Jump to content
Dogomania

OKRUSZEK z Mielca zamieszkał u Kakadu


kakadu

Recommended Posts

malgosiu pieniadze jeszcze sie nie skonczyly i moze dlatego tak trudno mi sie zebrac do nowych bazarkow :oops:
zbieram sie i zbieram i nic nie wychodzi; wstyd mi; mam jeszcze jakies ksiazki, ubrania, inne fanty; trzeba to sfotografowac i wystawic; jutro moze uda mi sie wystawic te rzeczy, ktore nie poszly na bazarkach poprzednich - moze teraz znajdza swojego amatora? kto wie?
dziekuje za mobilizacje :roll:

Link to comment
Share on other sites

juz sie nie zlosci na pania ize, warczy troche na nia, ale juz nie chce gryzc; ja go masuje bezproblemowo; tylko jest problem bo wydaje mi sie, ze mu zanikaja miesnie w tej nozce; taka sie chudziutka zrobila, az strach; jutro jedziemy na 11 do pani izy to sie zapytam co ona o tym sadzi;

Link to comment
Share on other sites

moga, one zanikaja po prostu blyskawicznie jesli sa nieuzywane; pani iza to dzis potwierdzila; malemu zanikaja miesnie; ale to jest do nadrobienia, pod warunkiem, ze noga bedzie uzywana; nastepna wizyta dopiero 16. kwietnia wiec bede robila co w mojej mocy samodzielnie do tego czasu;

Link to comment
Share on other sites

trudno powiedziec, ze jej uzywa; zauwazylam jednak, ze podczas jedzenia na tyle silnie sie na niej opiera, ze ta druga nienaprawiona ucieka mu do przodu, gdyz ta zoperowana jest prosta i jednak daje mocne oparcie; w sobote po rehabilitacji pani iza popsikala frodziowi noge takim chlodzacym sprayem i frodek zaczal uciekac mi na kolana i tak sie mocno ta noga odpychal, ze arek spadl z krzesla z wrazenia, a pani iza byla naprawde zdziwiona; wiec wyglada na to, ze go juz nie boli bo jak sie odpycjal to nie piszczal; teraz trzeba masazami rozciagnac sciegna;

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
w sobote po rehabilitacji pani iza popsikala frodziowi noge takim chlodzacym sprayem i frodek zaczal uciekac mi na kolana i tak sie mocno ta noga odpychal, ze arek spadl z krzesla z wrazenia
[/QUOTE]To dobry znak :klacz: to znaczy nie to, ze Frodek uciekal na Twoje kolana Kakadu, ale ze sie tak mocno odpychal ta nozka :loveu:

Pani Iza na pewno da rade z rozciagnieciem przykurczonych sciegien :kciuki: Oby tylko Frodzialek chcial cwiczyc ta nóżka :wink:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy bedzie dobrze dziewczyny; nic wam nie pisalam bo nie chcialam panikowc, ale dzis pani iza potwierdzila moje podejrzenia; gwozdz niestety wychodzi; jest juz bardzo widoczny pod zaczerwieniona skora; pani iza skonsultowala sie z multiwetowym ortopeda i on powiedzial, zeby bardzo ostroznie sie obchodzic z ta noga, zeby gwozdz nie wyszedl na dobre jesli rzeczywiscie sie obruszal; nie bylo wiec dzis zzadnych cwiczen tylko masaze; sprobuje sie skontaktowac z drem janickim bo dr sawaszkiewicz nie odpowiada na maile, a miala do mnie napisac po powrocie z wakacji, zeby kontynuowac to pole magnetyczne; mowila, ze dwa tygodnie to bedzie akurat taka przerwa i potem zaczniemy znowu; ale teraz juz sie zrobily 3 tygodnie, a ona sie nie odzywa, wiec do niej napisalam; niestety jak na razie cisza; musze ruszyc z bazarkami bo okazalo sie, ze w rozliczeniach zapomnialam o... kosztach samej operacji i chyba nie jest tak dobrze jak myslalam :roll:

Link to comment
Share on other sites

tak sie czasem zdarza, ze gwozdz wychodzi i trzeba wtedy go usunac; potrzebna bedzie nowa operacja w znieczuleniu ogolnym; lepiej by bylo zeby gwozdz zostal bo dawaloby to gwarancje, ze kolanko znowu sie nie zwichnie, a tak to jest ryzyko, ze cala operacja pojdzie na marne; i najwazniejsze, ze cale to cierpienie frodzia bedzie na darmo :-(
ale to jest czarny scenariusz; moze nie bedzie az tak zle; dzwonilam do pani doktor, powiedziala, zeby odwolac wszystkie masaze i gimnastyke; dzis wysle mi swoje wolne terminy i wtedy sie umowimy, bo ona chce zobaczyc to kolanko; bedziemy znowu robic tylko to pole magnetyczne; podobno co dwa dni; nie wiem jak dam rade bo ja pracuje; nie ma kto z frodziem jezdzic :(

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy kciuki, zeby gwozdz zostal tam gdzie powinien byc.
Jesli chodzi o dojazdy na pole magnetyczne, to w Wawie jest sporo dogomaniaczek, moze by zmienic tytul watku, ze potrzebna pomoc, tylko Kakadu napisz w jakiej dzielnicy :modla: WIerze, ze ktos sie zglosi.

Link to comment
Share on other sites

moze sobie jakos poradze; moze ta pani ktora wychodzi z moimi psami jak jestem w pracy zgodzi sie czasem pojechac z frodkiem; watpie zeby arek zgodzil sie na oddanie kluczy do mieszkania obcej osobie :shake:
on nie bardzo ma zaufanie do ludzi; glupio mi to pisac, ale taka jest prawda :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isabel']Ale ta pani, która wychodzi z psami ma klucze od mieszkania? Może za dodatkowym wynagrodzeniem zgodziłaby się jeździć z Frodziem na zabiegi?[/quote]
tak, pani krysia ma klucze; tylko nie wiem ile jej zaplacic, bo musialabym jej kupic bilet to by bylo 7,20 (calodobowy, bo to rownowartosc 3 przejazdow, a tam sie jedzie dwoma i wraca dwoma srodkami lokomocji - metro i autobus 171 wiec sa juz cztery bilety); za wysikanie place jej 10 zlotych, to tutaj przynajmniej 20, moze nawet 30 bo to jest pol godziny jazdy bez czekania na przystankach w jedna strone, plus pol godziny zabiegu, potem musi odprowadzic frodzia do domu to juz sie robi dwie godziny jak nie wiecej, to juz bedzie prawie 40 zlotych; to sporo dla mnie; nie wiem czy nie lepiej by bylo faktycznie poprosic zeby wydawala frodka komus o ile znalazlby sie chetny do pomocy (ktoremu oczywiscie dam bilet 24h, zeby nie dokladal sie jeszcze finansowo do tego interesu - jego czas bedzie wystarczajacym wkladem); ale to musi byc ktos w miare silny bo frodzia trzeba cala droge niesc na rekach, w metrze i autobusie zwlaszcza, bo on ma problemy ze staniem w miejscu (latwiej mu chodzic); rece wysiadaja po paru razach, nie wspomne o kregoslupie bo czlowiek, zeby utrzymac te 6 kilo i ulzyc rekom odchyla sie ciagle do tylu;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...