Jump to content
Dogomania

PUMA - najpiększniejsza sunia - odeszła za TM. Nie pomogliśmy!!!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 915
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Puma nie musi mieć zabiegu. Bęzie za top brała i bierze leki specjalistyczne. Po tych lekach jest duzo lepiej. Kuracja skutkuje. Ale w domu byłaby skuteczniejsza niż w schroniskowej klatce.
Przyszłemu domkowi zapewniamy pokrywanie kosztów tych leków - nie jest to skomplikowane, a Puma pozwala sobie zrobić wszystko. Cud nie pies. Piękna czarna onka, nawet z genetyczna wadą onków - ale bez domu.
Czy nie ma żadnej szansy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Wyżełek ma wątek - Trop. Spanielek niestety nie - nie mam fotek i nie mam kiedy jechać zrobić. Mam problemy domowe.
Szkoda że nikt nie chce pokochac Pumy, to piękna suka, naprawdę i super psychika.
Dlaczego???[/quote]
W takim razie poczekam. ;)
Albo poszukam kogoś na forum spanielowym, może ktoś mieszka w okolicach Buku. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, czy można by gdzieś reklamować fundację? Np. w prasie, roznosząc ulotki, żeby ludzie dowiedzieli się, że taka fundacja istnieje i pomaga w adopcjach? Dać tel. i stronę internetową, jakieś ładne zdjęcia...Jeśli ktoś nie weźmie od razu psa, to przynajmniej dowie się i może znajomym powtórzy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...