Jump to content
Dogomania

Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź


mulinka

Recommended Posts

  • Replies 955
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak to czytam,to tracę siły...bo co ja mogę????..mogę kasę wysłać jedynie i kciuki trzymać najmocniej...mam 2 psiuńcie,trzeciego chce zabrać na tymczas,a pewnie na stałe,bo to starsza sunia,a wszystkie wiemy jak jest z adopcją dziadków:placz:dodajcie mi energii na nowy rok,bo po tym ,co tu przeczytałam zaraz skonam.ledwie się ucieszyłam z wyzdrowienia Bella i znów padam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#444444][FONT=Arial][SIZE=2]Przepraszam, że nie pisałam, ale dopadła mnie jakaś koszmarna infekcja. Ledwo żyję.[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Arial][SIZE=2]Dlatego wiadomości, jakie mam pochodzą sprzed 2 dni – teraz nie chodzę do parku, może jutro się uda.[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Arial][SIZE=2]Karton przyniosła Mulinka, bardzo solidny, duży, po telewizorze. Styropian był na miejscu. Ja potem doniosłam dużą folię i taśmę malarską, żeby buda była izolowana od wilgoci. Na to wszystko narzucone są jeszcze koce.[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Arial][SIZE=2]Bella nie za bardzo chciała do budy wchodzić, ale panie włożyły do niej małą i jakoś poszło.[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Arial][SIZE=2]Teraz zaczęły po trochu dokarmiać małą gotowanym jedzonkiem. Mieszkają tuż obok i przychodzą do psiaków kilka razy dziennie.[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Arial][SIZE=2]Spróbuję wieczorem zadzwonić, może dowiem się czegoś. Jeśli nie, to jutro powinnam być w parku. [/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

mulinko wiem ale ja nie moge inaczej pzrecież ona mu soc jeść, pzrecież szczenie tez powietrzem nie bedzie żyło. Jakby była moja niczego by jej nie zabrakło ale nie mam kasy zeby utrzymywac kolejnego tymczaswoicza.
przykro mi . Bede ja choc podnsic zeby była widoczna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...