENT] chciałabym znaleźć ODPOWIEDZIALNĄ opiekunkę dla dwóch psiaków w Olsztynie lub okolicach (do 30 km).Warunki TYLKO domowe.Nie mam wyznaczonych konkretnych terminów, po prostu czasami się zdarza że muszę wyjechać.Na pewno opieka byłaby potrzebna w święta( wigilia, wielkanoc) i jakieś inne pojedyncze terminy.od opiekunki nie wymagam poswiecenia duzej ilości czasu- 3 krótkie spacery i karmienie.Oba psiaki są po przejściach, dlatego szukam osoby mającej doświadczenie z takimi.Generalnie trochę cierpliwości aż się oswoją a później są bezproblemowe.Opieka mogłaby się odbywać w moim mieszkaniu lub w mieszkaniu opiekuna,służę transportem.Cena jaką mogę zapłacić to ok. 40zł za dobę, z czego conajmniej 50% chciałabym przeznaczyć na zwierzaka wskazanego przez opiekuna. Wiecej informacji pw[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

aha i mam super pomysł na dochodowy bazarek, tylko nie wiem czy znajdzie się chętny by coś takiego zrobić:oops:.Czy jest ktoś kto umie szyć i ma na to czas? studentom weterynarii( ale też medycyny) potrzebne są koszulki chirurgiczne, zwykłe proste, z krótkim rękawem,.Gdyby znalazł się ktoś kto umiałby i chciał wykonać takie bluzy za rozsądną cenę to jestem pewna, że ustawiłaby się całkiem niemała kolejka chętnych.Co roku wydajemy na takowe kilka tyś zł (a to tylko 1 wydział) które mogłyby iść na jakieś psiaki,a nie do prywatnej kieszeni!Gdyby był ktos kto by to uszył to ja bym się postarała o duuuzą liczbę klientów:evil_lol:Gdyby ktoś chciał wiedzieć jak takie cudo wygląda wystarczy spoglądnąć na allegro -> bluzy chirurgiczne (lub medyczne)
A na dzień dzisiejszy sama chętnie nabędę taką koszulkę nową lub używaną, lecz niezniszczoną, najlepiej w kolorze ciemnozielonym:smile:
Potencjalnych krawców zapraszam na pw to na pewno coś fajnego z tego zrobimy:smile:
Proszę pomyślcie nad tym cena jednej takiej bluzy 20-35 zł ( w zależności od materiału) myślę ze co najmniej 200 chętnych by było ( choć podejrzewam ze duzo więcej by się ich uzbierało)nawet po odliczeniu kosztów szycia nadal zostaje kilka tysięcy-to jest dużo pracy, ale także ogromna szansa, takie zamówienia nie byłyby przecież jednorazowe... może znajdzie się jakaś dobra utalentowana dusza?

Link to comment
Share on other sites

Pomogę przy pracach graficznych komputerowych. Grafika wektorowa, obróbka zdjęć. Projekty ulotek, plakatów itp. Projekty do druku.
Niestety przy www nie pomogę.
Proszę o kontakt na pw.

Pieniądze zostaną przekazane na wybranego psa w potrzebie.
Julita

Link to comment
Share on other sites

[quote name='temikotka']mam taki pomysł na bazarek, niestety nie umiem prowadzić bazarków no i nie wiem czy byloby zainteresowanie.Czy możecie coś doradzić?

Pierwsza opcja: mogę strzyc yorki-fryzura na chińskiego grzywacza
druga opcja: mam nad morzem pensjonat na wynajem-mogę wystawić na licytację pobyt w nim(z tym że możliwe są terminy do 25 czerwca)

Mieszkam w Jarosławcu, pomiędzy Ustką a Darłowem.

Dochód chciałabym przeznaczyć np. na akcję sterylizacja(a tak właściwie to mam blisko siebie dużo kotek do sterylizacji, może można by to jakoś przez tą fundację załatwić?)

Czy ktoś podjąłby się poprowadzenia takiego bazarku?[/QUOTE]

Oba pomysły są bardzo fajne :) z tymże musisz pamiętać, że cały dochód musi być przeznaczony na psiaki - tak jest w regulaminie bazarków. Myślę, że powinnaś poczytać ten regulamin i zastanowić się dobrze co i jak, a potem po prostu założyć wątek w dziale bazarków. Jak będziesz gotowa to najlepiej poproś o pomoc kogoś z "akcji sterylizacja". Bezpośrednio zainteresowane dziewczyny na pewno chętnie pomogą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='temikotka']mam taki pomysł na bazarek, niestety nie umiem prowadzić bazarków no i nie wiem czy byloby zainteresowanie.Czy możecie coś doradzić?

Pierwsza opcja: mogę strzyc yorki-fryzura na chińskiego grzywacza
druga opcja: mam nad morzem pensjonat na wynajem-mogę wystawić na licytację pobyt w nim(z tym że możliwe są terminy do 25 czerwca)

Mieszkam w Jarosławcu, pomiędzy Ustką a Darłowem.

Dochód chciałabym przeznaczyć np. na akcję sterylizacja(a tak właściwie to mam blisko siebie dużo kotek do sterylizacji, może można by to jakoś przez tą fundację załatwić?)

Czy ktoś podjąłby się poprowadzenia takiego bazarku?[/QUOTE]

[quote name='Kociabanda2']Oba pomysły są bardzo fajne :) z tymże musisz pamiętać, że cały dochód musi być przeznaczony na psiaki - tak jest w regulaminie bazarków. Myślę, że powinnaś poczytać ten regulamin i zastanowić się dobrze co i jak, a potem po prostu założyć wątek w dziale bazarków. Jak będziesz gotowa to najlepiej poproś o pomoc kogoś z "akcji sterylizacja". Bezpośrednio zainteresowane dziewczyny na pewno chętnie pomogą :)[/QUOTE]

Chyba pierwsza czesc niaktualna, bo do 25 czerwca. sama szukalam zainteresowanych jednak nikt sie nie zglosil ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...