Jump to content
Dogomania

Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)


Aga_Mazury

Recommended Posts

[quote name='bea_m']Ja tylko skromnie dopowiem że Morisek rozkochał wszystkich w lecznicy Buni. Świetny psiak. Piękny z super charakterem. I łapka mu w niczym nie przeszkadza :)[/quote]
[COLOR=Navy][B]
nie tylko w lecznicy buni wszystkich rozkochał :loveu::loveu:

nas też i sobie pojechał... ale po lepsze życie;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewiasta_21']Niewiem skąd bierzecie takie cudne psy,ale Morisek jest przewspaniały i jedyny w swoim rodzaju :loveu:
Jest taki mądry i tak niesmiało domaga sie człowieka,cos niesamowitego....
Jego charakter całkowicie rekompensuje łapeczke,wiec osoba która go zaadoptuje bedzie szczesciarzem :loveu:[/quote]


poznałaś mojego Moriska?:oops:

cudny, prawda?...najcudniejszy.......

Link to comment
Share on other sites

NO TO JESTEŚMY!!!!!!!!!!!! :multi:
Po długiej podróży do Łodzi i z powrotem, Morisek wreszcie zawitał w swoim domku tymczasowym:lol: Od pierwszej chwili zrobił wprost [B]FURORĘ[/B]:loveu: w sercach moim, Petera i jego syna, który z nami pojechał. Jeszcze przed podróżą został solidnie wyściskany przez kochaną Bunię([U]OGROMNE DZIĘKI ZA NOCLEG I OPIEKĘ NAD MORISKIEM![/U]:buzi:), a gdy wsiedliśmy do samochodu- leżał sobie spokojnie na moich kolanach, co jakiś czas wtulając się we mnie- kochane maleństwo:loveu: Na szczęście żadnych przygód typu puszczanie pawia nie było:biggrina: Wracając zahaczyliśmy jeszcze o domek kochanej BajkiB- [U]Pani Edytko JEST PANI CUDOWNA[/U]!! Wyobraźcie sobie,że Morisek dostał całą piękną wyprawkę- wraz z łóżeczkiem!!! i jak tu dziękować??:loveu: Gdy przekroczyłam próg mieszkania, obładowana tymi wszystkimi darami, Zuzia(sunia) i Mysza(kotka) od razu wiedziały że coś tu się szykuje (Puszek tradycyjnie schował się w łazience).... A gdy jeszcze na ziemi postawiłam małą pulchną kuleczkę- Mysza nastroszyła się jak nigdy wcześniej, a Zuza obszczekała tą "kulkę" z góry na dół. Potem nastąpiło powitanie- i każdy każdego dokładnie obwąchał- no może za wyjątkiem Moriska, bo to raczej on był obwąchiwany :lol: Nastepnie Maleństwo nieśmiało napiło się wody i zjadło psiego chrupka:happy1: Przed chwilką posprzątałam pierwsze siku, w chwili obecnej Morisiątko leży w swoim nowym "łożu" (od razu zrozumiał że to jego miejsce!), Zuzia bacznie go obserwuje i czasem zaczepią się noskami, a Mysza.. hah! jej ciekawość pchnęła ją do czynu nade wszystko dla niej nietypowego- mianowicie wgramoliła się do moriskowego posłanka(z Moriskiem pośrodku) i zaczęła wszystko dokładnie "badać":cool3:
O! A teraz ktoś idzie po klatce- a skąd wiem? bo DWA psy dają mi o tym znać:p Morisek warczy i podszczekuje- "groźny pies jestem, nie fikać mi tu:mad:" Zaraz zrobie mu porcyjkę jedzonka.

REASUMUJĄC: Morisek jest ślicznym, mądrym, kochanym, nieśmiało proszącym o uwagę, pieskiem. On się nie narzuca. On CZEKA. Czeka aż to człowiek wyciągnie rękę i go pogłaszcze, a gdy to się już zrobi- wyraz jego małych ślepek to najlepsza nagroda:loveu:
Jestem DUMNA, że to do mnie trafił na DT :evil_lol:

Jak się uda to Peter powrzuca tu fotki z podrózy;)

Link to comment
Share on other sites

Nie dziwię się że Morisiątko rozkochało w sobie tak wiele osób- jest doprawdy najukochańszym szczeniaczkiem na ziemi!!:loveu:
Teraz śpi sobie pięknie, ale zaraz idę do kuchni, wiec pewnie wstanie i pójdzie za mną- bo nie opuszcza mnie ani na krok!
I jeszcze jedno- na pierwszej str. wątku jest zdanie o jego chorej łapince: "przytula ja mocno do siebie jak Skarb..." -i powiem Wam że jest to zdanie idealnie opisujące jak zachowuje się Morisek: on naprawdę ciągle przytula i chroni tą łapkę jak największy Skarb...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę ,że Morisek szczęśliwie dojechał do domku :lol:
To naprawdę bardzo mądra i kochana psinka :loveu::loveu::loveu:

Co do ekipy ratunkowo/transportowej dla dzieciaków,to naprawdę ze świeca takich ludzi szukać.
Widać wielkie serca i profesjonalizm i oczywiście nie oceniam tu umiejętności prowadzenia auta;)
Dziękuję za Waszą pomoc i zaangażowanie w to,co robicie :buzi:

Uściski dla Morisa od całej Łodzi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...