Jump to content
Dogomania

Bo...Lu...To...Jo - Diabły Tasmańskie i Koty w Butach


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bobo miał (ma) inną sierść. No i postawił uszy radarki :loveu: Nie sądzę natomiast, by malutkiej stanęły uchole. Chyba inna konstrukcja :)
Natomiast podobieństwo jest uderzające. Nawet podobny rozmiar buta w tym samym wieku. ;)
Jak Brałam Bobola, w książeczce miał napisane 11 tyg. No a Mała też ma pewnie coś koło tego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Starości ;)
Gdziekolwiek się ruszę, cokolwiek robię, Mała chodzi za mną.
Najlepsza zabawa (oprócz tej z Bobolem) gonienie mopa i robienie śladów na świeżo umytej podłodze :angryy:[/quote]


Hi hi ale bombelek wyrusł na niesamowicie przystojnego facecika - a taka bieda w tym schronie była....

Odwagi moja droga hi hi hi hi, z dwoma czarnuszkami możesz po lesie smigac bez obaw hi hi hi

Link to comment
Share on other sites

Gonia, jeszcze się nie złamaliscie...
Litości miejcie nad nam...

Ja sobie powiedziałam, że jeśli Dotty nie zaakceptuje Maszy to nici z tego... a tu Dott pokochała maszę jak swoja siostrę, jak córkę...no nie wiem, ale jest super. I we dwie to nigdy się nie nudzą. Nawet kiedy śpią obok siebie...Teraz doświadczam tego osobiście - dwa psy, które się zaakcpetowały, z kazdym dniem są sobie bliższe, chowają sie dużo lepiej...Bezapelacyjnie.

Link to comment
Share on other sites

Natura, Wam powiem, jest doskonała... Oto 35kg pies obtańcowuje, wylizuje, grucha, dzieli się wszystkim z 5kg maleństwem.
Roznoszą mi dom, są nierozłączni. Kupiłam im dzisiaj nowe zabawki. Jedna już jest w strzępach, drugą właśnie wykańczają. Normalna miłocha :loveu:
Malutka czuje się dobrze. Kupki już normalne, a robali nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Natura, Wam powiem, jest doskonała... Oto 35kg pies obtańcowuje, wylizuje, grucha, dzieli się wszystkim z 5kg maleństwem.
Roznoszą mi dom, są nierozłączni. Kupiłam im dzisiaj nowe zabawki. Jedna już jest w strzępach, drugą właśnie wykańczają. Normalna miłocha :loveu:
Malutka czuje się dobrze. Kupki już normalne, a robali nie widziałam.[/quote]


Hi hi hi kochany Bombel - dba o swoją mała dziewczynke - pewnie chce ci pokazać że ona jest taka słodka i on nie ma zupełnie nic przeciwko żeby została:cool3: na spacerki chodzicie wspólne??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']Ech, ciotka:lol:

No i co będzie?:razz:

Moje info a propos "larw glisty":) dotarło?[/quote] Co będzie, to będzie... Jeszcze nie wiem, i szukamy domku. Gdyby to tylko ode mnie zależało :shake:
Dzięki za info, ale to chyba nie to. A kolejnych zastrzyków się boję, chyba, że wyjdę z domu z watą w uszach;)
Mała się rozbrykała na dobre :lol: Mam też wrażenie, że już urosła :lol: A ja, no cóż... Biegam z mopem, pilnuję butów i kabli, gotuję kurczaki i nie moge się wyspać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']i jak udało się????[/quote] Co prawda zasnęłam kamiennym snem w swoim własnym łóżku i pewnie nie usłyszałabym grzmotów i błyskawic, ale Malutka chyba spała smacznie całą noc. Rano zastałam ją zaspaną i cieplutką na łóżku, a jakże, ale nic nie zniszczyła. A siusiu i kupkę zrobiła grzecznie na rozłożonych matach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Co będzie, to będzie... Jeszcze nie wiem, i szukamy domku. Gdyby to tylko ode mnie zależało :shake:
Dzięki za info, ale to chyba nie to. A kolejnych zastrzyków się boję, chyba, że wyjdę z domu z watą w uszach;)
[/quote]

Mówisz, że nie to?

A propos zastrzyków - zawsze możesz na chwilę wyjść:) Na przykład przy szczepieniu:evil_lol: Niech innym uszy spuchną:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']
A propos zastrzyków - zawsze możesz na chwilę wyjść:) Na przykład przy szczepieniu:evil_lol: Niech innym uszy spuchną:)[/quote] To jest pewniejsze niż to, że jutro wstanie nowy dzień :)
[IMG]http://img394.imageshack.us/img394/5548/p9030227dt3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img379.imageshack.us/img379/9461/p9030226lb7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img379.imageshack.us/img379/161/p9030219fc4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...