Jump to content
Dogomania

Kraków -cztery kocięta-Pepsi , Lolo , Fredzio i Elwis -wszyscy mają domy !!!


Toska

Recommended Posts

  • Replies 619
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jejku jak trudno o domy dla kociat. dziś spotkałam sąsiadkę, niosła w torbie kociaka i mówiła że w jakims sklpeie rozdawali z fundcji zwierzaki Krakowa te kociaki... ojej

Link to comment
Share on other sites

Niestety:shake: dziś nie zdążyłam do wetki pojechać , ale jutro bierzemy już nie tylko Pepsi , ale całe kocie towarzystwo :loveu: na przegląd :evil_lol: -trzeba łotrzyki zważyć , pewnie drugi raz odrobaczyć , pozaglądać tu i tam....
Maluchy nienasycone , stale wołają o jedzenie , brzuszyska wielkie się zrobiły -jedzą 5 razy dziennie , może już trzeba rzadziej ?

Gonią jak szaleńcy , bawią się już zabawkami ,ale ostatni przebój to wpychanie łapkami chusteczek higienicznych z powrotem do pudełka -nawet głowinę tam można wepchnąć do środka :evil_lol: , wiele chyba nie widać ale zabawa jest świetna :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: dzień dobry z Krakowa mówią wszystkim Pepsi :lol:, Lola :lol:, Elvis :lol: i Freddi :lol:

miłe ciocie , powiedzcie nam , czy takie kotki mogą pić już zwykłe mleko ?
próbować po troszeńku ?
i co jeszcze im dawać ?
jemy kleik ryżowy z mleczkiem , z kurczakiem lub indykiem z Gerbera , Royal babycate namoczony w wodzie , no i pijemy mleczko Whiskasa .I tyle !
przydałoby się może jakieś urozmaicenie , co ?
podpowiedzcie coś , bo przy tej ilości mleka Whiskasa czeka mnie rychłe bankructwo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska']:lol: dzień dobry z Krakowa mówią wszystkim Pepsi :lol:, Lola :lol:, Elvis :lol: i Freddi :lol:

miłe ciocie , powiedzcie nam , czy takie kotki mogą pić już zwykłe mleko ?
próbować po troszeńku ?
i co jeszcze im dawać ?
jemy kleik ryżowy z mleczkiem , z kurczakiem lub indykiem z Gerbera , Royal babycate namoczony w wodzie , no i pijemy mleczko Whiskasa .I tyle !
przydałoby się może jakieś urozmaicenie , co ?
podpowiedzcie coś , bo przy tej ilości mleka Whiskasa czeka mnie rychłe bankructwo :evil_lol:[/quote]

nie wiem czy po krowim mleku nie będzie sraczki.
Może serek np homogenizowany.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jakie jest zdanie innych kocich Cioć , ale ja nawet dorosłym kotom nie daję mleka . Ani z woreczka , butelki czy kartonu . Z mojego doświadczenia wynika , że koty po mleku dostają biegunkę . Do picia daję BEBIKO 1 nawet starszym kotom . Albo inne mleko w proszku , ale BEBIKO jest dość tanie . Czasem daję kotom śmietankę z kartonu12% .
Moje maluchy jedzą puszki , kleik i Bebiko .Dostają też gotowanego kurczaka lub indyka ---obieram troszkę i daję malutkie kawałeczki . Gerberków nie daję , bo za drogo :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Nie wiem jakie jest zdanie innych kocich Cioć , ale ja nawet dorosłym kotom nie daję mleka . Ani z woreczka , butelki czy kartonu . Z mojego doświadczenia wynika , że koty po mleku dostają biegunkę . Do picia daję BEBIKO 1 nawet starszym kotom . Albo inne mleko w proszku , ale BEBIKO jest dość tanie . Czasem daję kotom śmietankę z kartonu12% .
Moje maluchy jedzą puszki , kleik i Bebiko .Dostają też gotowanego kurczaka lub indyka ---obieram troszkę i daję malutkie kawałeczki . Gerberków nie daję , bo za drogo :shake:[/quote]


Bebiko jest super.
Śmietanka 12% też jest dobra ale w małych ilościach.

Gerberki raz że są drogie a dwa mają w składzie pora, cebule, fasole, sok z winogron trudno jest dostać takie czysto mięsne.
No i drogie.
Taniej wyjdzie kurczak czy indyk.

Link to comment
Share on other sites

ja krowiego mleka też nie daje ale np. serek biały juz jest ok . U mnie dodatkowo pasą brzuchy na kozim ale to maja jakiś układ z moją najmłodszą, która jest alergikiem i ile bym jej nie nalała do miseczki z płatkami to zawsze troszkę zostaje dla kotków:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: witamy , jesteśmy już po wizycie u wetki :lol:
wszystko ok , kocięta urosły pięknie - Pepsi waży już 50 dkg , Lola 45 dkg, a chłopaki po 40 dkg .
Zostały odrobaczone drugi raz , mają już założone książeczki zdrowia :lol:
Oczka obejrzane , nie jest źle , ale jednak trzeba zakrapiać gentamycyną 3 razy dziennie .

Jest tylko jedna mała niespodzianka :evil_lol:
kto zgadnie ???

Link to comment
Share on other sites

:eviltong: nie ciociu Halbino , nie zgadłaś :shake:

nasza piękna Lola okazała się być ....CHŁOPCEM :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
matko jedyna , jak tu się przestawić :cool3::cool3::cool3:
no i czy domek , który czeka na Lolę zechce zabrać Lola :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska']:eviltong: nie ciociu Halbino , nie zgadłaś :shake:

nasza piękna Lola okazała się być ....CHŁOPCEM :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
matko jedyna , jak tu się przestawić :cool3::cool3::cool3:
no i czy domek , który czeka na Lolę zechce zabrać Lola :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
A to była moja pierwsza myśl, ale pisałaś o dziewczynach i dwóch paniczach, to myśl tę odrzuciłam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...