Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy Was..
Dziękujemy za wsparcie i trzymanie kciuków.
Niestety sytuacja nadal nie jest dobra.Krwotok moze mniejszy,ale jest.Nie udało się do końca go opanować.Nadal działamy i czekamy..[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley6.gif[/IMG]
Prosimy o trzymanie kciuków i przesyłanie dobrej energii

Link to comment
Share on other sites

Trzymaj się Brajluś bidulku :(

Chyba nie przywalił w coś znowu na spacerku? A może te krwotoki mają coś wspólnego z otwartymi oczodołami? Tak tylko strzelam i może bredzę, bo nie znam się na leczeniu psiaków, ale jakaś przyczyna być musi. Nie mogło mu przez te oczodoły coś wpaść, co powoduje te krwotoki? Może dobrze by było na spacerach zasłaniać mu je czymś.

Serce się kraje jak ten Brajl tak cierpi i nie może przez to zaznać w pełni szczęśliwego życia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kazoo']Trzymaj się Brajluś bidulku :(

Chyba nie przywalił w coś znowu na spacerku? A może te krwotoki mają coś wspólnego z otwartymi oczodołami? Tak tylko strzelam i może bredzę, bo nie znam się na leczeniu psiaków, ale jakaś przyczyna być musi. Nie mogło mu przez te oczodoły coś wpaść, co powoduje te krwotoki? Może dobrze by było na spacerach zasłaniać mu je czymś.

Serce się kraje jak ten Brajl tak cierpi i nie może przez to zaznać w pełni szczęśliwego życia :([/quote]

Nie Marku,w nic nie przywalił,bo chodził na smyczy.:shake:Własnie zupełnie niespodziewane to było.Może nastąpił wzrost ciśnienia krwi,trudno powiedziec,bo w sumie to przyczyna tak naprawdę dalej jest niewyjasniona do końca.Musimy dotrwać do jutra,bo dr.Dziak dopiero jutro bedzie.Niby jest mniejsze krwawienie,ale jednak..:-(
A póki co ja musze się zdrzemnąc parę minut,bo już w głowie mi się zawraca z niewyspania:mdleje::mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Kciuki wciąż mocno zaciśnięte. pozytywna energia frunie w stronę Sosnowca, a że daleko nie ma to zaraz u Was będzie! Brajl przestań krwawić...

Koniecznie potrzebne są dokładne badania, bardzo dokładne, żeby dociec przyczyny. Wiem, że macie ogromne zaufanie (i nie dziwota) do dr Dziaka, ale może warto skonsultować problem z jakimś innym wetem?

Link to comment
Share on other sites

ciepłe myśli i dobra energia na posterunku...
Nie wydaje Wam się dziwne, że krwotoki nawracają po szczepieniach:oops:
O ile sie nie myle, ten pierwszy koszmarny krwotok nastąpił dzien po szczepieniu na wscieklizne... Teraz też było szczepienie... Moze to reakcja organizmu na to? Wciaz nie wiemy, co się działo z Brajlem nim trafil do schroniska

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley6.gif[/IMG]Na chwilę obecną mamy lekką poprawę,ale krwawienie nie ustało..
I znowu:on we krwi,ona we krwi,wszystko we krwi...[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley5.gif[/IMG]
Udało nam się porozumieć z dr.Dziakiem.Był bardzo zmartwiony.Włodek uzgadniał dalszy sposób postępowania.Nie ma sensu w tej chwili zawozić go do kliniki,bo nie jest to taki krwotok jak poprzednio,a najlepiej żeby jak najmniej sie ruszał.Dostał leki uspokajajace i przeciwkrwotoczne.
We wtorek jesteśmy umówienie na wizytę,Brajl będzie miał kolejne,specjalistyczne badania krwi.
W grę wchodzi ewentualnie wykonanie tomografii w Warszawie.To jednak wymaga ustalenia terminu i oczywiscie kosztów,bo na pewno są niemałe.

Co do szczepień,to też miałam takie podejrzenia,ale weterynarze wykluczyli absolutnie związek krwawień ze szczepieniem.Zresztą drugi krwotok nie nastąpił po szczepieniu.

Musze powiedziec,ze bardzo się martwimy.Do tego Włodek coś dzisiaj narzeka na serce,a ja jestem niesamowicie zmęczona.

Uściski i podziękowania dla Wszystkich za wsparcie duchowei trzymanie kciuków.[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG]

Kolejne wieści około 23-ciej.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...