Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ariss']a ja widzę pijacki nochal:siara::diabloti::evil_lol:

[url]http://img206.imageshack.us/img206/5192/jzefowo105.jpg[/url][/QUOTE]
A nie masz już na co się gapić! Poza tym wypraszam sobie - nochal nie pijacki tylko przysmażony :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']A nie masz już na co się gapić! Poza tym wypraszam sobie - nochal nie pijacki tylko przysmażony :evil_lol:[/quote]

tylko winny sie tłumaczy:eviltong::evil_lol:;)

a zapomniałam Ci powiedzieć, że w Białymstoku był śliczny olbrzym p&s:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']tylko winny sie tłumaczy:eviltong::evil_lol:;)

a zapomniałam Ci powiedzieć, że w Białymstoku był śliczny olbrzym p&s:loveu:[/quote]

To już się nie odzywam :diabloti:
A zapomniałam właśnie o niego zapytać! Widziałam na liście, że miał być Gloris FARAONAS :loveu:

[quote name='malawaszka']wow te konie na tle chmur :mdleje: niesamowita fota!!!:loveu:[/quote]

Oj tak - bardzo udana :loveu:

No i się zaczęło. Poranne korki :angryy: które niestety robią jak widać uczniowie tzn. rodzice odwożący uczniów. Jestem zła od samego rana. Nienawidzę tego wstawania, jechania prawie godzinę, siedzenia w głupim biurze i zajmowania się jakimiś rzeczami które mnie kompletnie nie interesują :placz:

Link to comment
Share on other sites

Melduję się pourlopowo że byłam i nadrobiłam zdjęcia pieprzastych :loveu::loveu: Młoda rośnie jak na drożdżach :multi:

co do Gloris Faraonas- na e-sznaucerach widziałam foty - zjawiskowe psisko a pieprzaste mnie zwykle nie zachwycają bardzo :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

w Verden też był jeden śliczny pieprzak tylko jakiś wybujały :razz:
bardzo wysoki i szczuplutkiiiii. przyszedł ze swoją panią kibicować koleżance sznaucerce olbrzymce, która brała udział w jednej z konkurencji na zawodach :razz:
chciałam zrobić zdjęcie, bo by Cię zmotywowało. jednak się nie udało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Witam, witam i o zdrowie pytam ;) Piękna ta mała :loveu:[/quote]

A kogo to do nas przyniosło :crazyeye: Jak fajnie że jesteś :loveu::multi:
Chyba trzeba się na spacerek umówić :razz:

[quote name='Od-Nowa']w Verden też był jeden śliczny pieprzak tylko jakiś wybujały :razz:
bardzo wysoki i szczuplutkiiiii. przyszedł ze swoją panią kibicować koleżance sznaucerce olbrzymce, która brała udział w jednej z konkurencji na zawodach :razz:
chciałam zrobić zdjęcie, bo by Cię zmotywowało. jednak się nie udało[/quote]

Oj to szkoda że się nie udało :placz: No może kiedyś będzie występował inny pieprzak jak matka chrzestna zadba o edukację :razz::diabloti:

Ja mam za to wieści że tatuś Vesperzaka na klubowej w Debreczynie wygrał rasę i był II BIS :multi: a ciotki też się popisały urodą :loveu: Mam kilka fot to wieczorem wstawię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']A kogo to do nas przyniosło :crazyeye: Jak fajnie że jesteś :loveu::multi:
Chyba trzeba się na spacerek umówić :razz:
[/quote]

Ano przyniosło, przyniosło :diabloti:

O Tym samym pomyślałam... już widzę jak psiaki będą biegać :p

Link to comment
Share on other sites

Dirki jest ostatnio stateczną matroną ale Vesper będzie zachwycona. Będziemy się umawiać od przyszłego weekendu bo teraz jestem zakręcona czasowo.

Dzisiaj jedziemy do związku zapisać Vesperzaka i złożyć rodowód do nostryfikacji żeby móc dzieciaka zgłosić na klubówkę. Przy okazji może wpiszę jakieś tytuły do karty Dirki bo ma tam całkiem czyściutką historię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Dirki jest ostatnio stateczną matroną ale Vesper będzie zachwycona. Będziemy się umawiać od przyszłego weekendu bo teraz jestem zakręcona czasowo.

Dzisiaj jedziemy do związku zapisać Vesperzaka i złożyć rodowód do nostryfikacji żeby móc dzieciaka zgłosić na klubówkę. Przy okazji może wpiszę jakieś tytuły do karty Dirki bo ma tam całkiem czyściutką historię ;)[/quote]

Stateczna matrona powiadasz :D
Zula też będzie zachwycona :p bo w kwestii zabawy, wygłupów i biegania, to wariatka do kwadratu :diabloti:
W takim razie, niecierpliwie będziemy czekać na spacerowego cynka :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']tak się jeszcze cofnęłam wstecz i poczytałam o obozowym rozkładzie dnia i...już wiem że w życiu na taki nie pojadę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: na urlopie wstawać o 8 rano to grzech. Ja se dzień w dzień do 11 spałam:loveu:[/quote]

Jak wiesz ja jestem ostatnia do wstawania a tam nie miałam żadnych problemów. Problemem jest po co się wstaje - do roboty koszmar ale dla przyjemności co innego :razz: Rozgrzewki były tego warte :cool3: Zresztą wcale nie trzeba było na nie chodzić i wtedy można było pospać do śniadania o 9.

[quote name='monita']Stateczna matrona powiadasz :D
Zula też będzie zachwycona :p bo w kwestii zabawy, wygłupów i biegania, to wariatka do kwadratu :diabloti:
W takim razie, niecierpliwie będziemy czekać na spacerowego cynka :p[/quote]

Dirki bardzo spoważniała ostatnio i nie zadaje się z byle kim. Co oczywiście nie przeszkadza jej świrować z Vesper i Totkiem ale nie jest taka wariatka jak kiedyś.
A! Ostatnio wykonała też niezłą akcję :diabloti: Spotkałyśmy znajomą bokserkę która jest bardzo sympatyczna ale trochę boi się Dirki, a Dirki wykorzystuje jej słabość i pokazuje jej swoją pozycję - chodzi prosta z wypręzonym ogonem i się nad nią troszkę pastwi psychicznie. Za to świetnie boksia dogaduje się z Vesper i szalały jak najęte razem. Tyle że Vesper teraz nie zna umiaru i by każdego psa zabiła swoją upierdliwością więc boksia w końcu coś na nią burknęła że już dość tych gonitw. No i szybko tego pożałowała bo jak proca wystrzeliła na nią Dirki, zwaliła ją jednym ruchem na plecy, warczała jak burza z piorunami i przed dobrych kilkanaście sekund boksia nie mogła wstać :-o:diabloti: dopiero jak odleżała swoje. Czyli Vesper ma świetną obstawę :loveu: i nie będzie tam byle kto na nią warczał bo starsza przyszywana siostrzyczka czuwa :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']A! Ostatnio wykonała też niezłą akcję :diabloti: Spotkałyśmy znajomą bokserkę która jest bardzo sympatyczna ale trochę boi się Dirki, a Dirki wykorzystuje jej słabość i pokazuje jej swoją pozycję - chodzi prosta z wypręzonym ogonem i się nad nią troszkę pastwi psychicznie. Za to świetnie boksia dogaduje się z Vesper i szalały jak najęte razem. Tyle że Vesper teraz nie zna umiaru i by każdego psa zabiła swoją upierdliwością więc boksia w końcu coś na nią burknęła że już dość tych gonitw. No i szybko tego pożałowała bo jak proca wystrzeliła na nią Dirki, zwaliła ją jednym ruchem na plecy, warczała jak burza z piorunami i przed dobrych kilkanaście sekund boksia nie mogła wstać :-o:diabloti: dopiero jak odleżała swoje. Czyli Vesper ma świetną obstawę :loveu: i nie będzie tam byle kto na nią warczał bo starsza przyszywana siostrzyczka czuwa :cool1:[/QUOTE]

Jakie to rozkoszne :loveu:
Obstawę mieć będzie, ale pomyśl co będzie jak Ci obie będą powalać każdego psa w okolicy :evil_lol:

Nie wiem jak reszta ale ja czekam na fotki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Jakie to rozkoszne :loveu:
Obstawę mieć będzie, ale pomyśl co będzie jak Ci obie będą powalać każdego psa w okolicy :evil_lol:

Nie wiem jak reszta ale ja czekam na fotki :diabloti:[/quote]

Póki co Dirki starannie wybiera przeciwników i sama nie zaczepia. Ot nie pozwala żeby się ktoś stawiał :diabloti: Co będzie dalej zobaczymy :evil_lol:

Foootki mówisz? Jakie fotki :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']ło matko, toć to Vesper sodówa do głowy uderzy!! prywatny ochroniarz i można demolkę na dzielnicy robić :evil_lol:

co do edukacji to plan treningów już jest!! w kolejny weekend pierwsze starcie :p:evil_lol:[/quote]

Buahahaha padłam :D

Nie mogę się już doczekać tego weekendu!!!! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Póki co Dirki starannie wybiera przeciwników i sama nie zaczepia. Ot nie pozwala żeby się ktoś stawiał :diabloti: Co będzie dalej zobaczymy :evil_lol:

Foootki mówisz? Jakie fotki :diabloti::eviltong:[/QUOTE]

Póki co.. :diabloti:
Z tą demolką to całkiem do rzeczy Od-Nowa mówi :eviltong:

Fotki małego, średniego i dużego szaraka :razz:

Link to comment
Share on other sites

Czekali, czekali i się doczekali :) Jedziemy ze zdjęciami!

Na początek te z wystawy w Debreczynie

Silver Senator RHEA (ciotka Vesper)
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7611/mirage4.jpg[/IMG]

Silver Senator RAVEL (tatuś) - BOB, II BIS
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7646/ravel3.jpg[/IMG]

Silver Senator RHISBEE (ciotka)
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1975/bubup.jpg[/IMG]

porównanie
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3918/debrecen09e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A teraz powrót do obozu - zdjęcia dzięki Ani od Syriusza :)

[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2428/dsc01153zde.jpg[/IMG]

nauka wchodzenia do tunelu - Dirki uważa że to głupie ;)
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1830/dsc01169gur.jpg[/IMG]

ale wspólnymi siłami dajemy radę!
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4084/dsc01170hdv.jpg[/IMG]

[IMG]http://img133.imageshack.us/img133/1955/dsc01171j.jpg[/IMG]

[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/50/dsc01172c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...