Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='weszka']No coś Ty, [B]malawaszko[/B]? Sympa jest mocno brykająca ;) a przy Vesper całkiem jej rozum odejmuje, podobnie zresztą jak Dirki.


A jeśli chodzi o jagniątko to składa się głównie z łap zakończonych wielkimi stopami. Cała reszta dopiero dorośnie do tych stópek :loveu:[/quote]

no pewnie zapomniałam o tym ja zwykle, ze Sympa też zabawowa, albo dawno nei było takich jej fotek :lol:

a taka faza długich łap i wielkich stóp jest najzajebistsza :evil_lol::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

no w koncu znowu tu trafilam.
piekne masz suki i widze na pewno ze moje to tylko ciutke wyrosniety mikrus ale to nic i tak jest kochany.
mam nadzieje ze nie zapomne jak tu znowu trafilam i jesli moge bede tu czesciej zagladac.
milej zabwy i pieknej relacj zycze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelsDream']
A czemu te szczaniaki tak szybko rosną, a bu...[/quote]

Jak dla mnie to całe szczęście :diabloti: Szczenior fajny na zdjęciu albo u kogoś albo na chwilę. Na dłuższą metę cenię dorosłość :razz:

[quote name='AnkaG']Jagniątko już trochę waży albo ciotka taka słabizna :evil_lol:[/quote]

Lekkie nie jest - 16,5 kg :razz:

[quote name='Korciaczki'][URL]http://img372.imageshack.us/img372/630/dsc0466.jpg[/URL]
:loveu: :loveu: :loveu:
Ale fajny zlocik...![/quote]

Witam u nas :lol:

[quote name='zerduszko']Mam smaka na jagniecinę :evil_lol:

Na jaki obóz jedziecie??[/quote]

zerduszko ja ci dam :mad::mad:
Jedziemy na obóz szkoleniowy na Mazury - posłuszeństwo, agility, frisbee :cool1:

[quote name='malawaszka']
a taka faza długich łap i wielkich stóp jest najzajebistsza :evil_lol::loveu::loveu::loveu:[/quote]

Patrz odp. dla AngelsDream :cool3:

[quote name='Tekla64']no w koncu znowu tu trafilam.
piekne masz suki i widze na pewno ze moje to tylko ciutke wyrosniety mikrus ale to nic i tak jest kochany.
mam nadzieje ze nie zapomne jak tu znowu trafilam i jesli moge bede tu czesciej zagladac.
milej zabwy i pieknej relacj zycze[/quote]

Cobyś nie zapomniała to dodaj sobie do tematów subskrybowanych :razz:

[quote name='madziamn']piekne zdjecia Weszko a Vesper rzeczywiscie u Ciebie na rekach za jagnię może robic:evil_lol: fajniutka jest:loveu:[/quote]

Jak przyjechała to ją tak nosiłam po schodach i była lekka i poręczna - teraz już jakby mniej :lol:

[quote name='ariss']takie stadko to dopiero elegancko wygląda na spacerach:loveu:weź to ogarnij:evil_lol:[/quote]

Zwłaszcza jak zanosi się na jakąś zadymę - wtedy jest cudownie :diabloti:

[quote name='eria']trzy pieprznięte sznupy :loveu::loveu: no jeden trochę mniej sznup :evil_lol::evil_lol:[/quote]

Mniej to ta wersja że bez brody bo jeszcze nie urosła z racji wieku czy bez brody bo nie odrosła z racji obcięcia :evil_lol: ?

Link to comment
Share on other sites

aaa widzisz i tu jest wyzszosc techniki nad zyciem, juz to probowalam zrobic ale niestety nie wychodzi mi, niby mam zasubskrybowane a znalezc dalej nie moge, w tym temacie to ciemna masa jestem wiec prawie wszystko na okraglo robie i czesto zapominam jak do tego doszlam.
mam nadzieje ze jak zieciu znajdzie dla mnie chwilke to nauczy mnie jak sie to powinno robic ale na to to troche poczekam i jak widac na razie sobie radze na okretke.
ale chyba juz nie zapomne i bede czesciej zagladac nadrabiajac to co bylo wczesniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']

zerduszko ja ci dam :mad::mad:
Jedziemy na obóz szkoleniowy na Mazury - posłuszeństwo, agility, frisbee :cool1:

[/quote]
:evil_lol: Nie bądź taka, jeszcze nigdy nie jadłam :placz:
Fajnie, ja mam mega chęć pojechać na taki obóz na pojezierze (czy jakoś tak :lol:), ale.... strasznie drogie domki i znów się ogołocę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...